Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Te is érzed, hogy az emberiség...

Te is érzed, hogy az emberiség oly magaslatokba ért ahonnan már nem lehet fizikai síkon tovább fejlődni! Csak felemelkedés által?

Figyelt kérdés

Tkp mindenki ezt mondja, az ismerőseim, barátaim, családtagok & egyre jobban érzem már én is.


Az emberek nagyon fejletté váltak. Olyan elektronikai eszközöket tudunk magas szinten használni pl számítógép, Iphone, plazma Tv stb. amikhez az öregek még csak nem is konyítanak. A mai társadalom sokkalta fejlettebb a hajdaniaknál. Ez tudományos & spirituális szinten is igaz. Már mindent ismerünk az egész világegyetem keletkezését, az anyag & energia titkait. Már Én sem tudok újat olvasni tudományokból és a spiritualitás is az emberi fizikai teljesítőképességet súrólja. Már azt érzem magam is, hogy nem vagyunk képesek kihívásokat találni ebben a fizikai manifesztációban. Kényszerűség ez a felemelkedés. Te is így látod ?


Úgy értem, hogy törvényszerű felemelkednünk egy magasabb létezési síkba, ahola tudatunk elszakad ettől a fizikai testtől, mert itt már nincsen többé dolgunk. Te hogyan vélekedsz ?


2012. dec. 18. 14:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
82%
Mindent ismerünk?Mégis hogyan?Elmentünk az űrbe pár bolgyóra és felfedeztük?Na és ez csak a mi naprendszerünk volt.De még ha többet is fedeztek fel ezeken kívül még többmillió naprendszer és többmilliárd bolygó létezik, amik kitudja még milyen kincseket rejtenek.Aztán oké hogy kezelni tudjuk a modern eszközöket de hogy működik azt már nem értjük.A világ keletkezését is csak tippelik merthogy találtak egy mittudomén hány millió éves fossziliát és mivel annál régebbit nem találtak ígyhát az lett a világ kezdete.De ez még egyáltalán nem biztos.Aztán még a filmekben említett repülő autókat meg StarWars-os cirkálókat sem készitettük el, nem kolonizáltunk bolygót stb.Rengeteg minden van amit még nem fedeztünk fel.Sőt a régi generáció még okosabb mint a mostani
2012. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 x) ***** válasza:
83%

Csak a buta emberek hiszik magukat okosnak azért mert tudnak elektronikus eszközöket használni. Az idősek azért nem tudnak mert amikor ők éltek még nem voltak ilyenek. De mondjuk nézz meg egy tv-t. Azt már a nagyszüleink is komolyabb gond nélkül használják.

Társadalmilag pedig nagyon is visszafejlődünk. Nem segítünk egymásnak, nem kommunikálunk, bebújunk a monitorunk mögé mert nem merünk kiállni élőben az emberek elé.

Na szóval... remélem hogy tényleg szép vagy, mert hogy okos nem, az biztos.

2012. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Te is elhitted azokat a dolgokat amiket el akar hitetni a média kb ez megy most is a médiában,sajnos minden a pénzről szól, ha ott tartana az emberiség ahol te mondanád akkor minden ember a világon önként dobná a kályhába a pénzt míg az utolsó bankjegyet el nem égették meg nem semmisítenék.Minden rossz forrása a pénz.Mindennek az alapja a pénz,kivéve az igazán fontos dolgoknak nem mint pl a szeretet stb.Nekem elképesztő a gondolat is hogy létjogosultsága van a pénznek mint olyannak,pár papír darabnak,értéket adtak valakik aki ezt kitalálta most multimilliomos a sok "hülyéből".Persze jönnek majd nekem itt azzal hogy ez egy összeesküvés elmélet,meg olyanok akik azt mondják hogy erre szükség van bla bla bla,sok egyszerű gondolkodású ember.De ez csak az én saját szuverén véleményem.Ja és egyre mélyebbre süllyedünk kérdező és még ennél is mélyebbre fogunk.
2012. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%

"A Fejnélküli Loúvas válasza:


Azért kíváncsi vagyok, hogy téged megvernek-e a suliban, amiért ilyen hülye vagy."


"Ezt ne olvastam volna... az emberi felfogás eképp való megnyilvánulása halálos. Aki így gondolkodik, buta, mint a tök."


A fenti két válaszolóval egyet értek és csak annyit fűznék még hozzá, hogy :

Az emberi hülyeség végtelen, szóval nyugodj meg, van még hová fejlődnöd, bár ahogy elnézem egyre nehezebb...

2012. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 x) ***** válasza:
75%
13. válaszoló: Szerintem azért szükség van a pénzre. Nem tudnál nélküle élni és ez így is van rendjén. De abban azért egyetértek hogy ami mostanság folyik az már nagyon túlzás. Például vegyünk a gyereknek 100ezer forintos telefont és akkor fél évig nem kell vele leülni beszélgetni meg nem kell szeretni mert elvan a telefonnal. Meg drága ajándékot azt vegyünk, de a karácsonyt ne töltsük együtt... Szomorú, de legalább az a kevés épeszű ember megtanulta még jobban értékelni azt amije van.
2012. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Az emberek egyre gonoszabbak lesznek és ez sajnos érződik az önzőség is egyre nagyobb méreteket ölt a világban nem is értem miért kell nagy betűvel írni azt hogy én "Én"nyelvtanilag sem helyes de nem ez a lényeg hanem a nagybetű pl innen is látszik hogy én központú emberek vannak többségben manapság.Sajnos.
2012. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 schocko ***** válasza:
No, úgy látom mégiscsak ugranak...érdekes amiént lebutáznak, miközben az egész kérdés csak egy egyszerű unaloműző provokáció...tél van és már este, mit csináljon az ember....
2012. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
A pénz jelenlétével semmi gond, enélkül semmi nem működne. Ha fodrász vagy akkor két hajvágásért nem fog neked adni az LG vezérigazgatója egy 3D monitort...egyedül az arányokkal és az emberi gusztustalansággal vannak gondok, mert miközben a nyomorult kínaiak/koreaiak beledöglenek egy marék rizsért abba hogy kibányásszák a szükséges alapanyagokat addig a semmirekellő, nulla hasznot termelő biztosítási ügynökök, projekt menagerek, meg hasonló effektíve semmittevő élősködők 2 napi bérükből megveszik azt a készüléket ami akár emberéletekbe is kerülhetett, majd egy fél év múlva kidobja mert már régi. De ez csak egy apró példa, a kizsákmányolás, élősködés, korrupció ésatöbbi megjelenési formája megszámlálhatatlan mértékben jelen van a mai világban.
2012. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen sok rossz,gonosz kapzsi egoista,proli,szürke emberek élnek többségben a földön addig nem lesz itt semmi féle felemelkedés.Hanyatlás inkább.
2012. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Majd hasonlítsd össze az akkori életet, technikát a mostanival 30 év múlva. Nevetni fogsz a kérdésen.
2012. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!