Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a skorpiókat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
57%
Én is oroszlán vagyok, kb. ugyanezt tudom mondani. Igazából bárki hátbaszúrhat bármikor bárkit, ha a bizalmába férkőzik, vagy kiismeri. Rejtély, hogy ők miért teszik ezt meg. Úgy szeretnek, hogy gyűlölnek, ezt is megértem, de akkor most mi van? Viszonozzam a fájdalmat azzal, hogy berakom a húsdarálóba, miután észérvekkel nem lehet meggyőzni?
2011. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
82%

Aki elolvassa az Életem Picassoval-t az mindent megtudhat erről a jegyről. Picasso skorpió volt, hatalmas egoval bármilyen nőt megtudott hódítani.

A felesége leírja hogy :

elnyomta az arcán a cigarettacsikket

a kecskéjét jobban szerette mint őt

amikor vajúdott, akkor Picasso nem engedte bevinni a kocsijukkal őt a kórházba, mert neki kellett a kocsi hogy elmehessen egy kiállítására

folyamatosan összeugrasztotta a nőt a barátnőjével

egy skorpiókkal teli szigeten nyaraltak, és a nő rettegett a skorpióktól

a nő azt is leírja hogy szerette a volt szerelmeit egy csokorba gyűjteni és versenyeztetni

hogy nagyon változékony volt a hangulata

hogy megszabta neki milyen ruhákba járhat és milyenekben nem

hogy érzelmileg folyton terrorizálta és manipulálta őt

hogy egyfolytában flörtölt más nőkkel és meg is csalta őt

hogy a hangulata félpercenként változott

2011. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
50%

Jól írod utolsó, valóságos teher a Skorpió olyan ember számára, aki a békességet kedveli, mert annyira tömény a személyiségük, hogy az gyakran már a soknál is több.

Egyszerre gonoszok és jók, tele vannak haraggal és ugyanakkor jóindulattal is, de ez utóbbinak ára van.

Földies Bika révén ( s mert nagyon hiszek a jegymagyarázatokban ) soha nem tudnék Skorpió férfival se együttélni, se járni, de még ilyen jegyű családtaggal sem.

Nekem az non-sense, hogy egyik percben imádják az embert és a csillagokat lehoznák, a másikban meg a pokolba kívánnak és megaláznak, ahol csak tudnak.Nem is javasolják sűrűn a Bikáknak, mert a Bika jóval romantikusabb és érzékenyebb, mint pl a Bak, nekik ők kimondottan a zsánerük.Ígyhát én is meghagyom nekik...

:))

2011. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
66%
Az én apám is skorpió és kiskoromban egyfolytában vert, utálatos egy ember!
2011. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem értik őket, és könnyebb elkönyvelni minden skorpiót bunkó szemétládának. Végtére is, ők csak skorpiók a bikákkal, oroszlánokkal stb. szemben, akik viszont már emberré tudtak fejlődni.:D Olyan nevetségesek és előítéletesek vagytok.:) "Nem állok vele szóba, mert október 23 és november valahanyadika közt született" - Na, erre inkább nem mondok semmit.xDx'D
2011. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
43%
6 skorpiót ismerek nagyon jól személyesen, több éve. A legÖNELÉGÜLTebb undorítóbb gonoszabb aljasabb rosszindulatúbb emberek akikkel találkoztam.
2011. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
77%

1 skorpiósrácot ismerek felületesen: azért felületesen, mert nagyon csöndes típus, nem sokat beszélgettünk. De kedves, maximálisan segítőkész és udvarias volt mindig.


1 nálam pár évvel idősebb skorpiónő egyszer főnököm: Okos, magabiztos, egyből felvett mert megbízható+ügyesnek látott (engem nyilast). Eleinte jól együtt lehetett vele dolgozni, aztán "megjött neki" és a pasijával is gondjai voltak. Rajtam vezette le így: mikor nem voltam bent, belépett a gépemre, és hibákat csinált a táblázataimban. Majd eljátszotta a zsenit, hogy ellenőrizte és ezt+azt a hibát találta. Oké tévedtem. Idő után gyanussá vált, és megnézve a fájl hozzáférési időpontját, rájöttem a turpiszságra. Hm.


1 barátnőm skorpió: Ravasz, kihasználós (úgy értve,ha neki fontos vmi akkor az fontos, ha másról van szó az nem lényeg), mindent megszerzős, okos és kitartó és iszonyúan féltékeny típus. Nem csak a párjára, más sikereire is. Vagyis az inkább irigység. Neki a család a legfontosabb.

Kegyetlenül meg tudja bántani az olyan embert, aki nem családtagja, "csak" barátja.

Ha bajban vagyok kedves és megértő szavakkal, de segíteni úgysem segít. Ha sikerélményeimről beszélek neki, azt gyűlöli és irigyel, mégha nincs is oka rá.

Úgy lehet vele jól kijönni, ha számomra fontos pozitív élményeket nem nagyon mesélem el neki, inkább csak a fájdalmaimat ha már annyira nem kesergek rajtuk. És tudomásul veszem, hogy ő rangsorolja az embereket.

Szóval a határokat betartva lehet vele barátkozni, mert amúgy iszonyú sokat lehet vele röhögni, ha elemében van. Legjobb ha sokat iszik, akkor igazi mókamester, de abból már kinőttünk...

ja és amíg nincs meg mindene, addig panaszkodós is.

2011. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Nehéz ember az biztos!Viszont ha nem ismersz valakit,csak hallasz róla ezt-azt vagy feltételezel mindig könnyebb a rosszat elhinni.Maximalista és ambíciózus éppen ezért örök elégedetlen.A körülményekkel,az emberekkel,és saját magával is.Saját maga szenved a legjobban önmaga természetétől.Ő a meg nem értett ember.Egész élete során kb.max.2-3 embert enged közel igazán magához,a többiekben nem bízik,azok meg félreismerik.Nem könnyű így élni.Az biztos,hogy amennyire a skorpió fekete-fehér,olyan az emberek megítélése is vele kapcsolatban.Ha találkoztál már skorpióval,onnantól vagy te vagy az életed változik akár úgy is,hogy örökre megutálod.Viszont az is érdekes,hogy ha megkérdezed az embereket,hogy mi a véleményük róla mindenki mást fog mondani,még azok is akik utálják.Mert mindenki önmagához képest utálja.
2011. jan. 2. 21:58
 29/65 anonim ***** válasza:
47%

Az én anyósom fura egy teremtmény, Skorpió, és kerek egy évig nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, időnként úgy tiuszteltem és felnéztem rá, mint a saját anyámra se, amikor összerúgtuk a port, akkor meg szinte magamon éreztem a szitkait és átkait nap mint nap, pedig 200 km-re lakik tőlünk.

Mióta babát várunk párommal, állítom, többet törődik az emberrel, mint a saját családja, ebben persze van némi ravaszság is, de azt kell, hogy mmondjam, mióta megtanultam a határait felismerni és őt magát "kezelni", viszonylag jó viszony alakult ki közöttünk.

Az intrikus, füllentős, nagyotmondó, sunnyogó, lázongó oldala még így 50 évesen is megvan, pont ezért amolyan távolságtartóan adom meg neki a tiszteletet.

Egy bika.

2011. jan. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
68%
*5.sor helyesbítés: mióta babát várunk, többet törődik velünk, mint az én saját anyám és családom.
2011. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!