Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hogyan lehetséges? Nem...

Ez hogyan lehetséges? Nem értem! Bôvebben lent!

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete a egyetemre levizeltem a falat és másnap mikor mentem egyetemre ott mentem el mellette, és láttam hogy valamiféle írás rajzolodott ki belôle nem latin betükkel. Ma mikor felkeltem ugyanez az irás látszódott a szobám falán, megszagoltam és vizelet szaga volt. Egyedül lakom, és nincs háziállatom. Mi lehet ez????!!!! Többször is vizeltem le falat de ez felháborító!!! Nem álltam sem alkohol sem kábítószer hatása alatt egyik esetnél sem. Barátnôm szerint csak nagyon kimerültem. De ezt még mindig nemtudom felfogni! 23/F
2010. nov. 2. 00:00
1 2 3 4 5 6
 21/51 Viki233 ***** válasza:
100%
agybetegxD de tetszik és jót nevetek:D
2010. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
neee neee XD
2010. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
80%

egyetemista vagy és levizeled a falat?

Gratulálok...

2010. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 Viki233 ***** válasza:
te képes vagy komolyan venni ezt a kérdést?:O jesszusxD
2010. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Raktár ki már több ilyen kérdést is? Ha igen, linkeld már be a többit is!XDXD
2010. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
képes vagyok komolyan venni, mert az emberek hülyébbek, mint feltételeznénk :D
2010. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Nem vicces, mert egy ember félszemére megvakult!!!! Beszéltem az ismerôssel megkérdeztem hogyvan, mondta hogy a bal szemére 93 százalékban megvakult. Továbbá hugyhólyagok képzôdtek a vak szeme körül!!! Felkerestem egy Wiccát ( zöldboszit ) megkérdeztem tôle mit javasol a szemére. A válasza cannabisos lóherével kenegesse, mert a here beszívja a maradék hugysavat ill. a hugyhólyagokat eltûnteti. Megkérdeztem hogy a falamra mit tanácsol. Mit válaszolt??? 1 hetes szárított zôldtealevelet áztassam be a WC-be 13 napra majd kenjem rá a falra. Kíváncsi leszek használl-e!!!! köszönöm zöldboszi a receptet!!!!! A falamról annyit zárószóként hogy tegnap éjjel már suttogott törtmagyar nyelven. csak ennyit mondott: KICI SÁGA KÍNAI. Kérdeztem ez meg mitjelentsen a válasz továbbra is u.a. Mire véééljem ezt??????!!!!!
2010. nov. 4. 18:25
 28/51 A kérdező kommentje:
2010. nov. 4. 18:38
 29/51 anonim ***** válasza:
42%
Na valld már be,hogy kamu! csak fölöslegesen fárasztod az ujjaidat a sok írással...
2010. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem fölöslegesen, mert már rég nevettem ilyen jót. XDXDXDXD
2010. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!