Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Figyelt kérdés

Előszőr is aki nem hisz benne vagy esetleg nem hisz nekem azt meg kérem hogy ne tartson hülyének és normális kommentet irjon ! előre is kőszőnőm !

Már egy jó 2 hónapja kezdődőtt a dolog még hozzá pedig mondok konkrétumokat !

-Elromlott az éjjeli lámpám és gondoltam a kapcsoloval lehet probléma hát szét is szedtem ,de sajna már ősze rakni nem tudtam mert olyan apró csavarok voltak hogy egyszerűen nem volt érzékem és türelmem hozzá!!igy hát fogtam és levágtam a kapcsolot és őszze kőtőtem direktre !

a lényeg a lényeg el mentem szig.szalagért és el kezdtem szigetelni és csak ugy beugrott az a dolog hogy apám hamarosan be nyitt az ajtomon és nézni fog !4meg jol le baszni !!hát mit ad isten 10 mp mulva igy is lett !!!

a tőbbi tőrténetet a kommentek kőzt fogom le irni


2010. jún. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

ilyen szemszögből is lehet vizsgálni de ezek nem várható tények voltak,meg a megszokott dolgok !

ez egyszerűen jőtt !!

2010. jún. 26. 01:33
 42/76 anonim ***** válasza:
53%
21:19! Szerintem azért tudja mert látnok! :D
2010. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim válasza:
67%
Lehetséges a jövőbe látás,de akik nem tapasztalták meg azok nem is hiszik el.
2010. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
88%
Ez egyáltalán nem jövőbe látás, előttem már leírták, hogy ezek egyértelmű dolgok, amikről lehetett tudni, hogy be fog következni. Ráadásul ott van még Murphy törvénye is, tehát ,,Ami elromolhat, az el is romlik!" , és ez a szabály szintén egyértelműen utal az események bekövetkezésére. Például ha én szenvedek valamivel, és azt hiszem, hogy végre megtaláltam a problémát, akkor előre tudom, hogy nem fog működni, pedig nem vagyok látnok. De ezt hiába mondom neked, mert te már elhitetted magaddal, hogy te pedig a jövőbe látsz, és arra az esetre is, amikor nem jött be, arra pedig ráfogtad, hogy az nem is olyan volt. Csak mentegetőztél saját magadnak, mert nem akartad elhinni, hogy tévedtél. Egyébként én is helyesírás-náci vagyok, és ajánlanám neked a helyesírás-ellenőrzőt. És az a szó, ami piros vonallal van aláhúzva, azon jobb klikk, és válaszd ki azt a szót a legördülő menüből, ami neked kell. Amúgy meg ne szerelgesd egyedül a konnektort. Hacsak nem akarod kockáztatni az életed. A 220 V nem gyerekjáték, ott helyben agyoncsap! De komolyan csak gondoltál egyet, és szétvágtad a kábelt? Mit gondoltál magadban? Nem tanultál 8. osztályban az elektromos áramról, és hatásairól? Most gondolom le fogsz pontozni, mert kritizáltalak.
2010. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim válasza:
53%
01:33!Vigyázat,vannak szkeptikusok is ,jó sokan.
2010. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim válasza:
46%

Huh hát nekem is vannak iylen sztorijaim.

Egyszer konkrétan megálmodtam, h hány százalékos lett az érettségim és másnap fehívott az ofőm és közölte velem. Pedig akármilyen is lehetett volna, csak nagyjából sejthettem előre. Majd leestem a székről. Ezen kívül már a suliba vezető úton tudom, h átfogok e menni a vizsgán, mert megérzem, függetlenül attól, mennyit tanultam rá. Egyszer éreztem, h egy adott személy fel fog hívni mindjárt és úgy is lett ( és igen, nem volt megbeszélve, h keresni fog :D). Sztem a jövőbe látás nem lehetséges, csak az embernek megérzései vannak, amik lehetnek félrevezetőek, de nagyon egyértelműek is. Van akinél jobban működik az intuíció és ezek a dolgok, van akinél kevésbé. Általában a nőknél jobban.

