Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet kommunikálni a...

Hogy lehet kommunikálni a halottakkal? (viccektől kiméljetek)

Figyelt kérdés
apukámmeghalt 5hónapja.nagyon szeretnék elbucsuzni tőle úgy,hogy ő is válaszoljon..de nem akarom megidézni
2011. aug. 4. 00:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
fogadok, megint jön a hülye ellenkezés, hogy nem az volt a kérdés hogy lehet-e vagy sem, én többet nem vitatkozok, de ha megint ez a válasz jön, akkor hülye vagy, ennyi..
2011. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
derossz nekem :( :D
2011. aug. 15. 18:59
 33/37 anonim ***** válasza:
Sajnos beszélni nem tudsz vele. Ő tudja h mit szeretnél mondani de ő nem tud válaszolni :(
2011. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak vegyél elö egy képet( apukádról ) és beszélj hozzá. NE IDÉZ SEMMI KÉPEN! Ha apukád is beszélgetni akar veled akkor álmodban meg fog jelenni
2011. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Sonjafly válasza:
95%

Az összes fikázós és hülyézős kommentelőnek üzenem: kegyeletsértés, amit csináltok. Én 2 hónapja veszítettem el a fiamat, fogalmam sincs, hogy mi történt vele, és valószínűleg emberi oldalról soha nem is fogom megtudni. Ilyenkor mit tehet az ember?? Megpróbál olyan oldalról is megnyugtatást szerezni, ahonnan normális esetben nem tenné. Én is így keveredtem ide és elképedve olvasom az unalom szülte véleményeket. Ha nem tudtok segíteni, miért ártotok??

Mert a véleményetek nem építő jellegű, hanem bántó. Van értelme?? Én diplomás ember vagyok, a fél életemet tanulással, majd tanítással töltöttem, mégis itt vagyok, mert keresem a választ, de nem az ilyeneket.

2012. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
koncentrálj rá és csak mond a mit kell és érezd a választ
2013. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Vannak szellemek. Kiskoromban lattam okrt.ok is engem. A testuk mivel itt elhasznalodik ,vagy vmi ok miat nem tudjak tovabb hasznalni, az elpusztul. De a szellemuk nem.
2015. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!