Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet kommunikálni a...

Hogy lehet kommunikálni a halottakkal? (viccektől kiméljetek)

Figyelt kérdés
apukámmeghalt 5hónapja.nagyon szeretnék elbucsuzni tőle úgy,hogy ő is válaszoljon..de nem akarom megidézni
2011. aug. 4. 00:17
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
61%

Lehet, hogy le fognak pontozni, de Kedves Kérdező!

Az édesapját most úgy képzelje el, mintha egy bizonyos ideig tartó mély alvási fázisban lenne, ahol nem kell örökre lennie, hiszen a Biblia szerint fel fog támadni, így Ön majd találkozhat vele. Jézus amikor Lázár meghalt, akkor jellemezte őt úgy, hogy olyan, mintha aludna. És ugyebár fel is támasztotta őt.

Nem tudom, mennyire hisz Isten létezésében, én hiszek, és hiszem, hogy találkozhatok majd édesapámmal, akit én 2 éves koromban veszítettem el.

2011. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Meditáció. Akkor közelebb kerülsz hozzá. Ne hidd, hogy majd emberként megjelenik, megölelheted, meg minden. Ez csak álmodban van. De ott tényleg. Álmodban találkozhatsz vele.
2011. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
az a válaszoló aki azt irta,hogy ne zaklassam:rengetegszer jelent meg az álmomban,olyan módon,amire kiváncs voltam,nyomasztott.sokszor elképzeltem,hogy milyen lett volna,ha akkor nem küldenek ki a folyósóra hanem mellette ülök(agydaganata volt,de tüdőembóliában halt emg,ugy,hogy az orvosok nem figyelmeztettek)pl megálmodta,hogy milyen lett volna végignézni.vagy kijött volna a kórházból de ugyan ugy beteg volt.hidd el egyáltalán nem akarom 'zaklatni' eleget szenvedett már..és ameddig ezt nem éled át(17éves vagyok..)addig ne itélj el! meditálni járok egy 'médiumhoz' álltalában mindig apát látom közben,csak nem birok koncentrálni,mert mindig sietni akarok..lehet,hogy ez lenne a legegyszerűbb csak félek,hogy egyedül nem sikerül a meditáció
2011. aug. 4. 14:03
 14/37 A kérdező kommentje:
álmomban meg nem tudok elköszönni,mert az nem én 'irányitom'..vagy,hogy is mondjam.nem tudom befojásolni,hogy mit álmodjak..nekem már az is bőven elég ha kommunikálhatok vele..amugy az álmomat nem tudom irányitani?az lenne a legjobb..semmi természetfeletti..már igy is biztos haragszik rám..
2011. aug. 4. 14:05
 15/37 anonim ***** válasza:
54%

nem biztos,hogy nem irányítod az álmaidat.a tudatalattid irányítja.

és énsem szórakoznák ilyesmivel.

nem egy ember került idiházba az ilyen megidézésektől,meg ilyenektől.

2011. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
26%
Nem az a bajod neked leány, amire gondolsz, hanem az, hogy a gyász időszakát nem tudod megélni.Ha már olyan nagytudású médiumhoz jársz, legalább ebben segítene.És ne gondold, hogy bármikor venném a bátorságot, hogy olyanba szóljak bele, amit nem tapasztaltam meg személyesen. Annyi idősen, mint te vagy most, már egyik szülőm sem élt, de sosem mertem volna megszólítani őket, mert annál azért több volt bennem a tisztelet.
2011. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
54%
...És most is azt mondom, dolgok, amik zárva vannak egyszerű földi halandók előtt, maradjanak is zárva. Lehet, hogy teljesül ez a vágyad(vannak hozzá technikák, eszközök)de akkor nem lennék a bőrödben, az bizonyos!
2011. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
jo hat semmi keppen nem akarok megidezni senkit,meg ilyesmi badarsagok..ügyes vagy,hogy te erre soha nem gondoltál,büszke lehetsz magadra,én gyenge vagyok!és 1ik ember sem egyforma ;)
2011. aug. 4. 16:07
 19/37 A kérdező kommentje:
és az elég érdekes ember,főleg,ha gyerek aki teljesen simán el tudja fogadni a dolgokat..és nem az a célom,hogy a 'szellemvilág felbújtója' legyek,az elég távol áll tőlem..és a médium segittségét éppen azért nem kérem,mert nem akarok rituálét stb
2011. aug. 4. 16:11
 20/37 anonim ***** válasza:
8%
te írtad, hogy médiumhoz jársz.
2011. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!