Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Figyelt kérdés

Előszőr is aki nem hisz benne vagy esetleg nem hisz nekem azt meg kérem hogy ne tartson hülyének és normális kommentet irjon ! előre is kőszőnőm !

Már egy jó 2 hónapja kezdődőtt a dolog még hozzá pedig mondok konkrétumokat !

-Elromlott az éjjeli lámpám és gondoltam a kapcsoloval lehet probléma hát szét is szedtem ,de sajna már ősze rakni nem tudtam mert olyan apró csavarok voltak hogy egyszerűen nem volt érzékem és türelmem hozzá!!igy hát fogtam és levágtam a kapcsolot és őszze kőtőtem direktre !

a lényeg a lényeg el mentem szig.szalagért és el kezdtem szigetelni és csak ugy beugrott az a dolog hogy apám hamarosan be nyitt az ajtomon és nézni fog !4meg jol le baszni !!hát mit ad isten 10 mp mulva igy is lett !!!

a tőbbi tőrténetet a kommentek kőzt fogom le irni


2010. jún. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek: De, igazad van, habár ennek z ökörnek úgyis mindegy, nem ért belőle egy szót sem, mert mint fentebb említettem, tudjuk mi van az agya helyén ...
2010. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
Nem
2010. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
Lehetséges a jövőbe látás. Csak csalók nélkül 30.000 emberből egy embernek van hozzá szerencséje. Igazából Isten valóban adott az életbe jósokat, de a legtöbbjüket a Sátán vette a kezébe.
2010. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Nem mondod.... Utolsó.
2010. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim válasza:
Velem is szokott ilyen lenni. De ha akarom akkor nem. Egyszer csak beugrik. :)
2010. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
De mondom. Az más kérdés, ha te nem hiszel Istenben.
2010. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!