Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a skorpiókat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
67%
Akkor utálják. Szegény.
2011. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim válasza:
50%
mert csíp:D
2011. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:


A nyúlszívűek rettegnek neve hallatán, a bátrabbak nem félnek tőle, a nyugodtabbak pedig jelen is vannak jötténél. Mi lehet ez a tülekedés? A lárma felerősödik: épp most érkezik a Skorpió! Mitévők legyünk? Mit gondoljunk róla?


A Skorpió, akitől semmit sem kérdeztek, csodálkozva állapítja meg, hogy személye olyan az állatövi jegyek közt, mint a falu bolondja, mindig ő a bűnbak!


Ám ha lekicsinylik, abból jó nagy zűrzavar keveredhet!


A különös állat, amelynek nevét a jegy viseli, bolygónk egyik legrégibb... és legellenállóbb lakója. Idáig nincs is semmi hiba. De ez az állat olyan mérges fullánkkal rendelkezik, amelynek van egy egészen sajátos tulajdonsága: gazdája akár önmaga ellen is fordíthatja. Ezért a Skorpió úgy is dönthet, hogy gyilkol, de úgy is, hogy öngyilkos lesz, miért is ne!


Egyéb apróság: a nőstény skorpió a megtermékenyítés után megmarja az udvarló hímet. Elég érdekes köszönetnyilvánítás, ugye?


Még nem is említettük az összes keringő pletykát. A Skorpióról egyes rossz nyelvek azt beszélik, hogy finoman szólva, a nap bármely órájában kiugrik az alsóneműjéből - Úristen, micsoda hóbortos gondolat!


Vajon milyen törvényeknek engedelmeskedik a Skorpió? Honnan veszi a bátorságot és a jogot, hogy kedve szerint cselekedjen, átalakítva a környezetét, elveszítve a támpontot, félredobva minden elvet és szabályt?


Nézzék meg jól a Skorpiót! Belső parancsoknak engedelmeskedve cselekszik, és teljesen ösztöneire hagyatkozik.


Nyomban megértjük a Skorpiót, mihelyt felfogjuk, hogy három vele született beidegződés irányítja viselkedését:


1. Az elsővel már találkoztunk a Kosnál, ezt neveztük & Kos Pillanat-nak, amelyben az ösztönök hatása mutatkozik meg.


2. A második a Ráknál fordult elő, ez volt a Rák Pillanat, amelyben hagyjuk, hogy a környezet hangulata átitasson bennünket.


3. A harmadikról pedig az Oroszlán témakörében volt szó Oroszlán Pillanat-nak neveztük - amikor energiánk egészét önkifejezésre és cselekvésre fordítjuk.


Ön hirtelen tudatára ébred a Skorpió magányosságának, annak, aki önmagával is szemben áll egy olyan lét előtt, amelyet apránként fedez fel. A Skorpiónak szüntelen fegyverkeznie kell, hogy szembeszállhasson bármivel, ha kell!


A Skorpió sosem torpan meg a tilalmaktól, a törvényektől , nem tántorítják el sem a könyörgések, sem a veszélyek. Csak ő tudja, mit kell tennie, vérmérséklete, vizsgálódásai szerint cselekszik és határoz. A Skorpió legalább akkora hittel és biztonsággal épít, amekkorával rombol. Számára ez ugyanaz a folyamat, a két dolog egyenlő értékű cselekedet.

2011. jan. 1. 22:25
 14/65 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom a skorpiokat,mivel egy skorpio srác büvöletében élek több éve.Szerintem nagyon különleges jegy.Az én skorpiom lassan szerzett meg olyan óvatosan,ravaszul és ügyesen,hogy azt hittem,hogy végig én irányitottam a szállakat,hogy nem lát át rajtam,közbe meg dehogy nem. A végén megszerzett, az arcomba nevetett és kiderült,hogy amiről én azt hittem magától alakult igy,azt ő alakitotta ki igy szándékosan.Átkozottul magabiztos, mondhatni el van telve magától,mindig megszerzi amit akar.Az a tipus akit egyszerre szeretsz és gyülölsz,tisztelsz és tartasz tőle.Hatalmas szenvedély és uralkodási vágy él benne, leginkább a lelkeden akar uralkodni,imád küzdeni,azt aki felkinálta magát általába nem sokba nézi.

Viszont a lehető legférfiasabb akit eltudok képzelni,átlát rajtad,lehengerlő olyan aki leteper.

Ha akar tönkre tesz,kinyir,összetör.

Aki imádja a szélsőséges természeteket(mint én)annak való a skorpio.Meg aki imádja az izgalmakat,kalandokat és a hatalmas szexeléseket.

2011. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
22:55-ös válaszoló.Neked mi a csillagegyed?
2011. jan. 1. 23:07
 16/65 A kérdező kommentje:
j
2011. jan. 1. 23:07
 17/65 anonim ***** válasza:
63%
Nekem szüz, skorpio aszcendenssel.
2011. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
63%
Én a nyilasokat rühellem.AZ életemben eddig 5 nyilassal találkoztam....Hát mit ne mondjak...nem nagyon szeretnék velük újra összefutni..
2011. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
48%

az én szerelmem skorpió!

sokan utálják, de majdnem mindenki még a szüleim is, meg a barátaim is, csak én nem :)

3 évig járt a nyakamra mire meghódított, gyakorlatilag a nulláról mert észresemvettem előtte

egyébként nagyon szenvedélyes a kapcsolatunk, de én irányítok benne, sokkal bonyolultabb vagyok nála, kiismerhetetlen és sokszor mondja nekem hogy túl sok vagyok, hevesség van, k.vára féltékeny mindenkire, ego is van de én mindig kibabrálok vele, egy nyugodt percünk nincs!!!!!


nyilaslány

2011. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
50%

Végre egy nekem való kérdés!!!


Én az összes jegyhez abszolút semlegesen állok hozzá. Nem érzek semmi különbséget a rákok, a vízöntők, a mérlegek etc között. Viszont a skorpiókat messziről kiszúrom.

Ahány emberi konfliktusom van/volt az életemben, azt mind csakis skorpió generálta. Van bennük valami gonoszság... és a baj, hogy nagyon nagy erőt is kaptak, hogy ezt a rosszat használják és manipuláljanak vele.


Amúgy oroszlán vagyok.

2011. jan. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!