Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után? Vagy folytatódik ott valami? Nagyon foglalkoztat ez a téma. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 18:50
 21/93 anonim ***** válasza:
25%

erre a haver mindig azt szokja mondani, hogy

- Mennyé, nézd meg!

2011. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 kzs válasza:

Kérdező, írtam Neked választ privát e-mailben.

Megkérnélek, válaszolj légyszi, ha elolvastad.

Köszönöm.

2011. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim válasza:
47%
Ez jó kérdés!!! De vajon van-e élet a halál előtt??????????? (Nem eredeti, csak már nem emlékszem, ki kérdezte ezt? Talán John Lennon?)
2011. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
59%

Az élet folyton van!! Nem csak a halál után.A test elhagyása ,része a világi életnek ahogy a születés is.

Mindig jövünk megyünk.Az életeink állomások .A lényeg hogy mit teszünk benne.Szerintem.

2011. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
85%

-Hol voltál?

-Reinkarnációs kurzuson.

-Tényleg?

-Miért ne! Egyszer élünk!

2011. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim válasza:
Minek ezen agyalni, úgyis meg fogod látni amikor te halsz majd meg.
2011. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
18%

10:38 -nak

Minden lénynek lelke van(felkunkorodó saru!!!),volt és lesz.

Hány állatfaj pusztult ki és milyen létszámban?

Elég lesz?

2011. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
63%

A lét a keletiek szerint az Anyag-Energia-Információ áramlás örök körforgása. Nézz utána a kristálykoponyák történetének-fogsz olyan, névvel, elérhetőséggel ellátott írást találni, akik tanui voltak anyag születésének gondolat által. A krotálykoponyák valdi története is ezt pedzegeti-létezhet olyan meterializált computer, ami gondolattal hozható létre (információ)és gondolattal materializálható? Ha ez egy létező körforgás, akkor az anyag enegiává, az eneria infiormációvá, majd az indormáció újra anyaggá válik-és ez a körforgás örök.

Nem te vagy az örök. A duális viálgan (fény-és sötétség, hideg, meleg, jó rossz...) lehetséges cssk a fejlődés, mert itt van idő, tér, 3 dimenzió. A fizikusok rég tudják, hogy ettől több dimenzió van, van az energiamegmaradás törvénye (tehát a lélek...valamivé válik), és kizárólag "földi" körülmények között van értelme térnek időnek.

Nem fogsz megszűnni, mert ha semmiből nem lesz semmi, akkor a valamibős sem lehet semmi, hanem, hogy mivé leszel (mint információ) azt azért nem tudja neked itt sneki megmondani, mert még senkinek nem volt lehetősége visszajönni.

2011. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
39%
Lélek, halál utáni bármi formájú lét csupán az emberi ész szüleménye. Fejlettebb elméje által (nem kötelezően...), különbnek képzeli magát többi más állatnál. Így lehet aztán hálóként szőtt dogmák, misztikumok rabja, hogy majd könnyebben bekaphassák a "racionálisabb nagyhalak" :).
2011. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon komolyan azt gondolom, hogy másokban élünk tovább halálunk után. Ahogy sajnos, több halottam lett, a személyiségem úgy változott meg kissé. Pl. másképp reagáltam eseményekre, mint azelőtt reagáltam volna.

Tehát úgy értem: Halottra azt mondani, hogy nincs köztük, pontosan az ellentéte annak, ami van: Köztünk, bennünk él tovább, akik ismerték, szerették.

Hiszem, hogy a lelkük él bennem tovább, és valahogyan: élnek velem, megélnek velem, közben segítenek.

Nincs mentális zavarom. Ezt tapasztaltam. De majd ha meghalunk, kiderül, mi a pontos helyzet. Addig élj boldogan, azt kívánom!

2011. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!