Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi tévő legyek most ien...

Mi tévő legyek most ien helyzetben?

Figyelt kérdés

Gyerekek szerintetek ez normális dolog :S ? Az a hír óta hogy hallotam hogy 2012ben világvége minden napom abból áll hogy szomorúan nézek ki a fejemből és arra törekszem hogy ki kell használnom minden 1es napot 2012ig. Mert tulajdonképp nekem van 1 látnok képességem is hogy amit meg álmodok nagyon sok esetben úgy is lessz. Pl nyaralás előtt áltunk 1 nappal előtte azt álmodtam hogy a repülőgépen ülünk és viharba keveredünk bele ez így is lett de hála istennek csak 1 kis vihar volt ! Na de már nagyon soxor álmodtam azt hogy 2012ben valamien oknál fogva világvége lessz ! És mintha tudatosan tudnám azt hogy valóban világ vége lessz és minden napom úgy telik hogy fáj ez a gondolat... Segítsetek hogyan tehetném ezt a dolgot fényesebbre.


Fel hívom a kedves figyelmüket azoknak az embereknek akik negatív kommenteket kívánnak írni , meg kérem őket hogy ne tegyék mert előre mintha tudnám azt hogy a bagázs fele csak abból fog állni hogy Hülye vagy meg stb. Kérlek ienek ne írjanak komit !


2011. jan. 27. 22:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges azon aggódnod, hogy két év múlva esetleg! világvége lesz. Ha lesz, akkor azért használd ki és élvezd még a hátralevő időt, ha nem lesz, akkor pedig azért, hogy ne vesztegess el két évet az életedből feleslegesen. Mindamellett még ha lesz is világvége, koránt sem biztos, hogy megéred. Bárkivel bármikor bármi történhet.

Még valami. Az ember így is úgy is meghal egyszer. Még ha soha nem lesz világvége, akkor is. Ennyi erővel akkor egész gyerekkorod óta telhetnének a napjaid tele szomorkodással, aggódással, hogy -meg fogok halni:((((-.

2011. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Már bocs, de én eltudtam olvasni! Csak megjegyeztem, hogy borzalmas a helyesírásod.

Ráadásul még a kérdéshez is hozzászóltam.

De rájöttem, hogy te nem vagy 100as...

2011. jan. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
23:59-nek kössz hogy ieneket ír hogy lehet meg sem érem a 2012-t Nos hát a véleményem az a magyar népségról hogy 1 el maradott utolsó faj... 1-2 normális van küztük de a többi hát elég szomorú...
2011. jan. 28. 00:08
 14/40 Bretso ***** válasza:

Utolsó hozzászólásoddal okosat mondtál, bár én az egész emberiségre kiterjeszteném. Nézd meg hova jutottunk, helyesen írni ALAPSZINTEN sem tudó emberek kérik számon az olvasási készséget, bámulatos az önámításod. Kevesen maradtunk értelmesek, bár nem is hiszem, hogy valaha sokan lettünk volna. Mi, akik végig tudunk gondolni egyértelmű dolgokat és nem dőlünk be az 5000. kacsának.


A helyesírás pedig azért fontos, mert ha tudsz írni, akkor komolyabban is vesznek. Persze, ehhez a kérdéshez egyébként is azt a választ adtam volna, amit. Ellenben ezzel az írásmódoddal, azzal, hogy a saját népedet lenézed, mert az menő manapság, azzal, hogy azt hiszed TE vagy valaki, mindenki más hülye, ezzel éred el azt, hogy ostoba, lecsúszott, búval baszott, világfájdalomtól telített, kinyalt seggű tininek higgyelek.

2011. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Annyit lehet röhögni az ieneket mint az utolsó aki ien nagy értelmiségnek teszi ki magát úristen XDDXDXD
2011. jan. 28. 00:43
 16/40 A kérdező kommentje:
szerintem nem a helyes írásodat kellene mutogatnod az interneten hogy te mennyire tudsz helyesen írni meg fogalmazni a munkádban kellene 1 kicsit ( szerintem ) többet tenned mert te is 1 havi 40.000 forintos fizetéssel rendelkező személy lehetsz mert aki ien az interneten tuti hogy 1 olyan személy mint az olyan csóró kis patkányok már bocs mert többek közt azok ienek de mind1 röhögök rajtad még mostis
2011. jan. 28. 00:46
 17/40 anonim ***** válasza:

Mi a problémád azzal, hogy lehet, hogy meg sem éred? Ezzel csak aztt akartam mondani, hogy sopánkodsz a két év múlva bekövetkező világvégée miatt, és közben meg lehet, hogy holnap elüt egy autó. Meg még utána kifejtettem, mit akartam mondani ezzel. Ne mond, hogy nincs igazam. Olyan dolog miatt szomorkodsz, rontod el a napjaid, ami lehet, hogy meg sem történik. Akkor aggódjál emiatt is, lehet, hogy holnap elüt egy autó, vagy a fejedre esik egy hatalmas hótömb egy tetőről.

Egyébként pedig bocs, hogy segítő szándékkal mertem leírni, hogy mit gondolok arról amit kérdeztél. Ezek után segítsen neked a nagy aggodalmadban a fene.

2011. jan. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Ne haragudj csak annyira fel tudják egyesek húzni az agyam tulajdonképp nem tudom pontosan értelmezni hogy mien szándékból is írtad ezt mivel ezen e helyen nem olyanok a kifejezések mint élőben ide sorolhatnám a hangulat jeleket is . Na de mind1 törlöm is ezt a kérdésemet mert az emberekkel nem lehet szót érteni olyan világot élünk.
2011. jan. 28. 01:01
 19/40 anonim ***** válasza:
Merő jó szándékból. Segítségképp, hogy feleslegesen ne aggódj olyan dolgokon, ami csak lehet!!!, hogy meg fog történni.
2011. jan. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miert felned szerintem vilagvege nem lesz,es gondolkodj inkabb optimistabban.Mert az lesz majd a nagy ,hogy 2012.12.23-an nem lesz semmi se :P
2011. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!