Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hogyan lehetséges? Nem...

Ez hogyan lehetséges? Nem értem! Bôvebben lent!

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete a egyetemre levizeltem a falat és másnap mikor mentem egyetemre ott mentem el mellette, és láttam hogy valamiféle írás rajzolodott ki belôle nem latin betükkel. Ma mikor felkeltem ugyanez az irás látszódott a szobám falán, megszagoltam és vizelet szaga volt. Egyedül lakom, és nincs háziállatom. Mi lehet ez????!!!! Többször is vizeltem le falat de ez felháborító!!! Nem álltam sem alkohol sem kábítószer hatása alatt egyik esetnél sem. Barátnôm szerint csak nagyon kimerültem. De ezt még mindig nemtudom felfogni! 23/F
2010. nov. 2. 00:00
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

kedves kérdező KICSI SÁGA KINAÍ? ezt mondta a hugyod?

ez most komoly ezt mé nem a humor kategoriába írtad?

2011. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
61%

vazz,neked tényleg erre van időd,hogy oldalakat kamuzzál itt? szánalmas....

POP-SIKA,ezen mondjuk jót röhögtem:-)

2011. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Jaj nee he nem nevettem ilyen jót réééges xDDDDDDD

HE HÁNY ÉVES VAGY?

én hiszek a mágiában magamis a hívője vagyok de ijet nem hallottam illetve néztem!!


Szentel wc tisztító?

Hunyhólyag?

POP-SIKA kft. ?

s e x bolt?

nag elég volt lásd be,lásd be hogy kaaammmuuu!

2011. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarom elhinni, h 23 éves létedre ennyire birka vagy, h nem találod a wc-t és a falra pisilsz. Hát nem lennék a bnőd.
2011. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
Akkor értem már mi lehetett a gond velem, mert biztosan ennek hatására történhetett, hogy reggel erős mellkasi szorítással ébredtem, és frankón húgyszag áradt be a szobába, te voltál, b@szki????
2011. febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem válaszol,mert berágott,hogy nem jött össze neki a kamuzás:-)
2011. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
Hát erre csak egy megoldás van! Pontban éjfélkor meztelenül táncolj hula hulát és kérj bocsánatot a szellemektől. Velem is megtörtént és sikerült elűzni őket. Ha nem sikerülne, kend magadra a szarodat (ha még ottvan ahova szartál, ha nem menj gyorsan szarni) persze még legyél csupaszon, és énekeld el a Magyarországot Oláh Ibolyától! Ha ez sem segít bajban vagy :S
2011. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
F*szom a fantáziátokba.
2012. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
Na mi újság?
2014. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Hát.... Én se nagyon hiszek AZ ilyesmiben. De velem nem ilyesmi történt hanem teljesen más. De a kérdésedre válaszolva szerintem csak képzelödsz.
2015. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!