Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi tévő legyek most ien...

Mi tévő legyek most ien helyzetben?

Figyelt kérdés

Gyerekek szerintetek ez normális dolog :S ? Az a hír óta hogy hallotam hogy 2012ben világvége minden napom abból áll hogy szomorúan nézek ki a fejemből és arra törekszem hogy ki kell használnom minden 1es napot 2012ig. Mert tulajdonképp nekem van 1 látnok képességem is hogy amit meg álmodok nagyon sok esetben úgy is lessz. Pl nyaralás előtt áltunk 1 nappal előtte azt álmodtam hogy a repülőgépen ülünk és viharba keveredünk bele ez így is lett de hála istennek csak 1 kis vihar volt ! Na de már nagyon soxor álmodtam azt hogy 2012ben valamien oknál fogva világvége lessz ! És mintha tudatosan tudnám azt hogy valóban világ vége lessz és minden napom úgy telik hogy fáj ez a gondolat... Segítsetek hogyan tehetném ezt a dolgot fényesebbre.


Fel hívom a kedves figyelmüket azoknak az embereknek akik negatív kommenteket kívánnak írni , meg kérem őket hogy ne tegyék mert előre mintha tudnám azt hogy a bagázs fele csak abból fog állni hogy Hülye vagy meg stb. Kérlek ienek ne írjanak komit !


2011. jan. 27. 22:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Figyelj sztem nem fog eljönni a világvége 2012-ben.Annyit el tudok képzelni, hogy esetleg többen meghalnak valami vírus (pl:H1N1) miatt, és esetleg ezt látod álmodban és beazonosítod a világ végével. Biztos, hogy nem lesz világ vége, mert nem azért vagyunk megteremtve, hogy elpusztíttassunk, hanem hogy folyton fejlődjünk. Nyugodj meg a világ pont hogy éppen a felemelkedés felé tart.
2011. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem kívánnék ilyen dolgokat másoknak, h "az első 2 kommentelő háza dőljön össze elsőként", mert hidd el, visszaszáll rád. és ez nem ilyen boszorkánykönyvekből meg filmekből szedtem, ez tényleg így van!
2011. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

A legrosszabb a közeli világvége jóslatokban, hogy gátolják az embert abban, hogy tovább fejlődjön, hogy élje az életét. Mert ugye minek, mikor mindjárt meghalunk?


Sokan hiszik, hogy változások lesznek 2012 tájékán. Ezeknek a sokaknak egy része úgy gondolja bizonyos jelekből, hogy ekkor mindenféle katasztrófák miatt elpusztul az emberiség jelentős része. Mások egyáltalán nem következtetnek semmi ilyesmire.


Arra azért emlékeztetnélek, hogy világvége jóslatokból volt már több is. Régebben is hatással voltak az emberekre.

Mivel te extra érzékeny vagy, nyilvánvalóan a te tudatalattidra is hatnak.


Igen, van esélye, hogy egyszer, valamikor történik valami a Földdel. Hamarabb, vagy később, vagy nagyon-nagyon soká, ezt konkrétan, ezer százalékra nem lehet megmondani.


Viszont annak is van esélye, még ha csekély is hogy még azelőtt történik veled valami. Mondjuk pár hét múlva kimész az utcára és elüt egy kocsi. Vagy akármi.

Nincs semmiféle garancia senkinek arra, hogy megéri a jövő évet, de még arra sem, hogy a jövő hetet.


Most akkor mind gubózzunk be és várjuk, hogy hátha meghalunk?

2011. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy valaki már írt hasonlót. Bocs! :)
2011. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

23:10

Nem hiszem, hogy van a világon olyan ember, akinek ha összedől a háza, az az első dolga, hogy azon elmélkedjen, hogy úristen! Én tavaly valamikor valamiben tévedtem egy netes fórumon! :D

2011. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:

Nekem erre csak annyi jut eszembe, hogy régebben az összes temető kapuja fölött ki volt írva 2000-ben feltámadunk!

ÉS???????? :-DDDDDDDDDD

Már túl éltünk egy pár világvégét....

2011. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz világvége de amúgy meg azt írtad hogy valami oknál fogva és csak azt ugy álmodtad hogy most hopp vége a világnak? vagy már nem volt erőd leírni az előzményeket kicsit átlátszó! nem b***ogatásképpen mondom! nyugi már egy csomoszor megjósolták a világvégét és hopp itt vagyunk! na???
2011. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
most azonnal kiveszem az összes szabimat,és megyek nyaralni!!!
2011. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
amúgy meg tanulj meg helyesen írni.
2011. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

15:09

He-he! Most ki lehetne írni alá, hogy "Elkúrtuk!" :D

2011. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!