Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek hogy ne féljek?

Mit tegyek hogy ne féljek?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagy emeletes házban lakunk ketten apával. Már többször is hallottam éjszaka mintha valaki mászkálna a padlásra vezető lépcsőkön meg a padláson. De azzal próbáltam magyarázni hogy talán csak valamilyen állat lehet.

Többször mikor egyedül voltam itthon akkor a házban is hallottam mintha valaki jönne fel a lépcsőn a konyhába, miközben nem volt ott senki. De azt gondoltam csak a fantáziám szórakozik velem. De apa is ilyenekről számolt be, mikor egyedül van itthon akkor többször fordul elő vele is ilyen. Ami a legdurvább, hogy volt olyan éjszaka mikor arra keltem fel hogy a szobám melletti erkélyről dübörög befele valami erőteljesen. Megijedtem, de annyira álmos és fáradt voltam hogy szinte egyből vissza is aludtam, megnézni nem mertem és nem is akartam hogy mi lehetett. Másnap megkérdeztem, apa is hallotta.

Ami tegnap éjszaka történt viszont nálam már a nagyon durva és megmagyarázhatatlan kategória. Ugyanígy hallottam a dübörgéseket a ház falán, ezúttal apukám szobája felől, apa is erre riadt fel, kiszaladt megnézni hogy ki dörömböl ennyire, és sehol nem volt senki. Meg voltam rémülve és kérdeztem tőle hogy mi volt ez, azt mondta nem tudja, de többször volt már ilyen, ő látott is már egyszer egy fekete árnyat a padlásnál felsuhanni, és ő úgy érzi nem akar bántani, nem kell tőle félni. Belegondolva történtek még érdekes dolgok velem itt, de mindig el akartam felejteni és megmagyaráztam valamivel. De mindig is féltem az ilyen dolgoktól, ez most sincs nálam másképp. Egyszerűen nem értem mi lehet, nem vagyunk őrültek, mindketten tapasztaljuk ezeket, sőt, akik itt töltenek néha 1-1 éjszakát, azoknak is feltűnnek ilyen dolgok. Nagyon félek, mert nem tudom mi lehet, tegnap éjszaka nem is aludtam.


Segítsetek, hogy hogy nyugtassam meg magam és hogy tudjak aludni nyugodtan? A tegnapi után meg apával való beszélgetés után már szinte biztos hogy valami van, és én félek tőle. Vajon mi lehet? És mit tegyek hogy ne féljek?



2020. nov. 2. 18:00
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
86%
Aztán majd írd meg lécci, hogy mit sikerült összehozni akár ide, akár privátba.
2020. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
63%

Azt nem értem, hogy minket, akik probalunk segiteni es normalisan valaszolni, miert pontoznak le minket? Ez ezoteria rovat emberek!

Ha szkeptikusok vagytok miert neztek meg minden kerdest?

2020. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
74%
#32 és téged is lepontoztak😂
2020. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Mostanában szerencsére alább hagyott, nem dörömböl, nem zargat. Remélem ez így marad, igazából próbálom minél jobban kizárni, nem gondolni rá, nyugodtan elaludni. Enyhe nyugtatót szedek amitől kicsit könnyebb.

Ha esetleg történik megint valami írok.

2020. nov. 10. 17:47
 35/54 A kérdező kommentje:

Na új fejlemény van.

Az elmúlt napokban szerencsére nem volt semmi, most hétvégén pedig nem is voltam otthon, most sem vagyok, de apukám most hívott hogy miközben fürdött hallotta hogy kinyitja valaki a bejárati ajtót, hangosan becsapja, majd jön fel a lépcsőn, kinyitja az én szobám ajtaját (ami pont a fürdőszoba mellett van), majd becsukja és bekopog a fürdőbe. Apa hiába szólt ki, nem válaszolt senki, aztán körülnézett, nem volt sehol senki a házban.

Nem is bánom hogy nem vagyok otthon ilyenkor. De előbb utóbb muszáj lesz, meg most már ki is kéne deríteni mi ez, szóval valószínű fogunk beszélni egy ehhez értő emberrel.

2020. nov. 15. 19:14
 36/54 anonim ***** válasza:
8%
valami zavart elméjű azt hiszi szabad bejárása van a házatokba. ajtókat zárni, esetleg kamerát felszerelni, ha láttok rajta valakit gyanúsan viselkedni, rendőrség.
2020. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
75%

Úristen😱


Nagyon remélem, hogy sikerül megoldást találni erre, mert ez már nem játék.

2020. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

Na de ha zavart elméjű valaki lehet, akkor miért nem látjuk meg kapjuk rajta soha? Kamerákon is gondolkodunk egyébként..


Én is így gondolom hogy ennél már utána kell menni hogy mi ez, mert engem már egyre jobban aggaszt.

2020. nov. 15. 20:15
 39/54 anonim ***** válasza:
41%
#38 lehet csak szerencséje volt. vagy eddig nem is volt esély rá hogy lássátok, ki az. azt írtad eddig csak a külső falon dörömbölt. vagy ezelőtt is ment már be a házba?
2020. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
12%
#32-#33 azért vagytok lepontozva, mert nem a kérdéshez szóltok hozzá... szerintem legalább is. Mert én asszerint pontozok elsősorban, hogy a kérdésre válaszoltak-e, vagy másról beszél az adott ember. És mivel most én sem a kérdésre válaszoltam, ezt is nyugodtan lepontozhatjátok, sőt kérlek pontozzátok le ezt a válaszomat, csak meg akartam írni annak a két válaszolónak, hogy miért pontozzák le őket.
2020. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!