Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Te is érzed, hogy az emberiség...

Te is érzed, hogy az emberiség oly magaslatokba ért ahonnan már nem lehet fizikai síkon tovább fejlődni! Csak felemelkedés által?

Figyelt kérdés

Tkp mindenki ezt mondja, az ismerőseim, barátaim, családtagok & egyre jobban érzem már én is.


Az emberek nagyon fejletté váltak. Olyan elektronikai eszközöket tudunk magas szinten használni pl számítógép, Iphone, plazma Tv stb. amikhez az öregek még csak nem is konyítanak. A mai társadalom sokkalta fejlettebb a hajdaniaknál. Ez tudományos & spirituális szinten is igaz. Már mindent ismerünk az egész világegyetem keletkezését, az anyag & energia titkait. Már Én sem tudok újat olvasni tudományokból és a spiritualitás is az emberi fizikai teljesítőképességet súrólja. Már azt érzem magam is, hogy nem vagyunk képesek kihívásokat találni ebben a fizikai manifesztációban. Kényszerűség ez a felemelkedés. Te is így látod ?


Úgy értem, hogy törvényszerű felemelkednünk egy magasabb létezési síkba, ahola tudatunk elszakad ettől a fizikai testtől, mert itt már nincsen többé dolgunk. Te hogyan vélekedsz ?


2012. dec. 18. 14:50
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
87%
Nemár, te mindig visszajössz?
2012. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

"Már egy 20 éves lány gyermeket nevel és sokkal több feladata van mint régen, a háztartás mellett a karrier is pl. "

Gondolom a töriórákat [is] ellógtad, amiken elmondták, hogy az őskorban már 14 évesek is gyereket neveltek, mivel 30 évesen elpatkoltak.


A földönkívülis részre nem is válaszolnék, ekkora ostobaságot ember nem bír kitalálni, hogy minket majomból kevertek ki a földönkívüliek.


"Értik ma a fiatalok a gépeket, tudják mi romlott el, memória, hálókártya hiba, ilyen op sys olyan vga kártya felbontás stb. Régen ennek töredékét sem tudták, ma meg a tini meg képes állapítani mi a baja a gépének :D "


Azért, mert egyszerűbbek a gépek. Egyébként akkor mesélj nekem arról, mire jó az északi híd.


"hanem az ismeretink határára értünk természettudományos értelemben ! "

Ez meg echte baromság.

2012. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
86%

Lehet szép vagy bár abban is kételkedek, de hogy okos nem vagy az fix,szerintem változtasd meg a nickedet...

Válaszaidból meglátszik, hogy ilyen tipikus ezos lebutított kis tizenéves lehetsz, olyannyira befolyásolható, és gondolkodásra alkalmatlan, hogy az már fááááj...

Továbbra is fenntartom a válaszom, amire reagáltál.

2012. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 x) ***** válasza:
75%

"Már egy 20 éves lány gyermeket nevel..."

Pont hogy nem. Most már a nők is a karriert rakják első helyre. Vagyis azok akik rendes munkát akarnak és elég intelligensek. Eleve mire elvégzik az egyetemet már túl vannak a 20 éven, aztán nyilván dolgozni is akarnak, az pedig nem a legjobb ha 2 hónapot dolgozik aztán elmegy szülési szabadságra (utána lehet hogy nem is mehet vissza dolgozni). Az meg már más dolog hogy egy gyerek nem olcsó mulatság, inkább nem is vállalnak gyermeket mert nem tudnának rá elég pénzt szánni. Ha megnézed a magyar korfát akkor láthatod hogy "hordó" alakú, szóval egyre kevesebb gyerek születik.

Az egy másik dolog (és megint nem a felemelkedést bizonyítja) hogy azok a lányok akik 16-18 évesen már gyereket szülnek, azért teszik mert a szüleik nem tanították meg nekik az alapvető felelősségteljességet, nem fordítottak rájuk elég időt így a gyerekek kénytelenek unalmukban "mással" elütni az időt.

