Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hogyan lehetséges? Nem...

Ez hogyan lehetséges? Nem értem! Bôvebben lent!

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete a egyetemre levizeltem a falat és másnap mikor mentem egyetemre ott mentem el mellette, és láttam hogy valamiféle írás rajzolodott ki belôle nem latin betükkel. Ma mikor felkeltem ugyanez az irás látszódott a szobám falán, megszagoltam és vizelet szaga volt. Egyedül lakom, és nincs háziállatom. Mi lehet ez????!!!! Többször is vizeltem le falat de ez felháborító!!! Nem álltam sem alkohol sem kábítószer hatása alatt egyik esetnél sem. Barátnôm szerint csak nagyon kimerültem. De ezt még mindig nemtudom felfogni! 23/F
2010. nov. 2. 00:00
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
58%
mindenki tudja hogy kamu, ez nem kérdés, tedd túl magad rajta:)
2010. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Szia,


a Vatikant ertesitetted mar az esetrol? Teged megszallt a gonosz urinacus romacus, ami egy roppant veszelyes, sotet boru teremtmeny, amia szobadban lakik es ellopkodja a holmidat, es az urinacus devlacus, az urinacus romacus felettese rad akar ijeszteni, hogy az u.r. gond nelkul eltavolithassa a mozdithato elemeket a szobadbol, ezert a hugysavas tamadas!! De ha a papa a Szentelt Vizelettel atvizeli a faladon lathato format, es mellepisil egy keresztet, akkor az u.d. atka megszunik. Aztan takaritsd ki jol a szobadat, mert az u.r. nem szereti a tiszta, apolt kornyezetet. Ha meglatja a tisztitoszert, kivandorol a szobadbol.

Sok sikert es kitartast!!!!

2010. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
Imádlak :D
2010. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
annyira vicces,h olyan komolyan irja le az egészet :D jót nevettem hihi
2010. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
12:49 vagyok, irj, hogy mi van, nagyon aggodom erted!!
2010. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Hát ez kész! norbi88 linkelj már még kérdéseket amit ilyen "frappánsan" megválaszoltál! XD Eéőre is köszi!
2010. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
1. válaszolo= xD
2010. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Az eset majdnem 4 hónapja történt! Még mindig kicsit felzaklat minket ez a szörnyű történet, hisz ez örök emlék marad számunkra (SAJNOS!!!). A Kedves ismerősöm aki félszemére megvakult, az eset után rá 1 hónapra kiengedték a kórházból. Mély depresszióba esett a sok Szögesbőrtanga készítéstől hiszen fél szemére megvakult, és csak ebben a munkakörben tudták foglalkoztatni. Majd ismeretlen okok miatt öngyilkosságot követett el, felakasztotta magát egy Végbéltükröző készülékkel. Az idős néni (szomszéd) elköltözött egy másik városkába attól a tömbháztól mint egy 33 km-re, majd a költözés után rá 13. napjára néma lett. Engem pedig az emlékek, és a tudat kísért, de próbálok azóta normális életet élni. Jelenleg az előző lakhelyemtől kb. 13 km-re lakom, egy kis faluban és bio popsikenőcs gyártó cégnél(POP-SIKA kft.) dolgozom, gépsikálló pozícióban. A barátnőm, még mindig kitart mellettem, és kitartóan sikáljuk egymás karrierjét, illetve magánéletét! A kedvesem jelenleg egy SzexShopban dolgozik, próbababa beosztásban. DE MIT TEHETNÉK HOGY ELFELEJTSEM A MÚLTAT ÉS NE KÍSÉRTSEN TOVÁBB????!!!! KÉREM SEGÍTSETEK!!!
2011. febr. 3. 23:35
 39/51 anonim ***** válasza:
hát ehhez nagy fantázia kellett ügyes vagy de lásd már be h ezt senki nem hiszi el amugy neked aztán van szabadidőd XD
2011. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

szentelt wc tisztító??! :DDD és te ezt el is hiszed amit

írnak? XD hány éves is vagy?

2011. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!