Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Te is érzed, hogy az emberiség...

Te is érzed, hogy az emberiség oly magaslatokba ért ahonnan már nem lehet fizikai síkon tovább fejlődni! Csak felemelkedés által?

Figyelt kérdés

Tkp mindenki ezt mondja, az ismerőseim, barátaim, családtagok & egyre jobban érzem már én is.


Az emberek nagyon fejletté váltak. Olyan elektronikai eszközöket tudunk magas szinten használni pl számítógép, Iphone, plazma Tv stb. amikhez az öregek még csak nem is konyítanak. A mai társadalom sokkalta fejlettebb a hajdaniaknál. Ez tudományos & spirituális szinten is igaz. Már mindent ismerünk az egész világegyetem keletkezését, az anyag & energia titkait. Már Én sem tudok újat olvasni tudományokból és a spiritualitás is az emberi fizikai teljesítőképességet súrólja. Már azt érzem magam is, hogy nem vagyunk képesek kihívásokat találni ebben a fizikai manifesztációban. Kényszerűség ez a felemelkedés. Te is így látod ?


Úgy értem, hogy törvényszerű felemelkednünk egy magasabb létezési síkba, ahola tudatunk elszakad ettől a fizikai testtől, mert itt már nincsen többé dolgunk. Te hogyan vélekedsz ?


2012. dec. 18. 14:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
87%

Erre mit lépek?

Akkor a "magasan képzett szakemberek" miért törölték az eddigi profiljaidat?Ja bocs tudom a választ.Te már "értelmesebb" és "okosabb" vagy itt mindenkinél és ezért töröltek téged a magasan képzett szakembereink.

2012. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ennyi baromságot összehordani így egyben. xD Azért ehhez már tehetség kell. xD Köszönjük Veronika.
2012. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az emberség magasan áll, a te intelligenciád igen alacsony lehet.
2012. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"Üdvözöllek ! Az ellenállás prominens tagja vagyok, kérlek szánj az életedbol pár percet levelem elolvasására, mert fontos információk rejlenek benne.


Pár nap mulva, december 21-én hatalmas veszedelemmel fogunk szembe nézni, amely az urbol fog jönni. Nagyon magas természettudományos ismeretekkel rendelkezo földönkívüliek fognak minket megtámadni, amely mellett természettudományos és technikai fejlettségünk eltörpül, ezért van szükség összefogásra. Ez az idegen faj a Draco csaillagképből származik és részben a föld alatt is élnek belőlük, mert az űrbőlmeteorit formájában ideérkező DNS-ek képesek voltak a földi evolúcióba bekapcsolódni. Ezen lények emberszabásúak ugyanolyan testalkatuk van, két kezük és két lábuk van nekik is valamint fejükön az érzékszervek is azonos helyen vannak. Ezen gyíktestű idegen lények neve Reptoid(REPTílián humanOID). Rendkívül fejlett értelemmel rendelkeznek. Belelátnak az emberi gondolatokba, olvasnak az érzélmekből és High-Tech technikai felszereltségű űrhajóik vannak, melyek magasan fejlettebbek az emberiség eszközeinél, beleértve az 51-es körzetben levő arzenált is, éppen ezért fontos hogy felvegyétek Ti közemberek is a harcot az idegenek ellen.


KÖNYÖRGÖK NEKED : KÉSZŰLJ FEL MENTÁLISAN, ahogyan az erődből futja, az űrből érkező támadásra. AZ EMBERTÁRSAIDNAK MOND EL, HOGY MIND VESZÉLYBEN VAGYUNK, MERT AZ ŰRBŐL ÉRKEZŐ REPTOIDOK/REPTÍLIÁNOK MEGTÁMADJÁK BOLYGÓNKAT.


