Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a skorpiókat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

De gyűlölni sem...xD


Ami ezt a ti fene nagy elvetemültségeteket illeti, piskóta...arra gondolok hogy a szó csak akkor vátozik tőrré és ejt sebet, ha eléri célját...de ha nem? xD

2011. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Bocs az OFF-ért, csak érdekelne, hogy hol találtad azt az idézetet, amit 01.01.-én írtál 22-25-kor.

Előre is köszi.

Amúgy szerintem azért utálják annyian a skorpiókat, mert félnek tőlük, mert kiszámíthatatlanok, szeszélyesek, és a cél érdekében mindenre képesek. Viszont az is igaz, hogy végtelenül szenvedélyesek, azért akit szeretnek, bármit megtesznek, csak a "hogyan" a félelmetes.

Egyébként Oroszlán Napom, Skorpió aszcendensem van.

Üdv: Esztianyukája

2011. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:

Itt a link:

[link]

2011. jan. 9. 17:57
 54/65 anonim ***** válasza:
47%

Én nem utálom, sőt még menthetetlenül SZESZESZESZERELMESSSSSSSSSSSSS vagyok az egyikbeeee.

Ő a legférfibb férfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ezen a bolygóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóón.

<3 <3 <3

2011. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim válasza:
100%
mert kiállhattatlanok,találgatosak,nem toleránsak,elkényeztetettek,pokhendiek,furkálodoak,kétszínuek,azt hiszik,hogy ok a tokéletesek,
2011. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%

Minden jegynek vannak harmonikus ("jó") és diszharmonikus ("rossz") szülöttei. Az, hogy ki jó és ki rossz, a fényszögek, a bolygók (nemcsak a Nap, hanem az összes többi is!!!) jegy-és házhelyzete teszi függővé.

Én Skorpió vagyok. :) Általában kedvelnek az emberek.

Ismerek igazi hatalomfüggő és pénzéhes, zsarnok és kegyetlen Skorpiókat, de léteznek (tényleg!!!) kedves, segítőkész, empatikus Skorpió-szülöttek is.


Ez minden más jegynél is így van!!!


Vegyük például a Halak jegyet. A harmonikus szülött jólelkű, önzetlen, művésztehetséggel megáldott ember, vallásos elmélyedésre hajlamos, de dogmatikus megkötések nélkül. A diszharmonikus Halak mindenféle függőségre hajlamos (cigaretta, alkohol, drogok, gyógyszerek), hazug, hűtlen, morálisan gyenge.


Mindezt azért írtam le, mert nem lehet általánosítani. Ezért vannak a személyre szabott horoszkópok.


Egy asztrológus (26/L)

2011. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%

Engem még csak "rossz" skorpiókkal hozott össze az élet.

Van egy ilyen kolléganőm.


Szörnyen utálatos, és nem tudom sokszor mi a fene baja van velem. De szerintem még ő sem tudja igazán.


És tudom, hogy az, amikor úgy tűnik, kedvel, jóban van velem, az csak álca. ha az érdekei úgy kívánják kicsinál akármikor.


Egyáltalán képes lehet bárkit szeretni?


csak a szex és a pénz érdekli. (amúgy nő az illető)


Ez a skorpió nő csak akkor elégedett, ha úgy érzi, legyőzött (nem mintha bármilyen harcra késztetném... ez így elég érdekes) és behódolok neki.

Egy ideig harcoltam vele, aztán nyaltam neki, had higgye hogy ő az atyaúristen.

De ha olyanja volt, így is kikészített.


Gondoltam, akkor így járt, teszek rá magasról és totál közömbös leszek. Egyszavas érdektelen válaszok, mindent másokkal beszélek meg.


na, ez most idegesíti. :)))

És teszek rá!

Rúgjon belém, vergődjön, nem adok több támadási felületet, nem osztok meg vele semmit, akassza fel magát ha nem bír az indulataival.


Egyébként aki indulatosan ír a skorpiókról, az nem ok nélkül van, a skorpiók tesznek róla, hogy mások (általában a békeszerető jegyek) rettegjenek tőlük, vagy egyszerűen 200 legyen a vérnyomásuk ha csak rájuk és a hülye, megalázó játékaikra gondolnak.


Amúgy bika nő vagyok. És nem értem, miért kell mindig valami konfliktust okozni, miért nem lehet békében elülni a s*ggükön.

Miért jó az, ha másoknak rossz.

Miért jó az ha megy a harc.

Miért nem jó a nyugi?


Az ember általában azért küzd, hogy béke és rend legyen, de egy skorpió nem tudja ezt értékelni, neki gond és háború kell.

Fáj nekik esküszöm, ha csend van. :(

2011. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

Egyetertek veled elozo. Hasonlot en is tapasztaltam.

Tulajdonkeppen egy rokonom felesegerol van szo. Munkakorben azt tapasztalhattam, hogy teljesen mas. Egy utalatos, bunko alak.

2011. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100%

Igen, talán munkában a legrosszabbak. (vagy bármi egyéb olyan helyen, ahol versenyhelyzet alakulhat ki, vagy pénzről van szó)


És azok akik itt arról írnak, hogy mennyire szeretnek skorpiók lenni, és hogyan manipulálnak másokat... hát csak úgy szólok, hogy elég átlátszó, vagy ha nem is, értelmes ember egy idő után már úgy néz a skorpió ismerősére, hogy "na, ez mire megy ki már megint?", "most ebben mi lesz a jó?", "mi a fenét akar már megint?", "hol lesz itt a csavar?", vagy csak egyszerűen "mi a f*szt vergődik már megint? Túl nagy a csend vagy mi a f*sz?"

2011. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
azért mert az összes egy kis gec.i, mindig van vmi hátsó szándékuk.
2011. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!