Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi tévő legyek most ien...

Mi tévő legyek most ien helyzetben?

Figyelt kérdés

Gyerekek szerintetek ez normális dolog :S ? Az a hír óta hogy hallotam hogy 2012ben világvége minden napom abból áll hogy szomorúan nézek ki a fejemből és arra törekszem hogy ki kell használnom minden 1es napot 2012ig. Mert tulajdonképp nekem van 1 látnok képességem is hogy amit meg álmodok nagyon sok esetben úgy is lessz. Pl nyaralás előtt áltunk 1 nappal előtte azt álmodtam hogy a repülőgépen ülünk és viharba keveredünk bele ez így is lett de hála istennek csak 1 kis vihar volt ! Na de már nagyon soxor álmodtam azt hogy 2012ben valamien oknál fogva világvége lessz ! És mintha tudatosan tudnám azt hogy valóban világ vége lessz és minden napom úgy telik hogy fáj ez a gondolat... Segítsetek hogyan tehetném ezt a dolgot fényesebbre.


Fel hívom a kedves figyelmüket azoknak az embereknek akik negatív kommenteket kívánnak írni , meg kérem őket hogy ne tegyék mert előre mintha tudnám azt hogy a bagázs fele csak abból fog állni hogy Hülye vagy meg stb. Kérlek ienek ne írjanak komit !


2011. jan. 27. 22:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Annyiról van szó,hogy 2012ben éri el a ciklikus naptevékenység a csúcsát.Ez okozhat áramkimaradást,nagyobbat,mint eddig bármikor.Na meg ott van a Yellowstone-ban található szuper vulkán,ami kb 60000 évente kitör.64000 éve volt az utolsó kitörés.Az utóbbi 2 évben 7-8 centit emelkedett felette a föld,ami sokkal nagyobb mértékű púposodás,mint az eddig több tíz év alatt mértek.Ilyesmiktől kell félni
2011. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Viszont a csóró patkányozásod meg téged minősít.Mi az,hogy 40000-et keres valaki?Te mennyit keresel?Mi az,hogy ien?Meg hogy a magyarok ilyenek meg olyanok?

Ha lenne bármi képességed,akkor szerényebben viselkednél,és nem így állnál embertársaidhoz,mert bölcs lennél és tudnád,hogy az ostoba megnyilvánulással nem kell foglalkozni.De nem hogy bölcs nem vagy,Te semmilyen se vagy.

2011. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
Figyelj!Az dícséretes,ha minden napot kihasználsz,ezt ígykell,Én is így csinálom.De nem ez a lényeg.Nem lesz 2012-ben világvége!És ez a látnok dolog nekem nem nagyon hihető,bocsi.De ha mégis látnok vagy,akkor gratulálok,de világvége akkor sem lesz!
2011. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
Régen azt jósolták, hogy 2000-ben lesz vége a világna, és ahhoz képest nem lett! Ezt vésd az eszedbe! Nem lesz semmi nyugi ^^
2011. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:

Kiscsillagom :D

1. nyáron gyakoribbak a viharok, mint más évszakokban.Húhhhaa és pont olyan napon utaztatok. gondolom szanaszét izgultad a fejed a nyaralás miatt, azért álmodtad azt.

2."szép" kívánságokat írtál az első válaszolóknak. Csak h felvilágosítsalak: aki másnak vermet ás maga esik bele. Ha nem tudnád ez mit jelent akkor elmondom:amit te másnak kívánsz az veled fog bekövetkezni.

3.és hogy mi tegyél? eddz a világvégére. fuss!

2011. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:

Üdv.


Sztem ne aggódj, nem lesz világ vége:) Ugyanis egy kisbolygó felbukkanása miatt harangozták anno asszem, hogy vége lesz a földnek, de mint kiderült legalább 100 évet tévedtek ezzel kapcsban és már javították is magukat a tudósok. Szal ne aggódj, ha lesz is világvége, azt te már nagy valószínűséggel nem éred meg, így inkább élj boldog és teljes életet:) Remélem segítettem:) üdv.

2011. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Egy biztos én nem hiszek az ilyenféle badarságokban de ha bekövetkezik én hullarészegre iszom magam!
2011. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
A szavaidból kiveszem hogy egy büdös koszos cigány vagy.
2012. febr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
első nem vagyok roma második miszter ária faj a szélső jobboldali romboló kritikáid vannak ne itt ted meg azt!
2012. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Jeee!!!2013 van.es nem volt vilagvege 2012ben.
2013. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!