Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek vannak...

Van itt valaki akinek vannak emlékei előző életéből vagy legalább ismer olyan embert akinek van? (Szkeptikusok kíméljenek)

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 19:48
 101/138 anonim ***** válasza:
55%

És meg tudná nekem valaki mondani mi miatt is következett be az a "nagy bumm" illetve azt magyarázza meg nekem valaki, hogy az élettelen anyag miért és hogyan válik élővé?


Ahogy írtam fent, ha összegórálod az élő sejt alkotóit egy mindentől elzárt steril helyen, akkor nem fog magától azokból az alkotókból élet kialakulni, akárhogy próbálkozol, talán lesz 2-3 szép micella a foszfolipidekből de semmi több...

2016. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/138 anonim ***** válasza:
41%
De a nagy bumm egy robbanás volt amelyben létrejött az univerzum, ahogy a Nationalen fogalmaztak az univerzum egyszer csak berobbant a létezésbe, egyébként hogyne lett volna robbanás, más néven "Ősrobbanásként" emlegetik, csak az a kérdés, hogy mi váltotta ezt ki? Magától csak úgy a semmiből vagy egy intelligens teremtő, aki a fizika törvényeit és az általa teremtett anyag tulajdonságait felhasználva - akár az evolúció által is - létrehozott bennünket!
2016. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/138 anonim ***** válasza:
69%

Akkor azt magyarázd el nekem, hogy ha létezik Isten, akkor ő miből van? "A semmiből nem lehet valami"!

A nagy-bummnál az a különbség, hogy igenis volt valami!

2016. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/138 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként ha nem volt se tér, se idő a nagy bumm előtt, akkor gyakorlatilag a nagy semmiből "pattant ki" minden ami körülvesz bennünket, mert ugyebár a tér az idő mind az univerzum születésével keletkezett, előtte nem léteztek.


Egyébként nem kell lenézni azt aki hisz Istenben, sokat foglalkoztam a tudománokkal, a végzettségem is ehhez kötött, de minél többet foglalkozok az univerzum és az élet létrejöttének kérdésével annál inkább gondolom úgy, hogy valamilyen teremtő létezik!

2016. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/138 anonim ***** válasza:
69%
Ja és te nem vagy hívő, elragályosodott rajtad a túlzott hit, és nem gondolkozol normálisan! Te egy fanatikus vagy, sajnálom, hogy ezt tőlem kell megtudnod!
2016. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/138 anonim ***** válasza:
41%
Isten kérlek szépen egy felsőbbrendű lény korlátlan hatalommal és intelligenciával :)
2016. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/138 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy aki túlságosan vallásos, az nem lehet jó gondolkozó, tudós, mert ha elakad, akkor egyből Isten létére vezet vissza!
2016. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/138 anonim ***** válasza:
69%
És ha ő egy LÉNY akkor miből van??????????????
2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/138 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos ez nem igaz, mivel sok sok tudós hitt Istenben most nem ismétlem önmagam, visszalapozva láthatsz általam összegyűjtött idézeteket Nobel-díjas tudósoktól!
2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/138 anonim ***** válasza:
69%
Akik meggondolták magukat, mert rájöttek, hogy mrkkora marhaságokat írtak!
2016. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!