Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a fene folyik itt? :S

Mi a fene folyik itt? :S

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtek elég furcsa dolgok történni velem! Úgy kezdődött az egész hogy gyerekkoromban(14-16) azt álmodtam hogy valami gonosz "lélek" rám fog "szállni", és mielőtt felébredtem megjelent előttem a 23-as szám. (Előtte mindig gúnyt űztem azokból akik hittek benne.) Ez az emlék megmaradt bennem. Tegnap előtt töltöttem be a 23-at és hogy is mondjam mintha megálmodtam volna előre. Éjszaka kezdődött (tegnap előtt), úgy történt hogy fürödtem és már feküdtem volna le mikor lecsukódott a villany, nem nagyon érdekelt a dolog felkapcsoltam újra mintha mi sem történt volna. Utána 10-15 perccel később bementem a szobába és össze-vissza volt az ágyneműm, de csak az enyém a páromé nem. Lefeküdtem és ugyanazt álmodtam amit kiskoromban! Reggel arra ébredtem hogy újra szét van dobálva az ágynemű ugyancsak az enyém. Reggelihez készülődtem és beragadt a konyhafiók akárhogy erőlködtem nem bírtam kihúzni, halottam egy kattanást mintha be lett volna zárva (nem zárható!) és felengedett itt már nagyon megijedtem mert alig volt benne evőeszköz ezt a párom is tapasztalta és biztos hogy nem ő tette el elkezdtem keresni és a HÁLÓSZOBÁBAN! volt az összes az ugyancsak szétdobált ágyneműbe tekerve!!!:S vettem egy kamerát hogy lássam mi folyik itt felszereltem majd estére bekapcsolom. Miközben ezt írom 2-szer ment el az áram


Már most mondom hogy nem kamu!(sajnos:( ) aki nem képes normális választ adni az ne írjon mert haszontalan!


2011. márc. 8. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
82%

a kamera jó ötlet :)))

mint a Paranormal Activityben xD

2011. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
Igen
2011. márc. 8. 16:48
 13/65 anonim ***** válasza:
85%

Hát velem is érdekes dolgok történnek mostanában, én például nem merek a szoba nagy tere felé fordulva aludni, mindig csak a fal felé fordulva mert folyamatosan azt érzem hogy valaki bámul. Sokszor nappal is olyan mintha valaki nézne.


Biztos nem vagy bolond, majd mondd el mit vett fel a kamera!

Kitartást!

2011. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak arról lehet szó, hogy megijedtél amikor újra ezt álmodtad, és valóban lehet hogy alvajársz :) Ha így van akkor a kamera majd mutatja.
2011. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek neked, velem is történt hasonló. A kamera tényleg nagyon jó ötlet, én biztos nem merném visszanézni egyedül. Az áramszünet tényleg normális dolog, de fura, hogy ennyire gyakran. