Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Figyelt kérdés

Előszőr is aki nem hisz benne vagy esetleg nem hisz nekem azt meg kérem hogy ne tartson hülyének és normális kommentet irjon ! előre is kőszőnőm !

Már egy jó 2 hónapja kezdődőtt a dolog még hozzá pedig mondok konkrétumokat !

-Elromlott az éjjeli lámpám és gondoltam a kapcsoloval lehet probléma hát szét is szedtem ,de sajna már ősze rakni nem tudtam mert olyan apró csavarok voltak hogy egyszerűen nem volt érzékem és türelmem hozzá!!igy hát fogtam és levágtam a kapcsolot és őszze kőtőtem direktre !

a lényeg a lényeg el mentem szig.szalagért és el kezdtem szigetelni és csak ugy beugrott az a dolog hogy apám hamarosan be nyitt az ajtomon és nézni fog !4meg jol le baszni !!hát mit ad isten 10 mp mulva igy is lett !!!

a tőbbi tőrténetet a kommentek kőzt fogom le irni


2010. jún. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
:D:D
2010. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 A kérdező kommentje:

19:59-nek kősszőnőmm Xd ! BÉkke :D

már csak azéríss !

2010. jún. 28. 22:16
 63/76 anonim ***** válasza:
100%

XD 19:59 én voltam, kisdiszno XD És úgy látszik, fogalmad sincs róla, mi az irónia. Épp fordítva értettem. Tehát:


Na ezt jól megasszontad -> Haver, ez nagyon gáz volt, égéééés!


Nagyon arc vagy -> Szerencsétlen idióta vagy.


Az utolsó mondatot az iróniáról nem ironikusan értettem. LOL, mekkora égés XD Te vagy a világegyetem barma XD

2010. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:

HÁHÁHÁHÁHÁ nagyon nagy vicc volt ráadásul te aztán tisztában vagy a dolgokkal ,

és elég rendesen félre értetted !

én jol tudom miről van itt szó ,te meg játszod a fejedet majom eledel !!!

2010. jún. 29. 13:50
 65/76 anonim ***** válasza:
100%
Ne tetesd magad, ebből már nem jössz ki jól. Most megpróbálsz úgy tenni, mintha alapból tudtad volna, hogy mit mondok, de látszik, hogy semmi fogalmad nem volt róla :D És nem poénnak szántam, hanem ez a keserű igazság :D Jaj istenem, hát hogy teremthettél ekkora marhákat a világba? Ja, hogy amikor osztották a tulajdonságokat, akkor ez a hülyeségnél háromszor állt sorba? Értem, köszi!
2010. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim válasza:
"Sok ember,aki egyébként nagyszerűen alakítja az életét,a hála miatt marad szegénységben."Ezt most olvastam a bölcsességek között,és ajánlom a vitatkozóknak,veszekedőknek!
2010. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:

jol van őcsém fekűdj le aludni,meséld be magadnak a nagy igazságot !!! leszarom mit okoskodsz ,kár érte idegesiteni magam !! azzal csak saját magam bűntetem !!

igy jártál !!!


az utolsónak pedig köszönöm a normális kommentet !!!

2010. jún. 29. 21:08
 68/76 anonim ***** válasza:
Te engem ne öcsémezzél te s*ggdugasz! Nem vagy az öcsém! És igazad van, nem az én dolgom, hogy s*ggluk van-e az agyad helyén!
2010. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:

"Te engem ne öcsémezzél te s*ggdugasz! Nem vagy az öcsém!"


Netán azt akartad irni hogy "Nem vagy a bátyám!" ????

2010. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:

"a tőbbi tőrténetet a kommentek kőzt fogom le irni"


Helyesen: A tÖbbi tÖrténetet a kommentek kÖzt fogom leírni.


Amúgy,a mondatok végére szoktak pontot is tenni!

2010. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!