Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet kommunikálni a...

Hogy lehet kommunikálni a halottakkal? (viccektől kiméljetek)

Figyelt kérdés
apukámmeghalt 5hónapja.nagyon szeretnék elbucsuzni tőle úgy,hogy ő is válaszoljon..de nem akarom megidézni
2011. aug. 4. 00:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
a halottak, halottak. nem tudsz velük kommunikálni. elég érthető nem? vagy maximum csatlakozok az 1. válaszolóhoz. írj egy búcsúzó verset.
2011. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
igen médiumhoz járok,MEDITÁLNI.
2011. aug. 4. 18:26
 23/37 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés,hogy lehet-e vagy sem
2011. aug. 4. 18:27
 24/37 anonim ***** válasza:
10%

Írj privit, ott még mondok néhány dolgot. Ha médiumhoz mész, az lehet jó is. Keress egy barátot, és csináljatok irányított meditációt. Az álmod is bírod irányitani, de nehezen, ám akkor nem hiszem, hogy apukád valós lesz benne. Fogadd el, nem olyan egy "lélekkel" bánni, mint egy "élő, fizikai emberrel". És igen, tudsz velük kommunikálni, de ebben sok ember nem hisz, mert nem azt kapják, amit várnak. Köztük te is. Nem tudod Őt irányítani.

13:13-as voltam.

2011. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
10%
Írtam vissza.
2011. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
5%
de te hülye.. ha nem lehet kommunikálni, ami eléggé egyértelmű akkor most mit akarsz?
2011. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
még mindig nem az volt a kérdés,hogy lehet-e :) és ha nem hiszel benne akkor miért irogatsz ide?:)
2011. aug. 5. 01:04
 28/37 anonim ***** válasza:
12%
először is ki kell ásnod a tetemét, majd a koponyáját fogva suttogd kifordult szemmel apuci nevét majd egyre hangosabban végül ORDÍTSD!!!
2011. aug. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Médiumhoz csak akkor járj ha egy fillért sem kér tőled, sőt ő fizet érte, hogy ott vagy. Ráadásul ha rengeteg szabadidőd van rá, mert ezért ne vegyél ki szabit a munkahelyről se már programot ne mondj le miatta.

Egyébként meg nem lehet halottakkal kommunikálni. Álmodban viszont a maga megnyugtatására fejben lejátszhatsz néhány párbeszédet és el is tudsz búcsúzni, ugyanis ha élne még ő is ezt tenné. Szerintem , mivel jól ismerted az elhunytat simán transzban egy hypnoterapeuta ( ez nem para izé hanem rendes egyetemet végzett pszichológus, pszichiáter plusz a módszerspecifikum) is segíthet egy elképzelt párbeszédet lejátszanod. A lényeg a gyászmunka, a benned zajló folyamat, és az , hogy el tudd engedni a másikat, hiszen ő is ezt szeretné ha még élne. Szóval , jót akarna neked, mert neki már úgyis mindegy. Ez a lényeg. Kérd vissza a pénzedet a médiumtól. És tényleg részvétem.

2011. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

de kérdező, én most nem arra következtetek neked, hogy lehet-e vagy sem.. de mond már meg nekem, hogy ha nem lehet velük kommunikálni, mivel NEM lehet, AKKOR HOGYAN AKARSZ? maximum az álmaidban lehet, tudod, álmodozni jóó... -.-

nézd, sajnállak, de hülyeségekkel ne add már ennyire a sajnáltatást..

2011. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!