Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Figyelt kérdés

Előszőr is aki nem hisz benne vagy esetleg nem hisz nekem azt meg kérem hogy ne tartson hülyének és normális kommentet irjon ! előre is kőszőnőm !

Már egy jó 2 hónapja kezdődőtt a dolog még hozzá pedig mondok konkrétumokat !

-Elromlott az éjjeli lámpám és gondoltam a kapcsoloval lehet probléma hát szét is szedtem ,de sajna már ősze rakni nem tudtam mert olyan apró csavarok voltak hogy egyszerűen nem volt érzékem és türelmem hozzá!!igy hát fogtam és levágtam a kapcsolot és őszze kőtőtem direktre !

a lényeg a lényeg el mentem szig.szalagért és el kezdtem szigetelni és csak ugy beugrott az a dolog hogy apám hamarosan be nyitt az ajtomon és nézni fog !4meg jol le baszni !!hát mit ad isten 10 mp mulva igy is lett !!!

a tőbbi tőrténetet a kommentek kőzt fogom le irni


2010. jún. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim válasza:
74%

én csak annyit fűznék ehhez az egészhez,h. előfordúlhat az emberekkel az,h. megérezek egy adott dolgokat.

pl nemrég hallottam hogy 2 ikertesó elutazott 2 különböző városba nyaralni és az egyikükkel történt egy baleset a másik tesó vh megérezte és abban a pillanatban már telefonált is, és tleg úgy volt ahogy megérezte.

de a tiédet kilehet következtetni,mint ahogy már az előttem lévők is írták már.

2010. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim válasza:
2010. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
82%
Te megsértetted a becsületemet, holott én csupán segíteni akartam neked minden tekintetben! Tudom, hogy túlreagálom, de akkor is! Hogy jössz te az én sértegetésemhez, úgy, hogy nem is én kezdtem! Magamat kigúnyolom, ha kell, De hogy más mondja, azt nem tűröm el! Illetve mástól is eltűröm, ha igaza van. Amúgy még mindig úgy hiszed, hogy látnok vagy? Hiszen mindenki megmondta, hogy nem igazán vagy az,és észérvekkel is bizonyítható, hogy nem vagy látnok, Ugye nem hiszed még mindig ezt?
2010. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim válasza:
77%
Anyád biztos büszke rád! Mondd mennyi idős vagy? 7-8 éves? Netán 10-11? Annál több nem. SZÁNALMAS!! Szétröhögtem a fejemet a te helyesírásodon:D.
2010. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
59%

87%, neked van igazad, a kérdező meg egy bunkó balf@sz. Így. :D:D


Amúgy engem is leteremtett már ;)

2010. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
Szmájli: Ugye nem az én helyesírásomon röhögted szét magad?
2010. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:

Kapjátok b,e a BRÉÉt mindannyian !!! egy utolsó gennyládák vagytok ,huzzatok a bagolai qrva anyitokba ,ti anya szomoritók ! undorodom az öszestől !!

pofázzatok másnak ,de ne nekem mert nem érdemlitek meg azt hogy az ember még itt kommentáljon orák hoszat !!

hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2010. jún. 28. 18:16
 58/76 A kérdező kommentje:

enyit a hejes irásrol !!magasbol le kakilom az egészet,

abbszolutt nem érddekell !!

2010. jún. 28. 18:18
 59/76 anonim ***** válasza:

Ez a Deja'Vu (dézsá vű) jelensége


minden emberre jellemző, de hogy miért van, nem tudni

lehet hogy télleg meg van írva az emberek sorsa előre

2010. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
51%
Ezt jól megasszontad kedves kérdező! Nagyon arc vagy! Érted az iróniát?
2010. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!