Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hogyan lehetséges? Nem...

Ez hogyan lehetséges? Nem értem! Bôvebben lent!

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete a egyetemre levizeltem a falat és másnap mikor mentem egyetemre ott mentem el mellette, és láttam hogy valamiféle írás rajzolodott ki belôle nem latin betükkel. Ma mikor felkeltem ugyanez az irás látszódott a szobám falán, megszagoltam és vizelet szaga volt. Egyedül lakom, és nincs háziállatom. Mi lehet ez????!!!! Többször is vizeltem le falat de ez felháborító!!! Nem álltam sem alkohol sem kábítószer hatása alatt egyik esetnél sem. Barátnôm szerint csak nagyon kimerültem. De ezt még mindig nemtudom felfogni! 23/F
2010. nov. 2. 00:00
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
83%
egyértelmű h kamu;)
2010. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Vizeld le mégegyszer, hátha eltűnik, vagy ha nem segit, akkor szard le, de ez kockázatos, mert lehet, hogy megnyitod a szarkaput, és átjönnke a szarkoboldok és már nem csak hugyos, hanem szaros is lesz a szobád XDXDXD
2010. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
84%
Sugárzik az értelmi szint belőled ember. Rádiumot ettél?
2010. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Menj el az állatorvoshoz és kérd meg,hogy ivartalanítson,akkor meg fog szűnni ez a probléma.És nem fogsz kényszert érezni,hogy lepisild a falat !A mi macskánk is ezt csinálta,de miután kiheréltettük,nem pisil össze mindent!Nálad is ez lenne a legjobb megoldás.

Tudod,az állatok így jelölik ki a területüket.

Az viszont rossz jel,hogy írás alakult ki a falon,ez azt jelenti,sikeresen megidézted Hugyos Józsi bácsi szellemét.Most már egész életedben kísérteni fog!

2010. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
73%
de jó lenne ha igaz lenne...
2010. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló, respect:):) könnyesre röhögtem magam!!!!!
2010. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
De ez közel 3 hete történt!!! Nemértem miért pont most jelentkezett!!! Tegnap éjjel értesítettem egy kedves ismerôsömet, kijött házhoz és szentelt WC tisztító folyadékkal elkezdte locsólni a falat kezében tartva a Szent Bibliát. Közben folyamatosan olvasva!!!! A folyamat közben a folt rááspriccelt a szemére, és elkezdte fájlalni a szeméét, majd kb. 10 percre rá félszemére nem látott semmit. Megszagoltam a szemét és vizelet szaga volt!!!! Bevittem a korházba és azonnali szemmosást kapott!!! Ott bent kérdezték mi történt, aztmondtam hogy a kutyájával játszott majd szembevizelte. Mi mást mondtam volna senki nem hinne nekem. Mintát vettek a szemérôl, és a laboros nô a vizsgálat után aztmondta hogy a hugysav marta szét a látóidegét. Mondta ismerôs hogy azonnal költözzek el jelenlegi lakhelyemrôl. A folt méég mindíg ott van. Hogy adjam el így a lakást???! Szerencsére a folt engem nembánt, de mitakarhat???!!!
2010. nov. 2. 18:23
 18/51 anonim válasza:
100%
Ez akár egy South Park rész is lehetne, nekik van ilyen beteg eszmefuttatásuk :D
2010. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
vagy egy Belga szám....
2010. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező köszönöm neked rég nem nevettem már ilyen jót!DD
2010. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!