Nagyon sokan ezt még most sem hiszik el, a naponta növekvő ufóészlelések ellenére sem. Hidd el kedves barátom nem akarok vak hitet, győződj meg minderről amit leírtam és olvass utána a neten. Miután felmérted a veszélyt, tudnod kell, hogy nem vagy egyedül. Szenthelyi Árpáddal Mi a magyar ellenállás underground szekciója elkezdtük a felkészülés IV.fázisát. Sajnos most nem tudok, majd válaszolni erre a levélre, mert azok a rohadt mutáns gyíkok állandóan feltörik az accountomat és vírusokkal tönkrebasszák a gépemet. Biztosan olvassák majd ezt a levelemet is, ezért ha megbocsájtasz nekem innen, fogok üzenni nekik, ne vedd magadra. Megfogtok dögleni mind, ti kivénhedt genetikájú retkes, emberevő korcs gyíkok ! ! Nagy meglepetés vár rátok, ha azt hiszitek, hogy nem kaptunk szövetséges fajoktól megfelelő fegyvert ellenetek ti pikkelyes zöldségek. Meg fogtok pusztúlni, ha mondom.


Nézd meg Te is a videókat és látni fogod, hogy igazat szóltam. Amit leírtam, az nem tudományos fantasztikum, hanem a szín tiszta valóság. Ha intelligens vagy megvizsgálod ezen információkat, amit leírtam, mielőtt kritizálnád.


Ezen videókon rövid összefoglalást találhatsz a Reptoidokról.


http://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4


http://www.youtube.com/watch?v=3y3GHqb_5pM


Arra kérünk a Reptoid ellenállás nevében, hogy ha eljön az idő és harcolni kell, akkor ne félj felvenni a harcot a földönkívüliekkel szemben.


Mi veled leszünk.

Reptoid ellenállás magyarországi vezérkara."


Miért van, hogy akárhol akármit válaszolok kapok egy ilyen szart??

2012. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, amit leírsz, de hogy ne lenne hova fejlődnünk....????


Nézz már szét akár itt is a Gyakorin!


Probléma, probléma hátán, rossz kapcsolatok, magányos emberek, bántalmazó férjek, zsaroló feleségek...


Az emberek még a saját problémáikat se tudják megoldani, hiába az Iphone, meg az űrutazás.

2012. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Sírnom kell tőled. Mostanában a hülyeség kicsinál idegileg!!! Szerinted tényleg nincsenek kihívások??? Nem is tudtam, hogy tökéletes világban élek!!! Valamilyen eszközzel üsse már meg valaki valamelyik síkról!!!
2012. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 piriiiiii ***** válasza:

Szerintem ez egy ostoba zagyvaság, már ne is haragudj.

Ezer és sem lenne elég megismerni ezt a világot, öcsém!

A tudatunk MOST IS elszakadhat és el is szokott szakadni a fizikai testtől.

Viszont az emberek képtelenek "felemelkedni". Nem gondolod, hogy egy kicsit beképzelten tekintesz a fajunkra? Nem vagyunk mi olyan szentek, hogy csak úgy felemelkedjünk akárhová is.

2013. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 piriiiiii ***** válasza:
És helyett év.
2013. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
#1 :D:D:D:D:D:D
2013. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a felemelkedés az emberiség útja, hanem a külsőségekben, a külsőségek általi széthullás.


Ez valójában egy ellenfejlődés: az összes erő/potencialitás kívülre kerül - mindenütt tárgyi eszközök és az ember elvész ezek között az eszközök között.


Most kettősen polarizált az ember világa, de már az imagináció szimbólumaként a hármas polarizáltság van fölétéve (=szentháromság képében),

ha elhiszi ezeket a képeket,

akkor egy hármas polaritású világba fog aláesni/lejjebb esni.

Utána négyesbe, utána ötösbe és egyre kevésbé lesz az önmagáé.


Ebben a rendszerben csupa nyálas hazugságot tolnak, amik csak fele- vagy harmadrészben igazak.


A rendszer lényege: a parazitizmus.

2013. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!