Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a skorpiókat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%

te hosszan író 16:14-es skorpió nő hozzád egy kérdés:

mit csinálsz/csinálnál akkor ha a pasi nemhogy nem dőlne be neked, és elérhetetlen lenne? meddig mennél el utána.

azért kérdezem mert utánam már nagyon régóta szalad egy skorpió pasi és direkt szivatom. :) de már egy kicsit unom, hogy nem ennnyire RAGAD rám.

2011. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim válasza:
hát én elméletileg bika vagyok skorpió aszcendensel. :D:D szóval nem tudom, vannak dolgok, amiket rühellek magamban és elég kevés barátom van, de azért előfordul. :D:D
2011. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok és oroszlán :P eddig nekem semmi kihívás jól megeszem reggelire. amúgy sok nője volt már, de engem SOSEM FOG MEGKAPNI HAHHAHAHA
2011. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:

"...mindemellett mindig átlátok mindenkin." - de kis édes xD

Annyira sajnálom, hogy még egyetlen skorpió csajjal sem volt dolgom.


Kiváncsi lennék, milyen képet vágnál amikor rájössz nem a másik játsza a te játékod, hanem kezdetektől ő vezet téged, meghagyva neked a vezető illúzióját.


16:53 - meg is akadna a torkodon. Túl sértődékeny vagy te ahhoz hogy egy skorpió ki ne készitsen.

2011. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 cuncika<3 válasza:
16:14-es :D nagyon is jol csinalsz mindent, szerintem te egy verbeli skorpio vagy :) en is az vagyok, es rengeteg felsorolt tulajdonsagod megegyezik az enyeimmel :) en is elvezem h ezekkel a tulajdonsagaimmal rendelkezek...legyen az pozitiv vagy negativ...a negativ tulajdonsagaimnak koszonhetem h eddig barmilyen rossz dolog ert,is amin masok nem tudnanak konnyen tullepeni, en osszeszedve az osszes eromet konnyen tulleptem rajta...vagy ezeknek a tulajdonsagaimnak is koszonhetem h tudok harcolni es kiallni az igazamert :) imadok skorpio lenni...nem adnam semmiert :)
2011. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 andimamma válasza:

Hmmm. Én csak egy skorpiót ismerek..., vannak itt olyan tulajdonságok felsorolva, amik illenek rá, de azok inkább pozitív tulajdonságok, családjáért tűzbemenő, önzetlenül segítőkész, kedves, türelmes....

Az én skorpió barátom (nem szerelmem!) nagyon jó embernek tűnik..., igaz, építő szándékkal párszor már kicsit megmart..., de ilyet mindenki csinál, néha én is. Meglepődnék, ha egyszer csalódnom kellene benne! Akkortól talán komolyan venném az ilyen horoszkópos butaságokat!

2011. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
Sok skorpió úgy rendezi a dolgokat,hogy meghagy abban a hitben,hogy te irányítasz.Egyébként olyan ember után meg sokáig nem fut,aki nem hagyja magából megformálni a tökéletes partnert.
2011. jan. 7. 23:32
 48/65 anonim válasza:
én nem utálom őket kicsit makacsok de nem kell utálni őket :D deráadásul még jófejek is tudnak lenni :D
2011. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

16:14

"kitörik a vulkán"

:D

amúgy soha sincs rá bizonyíték, hogy te irányítasz vagy a másik... sok év paranoia után megtanultam, hogy nem érdemes ezzel foglalkozni. Emberek vagyunk, éljük az életet, nem tudjuk hogy kerültünk ide, senki sem tud semmit... minden egyéb csak blöff. :)

2011. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim válasza:
14%
Én is skorpió nő vagyok, 28 éves. Kb. 10 évvel ezelőttig a legdurvább, legelvetemültebb skorpiók közé tartoztam, de aztán szépen apránként megtanultam bánni a bennem kavargó érzelmek hadával. Most is tudok nagyon veszedelmes lenni, de ahhoz már nagyon nagy dolognak kell történnie. Amúgy, aki nem skorpió, az valóban nem tudja felfogni, hogy mi zajlik egy ilyen csillagjegy szülöttében. Amit mi skorpiók egy nap alatt érzünk, vívódunk, az másnak egy évi adagja a jóból és rosszból egyaránt. A gyengébbeket valóban nem tiszteljük, de nem azért mert nem akarjuk, hanem egyszerűen ez egy belső ösztön. Azonnal kiszúrjuk a manipulálható, vagy éppen a sunnyogó embereket, rendre el is takarítjuk az utunkból, valami nemesebb cél elérésének érdekében. Viszont amennyire rossz egy skorpió, annyira jó is, sőt! Ember annyira nem tud szeretni mi...
2011. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!