2012. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
89%

"Értik ma a fiatalok a gépeket, tudják mi romlott el, memória, hálókártya hiba, ilyen op sys olyan vga kártya felbontás stb. Régen ennek töredékét sem tudták, ma meg a tini meg képes állapítani mi a baja a gépének :D "


Erre csak annyit mondanék hogy még egy 80 éves néni is össze tud legózni egy gépet. Nem kell már jumperelni semmit, nem kell ismerni az adott alkatrészek jellemzőit, mert mindent csak 1 helyre lehet berakni, egy majom is képes rá. Ezenkívül van vagy 5 cserélhető elem egy asztali gépben, úgy mint processzor, memória, merevlemez, videokártya, optikai meghajtó, maximum még hangkártya belső kártyaolvasó, ennyi. Viszont a felettem kettővel kommentelőnek elmesélhetnéd mi is az az északi híd, esetleg mesélhetnél a memória időzítésekről, a cpu működési elvéről, stream processzorokról meg hasonlókról, de az is elég ha egy szabvány atx tápegység feszültségértékeit leírod, azzal együtt hogy melyik feszültség mihez kell. Nem nagy cucc, mostanában ezt fejből vágják a 12 éves kislányok is. Nem az a nagy művészet ha bele tud valaki dugni egy fejhallgatót a hangkártyába.

2012. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, van itt pár szakmabeli rajtam kívül. :D
2012. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
75%

Hát, kedves Kérdező, először azt hittem, nagyon buta/beteg vagy, de úgy tűnik, provokálsz..


"Az emberiség nem sztem, mert ma az ember fizikailag & mentálisan is sokkal gyorsabban fejlődik. Már egy 20 éves lány gyermeket nevel és sokkal több feladata van mint régen, a háztartás mellett a karrier is pl."


A karrier nem feladat, hanem annak a megtestesülése, hogy mennyire nem látunk a 'sorok mögé'. Munkába állították a nőket jól, eleinte örültünk neki, hogy éljen meg emancipáció, hurrá, most meg csak lesünk, hogy darabokra hullanak a családok.


"Az ember azért ilyen fejletlen spirituálisan (...)"


A feltett kérdésben ennek ellenkezőjére gondoltál. Mellesleg a spiritualitás NEM fizikai teljesítőképességről szól..


"(...) mert azok a földönkívüliek akik minket a saját és a meglevő majomember génállományából létrehoztak (amunakik), ők ílyen génállománnyal akartak szándékosan ellátni & mivel ők nem spirituális lények így mi az ő génjeinkkel szintén alig leszünk képesek spiritualizálni. Ezt Árpád írta le valahol."


Ki az az Árpád és mit szívott? Miért hiszel el neki ekkora sületlenségeket? Hol hagytad az intuíciódat, te lány? Már nem azért, de hogy akarsz így 'felemelkedni'?


#2/#4 voltam

2012. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Tényleg? Azért tiltották ki a másik nicked, mi?


Igen, _mindig_ éltek olyan korú emberek, akik idősek. MINDIG.

"Ma bonyolúltabbak a számítógépek mint a commodor idejében vagy mint valaha, holélsz te? "

Hol élek? Abban a világban, ahol épp informatikából írok PhD-t...

"Ma a fiatalok jobban tudják mi a hardwerek vagy softwearek problémái mint maguk a gyártók !"

Erre befizetnék azért.

2012. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 x) ***** válasza:
91%

Azért ne szállj el magadtól. A moderátoroknak rengeteg dolguk van így gyakran csak a kérdés első sorát olvassák el és ha abban nem találnak kivetnivalót akkor békén hagyják a kérdést. Amúgy nyilván nem kéne több nicket csinálnod ha nem tiltanának ki állandóan. Lassan a hobbim lesz hogy levélkéket küldözgetek a moderátoroknak. Amit csinálsz se nem vicces, se nem értelmes. Nem tudom miért élvezed hogy lejáratod magadat, valószínűleg kevés barátod van, pont azért mert befolyásolható és nagyképű vagy. És megsúgom neked hogy itt sem fogsz senkit találni aki egyet értene ezzel a sok butasággal amit írsz napról napra.

Amit meg már rengetegszer leírtam: nem érdekelnek a válaszok. Nem válaszokat keresel hanem megerősítést. Aki nem ért veled egyet az csak idióta lehet. Lassan rájöhetnél hogy mennyire egy szánalmas tizenéves kiscsaj vagy.

2012. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
62%
igaz igaz előttem szóló,és ráadásul ezeket a sablonokat mástól hallottad, és próbálod a magadénak feltüntetni....de nem kellene híresztelni ezeket...főleg ilyen ostoba érvekkel.
2012. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!