Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a skorpiókat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 andimamma válasza:
Viccesnek találom, hogy ennyire hisznek sokan ebben az egész sületlenségben! De érdekes, az én barátom is kifejezetten büszke arra, hogy skorpió, pedig a leírtak alapján nem igazán kellene annak lennie. Én abban hiszek, hogy egy embert az élete, a családja, a kapott hatások alakítanak, nem az a pillanat, amelyben világra jött. Ha hinnék valami effélében, akkor inkább a fogantatás pillanatában, mert akkor dőlhet el, hogy milyen ember lesz belőle, mint testileg, mind lelkileg..., de azt senki nem tudja.
2011. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 andimamma válasza:
73%
Nos, végül engem is cserbenhagyott a skorpió barátom. De könnyű lenne azt mondani, hogy azért, mert skorpió..., az élet nem ennyire egyszerű, sok ember alakítja, formálja életünket, egyéniségünket, de legfőként mi magunk. A fej homokba dugása a legegyszerűbb megoldása a problémáknak, és ez a horószkóposdi ennek a legegyszerűbb példája: mi nem vagyunk felelősek semmiért, a sors osztogatja, persze hitünk szerint többnyire érdemtelenül, a pofonokat!
2011. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Nekem soha senkivel nem volt konfliktusom, csak és kizárólag a skorpió jegy szülötteivel. Ezért hiszek ebben az előre meghatározottságban és nem valamiféle misztikum miatt. A tapasztalatok gyanúsan egy irányba mutatnak.
2011. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim válasza:

Én ezt az egész horoszkópot egy nagy hülyeségnek tartom.

Én is skorpió vagyok de nem hiszem hogy ezért viselkednék néha úgy ahogy. Engem az idegesít hogyha meghallják hogy milyen jegyben születtem, elszörnyednek rajta. Amikor irigyen vagy gonoszan és öntörvényüen viselkedem akkor is ezzel magyarázzák: skorpió vagyok.

2013. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
0%

Te jó ég!

mennyien veszik be ezt a horoszkópos hülyeséget?

a legroszabb pedig az, hogy be is beszélik naguknak a"skorpiók", hogy ők marha gonoszak meg ilyen baromságok, sőt el is hiszik, hogy ez pont azért van mert akkor született, nem azért mert így nevelték őket. egyébként én is skorpió vagyok,és rengetegen utálnak épp azért mert skorpió vagyok, pedig nem is ismernek.ugyhogy ez az egész nagy hülyeség

2013. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!