Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a fene folyik itt? :S

Mi a fene folyik itt? :S

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtek elég furcsa dolgok történni velem! Úgy kezdődött az egész hogy gyerekkoromban(14-16) azt álmodtam hogy valami gonosz "lélek" rám fog "szállni", és mielőtt felébredtem megjelent előttem a 23-as szám. (Előtte mindig gúnyt űztem azokból akik hittek benne.) Ez az emlék megmaradt bennem. Tegnap előtt töltöttem be a 23-at és hogy is mondjam mintha megálmodtam volna előre. Éjszaka kezdődött (tegnap előtt), úgy történt hogy fürödtem és már feküdtem volna le mikor lecsukódott a villany, nem nagyon érdekelt a dolog felkapcsoltam újra mintha mi sem történt volna. Utána 10-15 perccel később bementem a szobába és össze-vissza volt az ágyneműm, de csak az enyém a páromé nem. Lefeküdtem és ugyanazt álmodtam amit kiskoromban! Reggel arra ébredtem hogy újra szét van dobálva az ágynemű ugyancsak az enyém. Reggelihez készülődtem és beragadt a konyhafiók akárhogy erőlködtem nem bírtam kihúzni, halottam egy kattanást mintha be lett volna zárva (nem zárható!) és felengedett itt már nagyon megijedtem mert alig volt benne evőeszköz ezt a párom is tapasztalta és biztos hogy nem ő tette el elkezdtem keresni és a HÁLÓSZOBÁBAN! volt az összes az ugyancsak szétdobált ágyneműbe tekerve!!!:S vettem egy kamerát hogy lássam mi folyik itt felszereltem majd estére bekapcsolom. Miközben ezt írom 2-szer ment el az áram


Már most mondom hogy nem kamu!(sajnos:( ) aki nem képes normális választ adni az ne írjon mert haszontalan!


2011. márc. 8. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 Willisz ***** válasza:
megin kopogószellemet írtál XD a kopogó szellem hm aza baj sztem te valamit félre értelmezhettél a kopogó szellem ez hülyeség mert a többi szellem is ad ki hangott... :D de én ugy otm a kopogó szellem csak szórakozik meg ijenek a angol házaspár meg sztem inkább 1 démonnal találkozott nem kopogó szellemmel
2011. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 Willisz ***** válasza:
*tom *az ám bocs csak hülyeségnak tartom már a kopogó szellemezést mert akkor mindne szellem kopogó szellem?
2011. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 M@x ***** válasza:

A kopogószellem nevét nem kell szó szerint venni.

És szándékosan írok kopogószellemet.

Ezek gonosz szellemek és igen agresszívak.

2011. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket M@x irt, azok scifi-szerü, ki tudja, megtörtent esetek-e vagy nem. Bar hiszek ezekben, mert magtapasztaltam, azert mindenröl sajat velemenyt alkotok es nem feltetlenül elfogadom a masiket, tehat maradjunk a Földön. Ha valaki annyira belelovallja magat a felelembe, es annyi energiat kap ez a leny, akkor persze nagyobb az eselye, amugy nincs neki annyi energiaja, most meg tuti messze sem tud artani. Tehat nyugi!

Egy biztos, nekem az elküldes (a sajat környezetemböl) müködik, amiota rendszeresen tisztogatok, nyugi van. Elötte több evtizeden at sok helyen, sok mindenkivel laktam, es gyakran többen erzekeltük ugyanazt.

Az elküldes is gyakorlassal egyre jobb lesz, igy csak biztatni tudlak, Infector!

tegnap 17.41

2011. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 M@x ***** válasza:

Nem minden szellem kopogószellem.

Csak azok a szellemek kopogószellemek amelyek gonoszak és ártó szándékúak.

Én így, ezeket tudom, lehet hogy egy fantasyba illik, de meglehet, hogy igaz. Végül is, aminek a létezését nem tudunk teljes bizonyossággal kizárni addig meg van a lehetőség, hogy létezik.

2011. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 Willisz ***** válasza:
furcsa mert minden hol mást olvas az ember a szellemekről XD na mind egy a gonosz ártó szándékúnak ezeke taz árnylényeket tudom de ezek szerint a kopogó szellem is
2011. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
tisztára, mint az Odaátban :))
2011. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

Általában a sztori ami már nagyon "érdekes", az általában vagy ki van színezve, vagy ki van találva. De azért kicsit hiszek neked. A legfontosabb, hogy sose pánikolj, mert akkor biztos, hogy rosszabb lesz, akár szellem vagy alvajárás vagy akármi. Érdekelne a felvétel, a videóból nem tudsz részleteket mutatni vagy képeket?


Érdekességek velem is szoktak történni, volt egy időszak amikor biztos voltam benne, hogy van a lakásomban egy szellem, akkor rengetek olyan volt, hogy kiégett egy lámpa, le lett halkítva a fülhaltagom vagy hangokat hallatom. Utána valahogy nem foglalkoztam a szellemekkel és magától eltűnt a dolog.

2011. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
Figyi é hiszek neked ugyanis igenis sajnos elfordulnak poltergeist jelenségek!Az a baj h ezek nem lakáshoz hanem személyhez kötődnek!Tehát hozzád kötődik!De ha mégis veled lenne vmi baj bár szerintem bitos nem veled van a baj kamera mindenképp jó ötlet!Előre szólok h lehet h le fog esni ezért jól rögzítsd h bitzos legyél benne h magától nem eshet le ha meg felvesz vmit ami tényleg szellemjelenségre utal nem elköltözni először hivatásos ördögűző segítégét kell kérni azonnal!Azért mert valójában majdnem mindenkinek a lakásában volt már entitás ez nem vicc!De általában nem okoznak különösebb gondot vki észre sem veszi h ott vannak.Ez ha tényleg megtörtént nagyon durva és ritka eset de van ilyen!Sürgősen lépni kell akkor mert még akkor sem biztos h nem rosszindulatból van ott a szellem ha finoman "jelez" nem ilyen durván!Ha így jelez akkor az csak rosszat jelent és nem fog csakúgy elmenni h megkéred rá mert ilyet poltergeistek csinálnak amik általában pont h durva dolgokat csinálnak amit nem lehet nem észrevenni.De ha meg veled van a baj akkor az s kiderül a kamerából!Majd küld el a videót e-mailon jó?
2011. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
Ja és annyit fűznék hozzá h próbálj meg nem megilyedni mert az növeli az erejüket!
2011. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!