2010. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a kérdést tudományos szemszögből vizsgáljuk, akkor nem lehetséges a jövőbe látás, azaz maximum nagyon bonyolult számításokkal félig ismerhetjük, mert a kvantumfizika kimondja, hogy egy részecskének nem ismerhetjük egyszerre pontosan ah helyét és a sebességét, SEMMILYEN esetben, ebből kifolyólag, nem tudjuk megmondani, hogy mi fog történni. A hullámfüggvény viszont nem zárja ki a determinizmus elvét, de csak félig engedi meg, hiszen minél pontosabban ismerjük meg a részecske helyét, annál pontatlanabbul tudjuk a sebességét, és viszont. És gyakorlatilag az emberi agy is atomi szinten működik, így az emberi agy viselkedését sem tudjuk kiszámítani. És a jövő nincs meghatározva, a jövő formálható! Hiszen gondoljatok bele! Lehetne egy ember szabad, ha pontosan meg lenne szabva, hogy mit fog csinálni? Lehet Isten forgatókönyvéről is beszélni, ebben az esetben sem lenne egy ember sem szabad. De a döntést a Bibliában is az emberekre bízzák, mert Isten nem kényszeríti az embereket arra, hogy őt kövessék, mert a döntés előttük van. Tehát tudják változtatni a jövőt. Tehát ha a jövő nincs leírva, akkor nem is lehet ismerni. Tudom, hogy jövök itt az én hideg tudományommal, de ez az, amiben én hiszek!
2010. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:

Kis disznónak űzenem hogy kapcsolja be a helyes írás ellenőrzö programot mert katasztrófális hibák vannak az okos ,tudományos okoskodásaiba !!!

Meg nem kell le ugatni mert tudok én helyesen is irni ,csak az elején nem figyeltem oda rá !

De amint látom ez nem okozott senkinek se problémát mert mindenki meg értette a kérdést ,és a sztorikat !


Úgy hogy U.i.-ratként egy ViCCC !:D


Nézd apa az egy halász hajó ???

-nem kis fiam az egy JACHT !!!

-aha !

-és hogy kell le írni J-vel vagy LY-vel,és ch -val vagy K -val ?????

-mire az apa :-jobban meg nézve kis fiam az még is csak egy halász hajó !!!


remélem tetszett minDenkinek !!!!!!!

2010. jún. 28. 01:02
 49/76 anonim ***** válasza:
90%
Nem, egy szem helyesírási hiba nem volt benne, és ezt más is meg tudja erősíteni, és attól, hogy szerinted az,,tŐbbi" attól az még ,,tÖbbi" . De egyébként NEKEM fatális a helyesírásom? Olvasd már el, amit te írtál ember! Te NEM, megismétlem NEM tudsz helyesen írni. Most, hogy odafigyeltél, most is borzasztó a helyesírásod. Tudod mit? Nyelvtanilag bizonyítsd be, hogy helytelen dolgokat írtam! Én sorolom a te hibáidat a legutóbbi kommentedből. Üzenem, rövid ü, és nem hosszú. Helyesírás-ellenőrző, ezt azért kötőjellel írjuk, mert többszörösen összetett szó, és ha több, mint 6 szótagból áll, akkor kötőjellel el kell választani.Leugatni, a le egy igekötő, és az igéket egybeírjuk az igékkel. Meg jól látom, az írni szót csak rövid i -ből? Az írni szóban az első í hosszú! És már ezt is megmondták, hogy feltűnt az embereknek, csak ráhagyják, mondván : ,,Szegény hülye" A tudományos ,,baromsággal" meg komolyan akartam válaszolni a kérdésedre, mert ezek tényleg így vannak, de persze lepontoztál, ahogy írtam, mert kritizáltalak. Látod, a jövőbe látok! Sőt, a helyesírás-ellenőrzőt is csak azért ajánlottam neked, hogy segítsek. A jövőbe látás, pedig mint írtam NEM lehetséges a kvantumfizika és a Biblia szerint sem. És még így a végére. Először segíteni akartam neked a helyesírásodban. Te utána belekötöttél, pedig semmi hiba nem volt benne! Csak te nem tudsz írni, és ezért más írását katasztrofálisnak látod. Ha tudnál helyesen írni, már rájöttél volna, hogy hülyeséget beszélsz. De mivel már belém kötöttél, ezt már nem hagyom annyiban, hogy valami kis senkiházi jött-ment írástudatlan paraszt belém kössön, a helyesírásom miatt, ami hibátlan!Úgyhogy most csak azért is ki foglak javítani téged mindig ebben a témába,, és ezt magadnak köszönheted, mert nem bírtál meglenni kötekedés és hülyeség nélkül! Vagy kérdezd meg az embereket, hogy mi a véleményük róla. Sőt, tudod mit? Én kérdezem meg őket!
2010. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

kis disznó légy oly szives pihenj egy picikét !

és már nagyon nem érdekel kinek tetszik a helyes írásom vagy kinek nem !! a lényeg a lényeg mindenki el tudta olvasni ,értelmezte onnantól engem már nem érdekel !

Köszönöm mindenkinek a megértését !!!

2010. jún. 28. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!