Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik a Reinkarnáció. Mit...

Létezik a Reinkarnáció. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Eddig kételkedtem, de a neten olvasgattam érdekes dolgokat.

[link]



2018. aug. 30. 18:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/151 A kérdező kommentje:

#30

Te meg biztos nem. 😂

2018. aug. 30. 22:25
 32/151 anonim ***** válasza:
77%
Megmondom a tutit: kiderül minden halálunk után! Addig teljesen felesleges erről vitatkozni, mivel bizonyítékkal egyik fél sem tud előállni, csak szidni a másik véleményét. Ha egyszer egy rendes eszmecsere folyna le ebben a kategóriában, az csoda lenne.
2018. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/151 anonim ***** válasza:
80%
Utolsónak igaza van.
2018. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/151 anonim ***** válasza:
20%

"A korod miatt még jobban is hihetnél a Reinkarnációban, mert egyrészt megnyugtat,másrészt létezik."


Nagyon furcsán érvelsz, nem veszed észre?


Logikus érvelés nem úgy működik, hogy "hihetnél mert már nem sok van hátra", meg a többi butaság, amiket itt előadsz. Ezek nem érvek, nem bizonyítékok, így sajnos nem vagy komolyan vehető.


"60 felett már nagyon megöregszenek az emberek és egyre rosszabb lesz nekik sajnos."


Ez is nézőpont kérdése. Nem akarom fényezni magam, hogy nem dohányzom, igen ritkán alkoholizálok (talán azért is hisznek egyesek koromnál 10-15 évvel fiatalabbnak, bár ez genetika is elvileg), mindenesetre én inkább ilyenekben hiszek, nem a feltámadásban.


Meg hiszek a fizikában is természetesen.


Ezotéria = ostobaságok tárháza.

2018. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/151 A kérdező kommentje:

#34

És akik 20-25 évesen halnak meg azok meg levannak tojva mi? Azt hiszed hogy mindenki 80-100 évig él? Hát biztos nem.

2018. aug. 31. 09:28
 36/151 leértékelt ***** válasza:
69%
Huh... A tudomány szerint éppen, hogy nem létezik reinkarnáció meg semmi olyan, hogy "lélek" ez nem az én véleményemtől függ, hogy van vagy nincs, sem a tiétektől, de még a tudósokétól sem. Egyszerűen ez van! Nem kell rám haragudni emiatt. Hogy ti nem fogadjátok el az számomra teljesen lényegtelen. Ha a lábkörmödtől a fejed búbjáig minden megmegmagyarázható természetfeletti jelenség segítsége nélkül, hol marad a lélek? Valójában nem velem, vagy azokkal álltok szemben, akiket "szkeptikusoknak" neveztek, hanem 21.századdal. Miért pont azzal? Hmm...Úgy látszik valahol leragadtatok a 13.századnál. Ez a kérdező meg olyan, mint egy ovis. Esőnek meg kérdezi "mi a véleményetek?" Aztán pedig panaszkodik, mert van véleményünk. A kérdező véleménye: ,,de van, biztos van!" És ezzel le is van zárva az érvelése. :D
2018. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/151 anonim ***** válasza:
62%

# 35

Ennek mi köze a témához? Egyre butább és nevetségesebb benyomást keltesz. Gyerekes logikáddal (ha ugyan lehet ezt bármilyen "logikának" nevezni) teljesen hitelteleníted az állításaid.

Ez jut eszembe rólad is, mint sok itteni delikvensről sajnos:

[link]

2018. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/151 A kérdező kommentje:

#37

Annyi köze van hogy valaminek lennie kell a halál után, az élet nem lehet ennyire igazságtalan más emberekkel, hogy alig éltek aztán meghalnak.

#36

18 éves vagyok, tehát a 21.században születtem eleve. 2000-ben.

2018. aug. 31. 10:30
 39/151 anonim ***** válasza:
32%

"Annyi köze van hogy valaminek lennie kell a halál után, az élet nem lehet ennyire igazságtalan más emberekkel, hogy alig éltek aztán meghalnak."


Azt te csak hiszed.

2018. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/151 leértékelt ***** válasza:
36%

"Annyi köze van hogy valaminek lennie kell a halál után, az élet nem lehet ennyire igazságtalan más emberekkel, hogy alig éltek aztán meghalnak."

Az élet valójában pártatlan, csak az ego-d miatt hiszed úgy, hogy igazságtalan. Lényegtelen, hogy te vagy én mit vagyunk hajlandóak elfogadni, ez nem rajtunk múlik.

" 18 éves vagyok, tehát a 21.században születtem eleve. 2000-ben."

Ja, csak sajna rossz században. :D

2018. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!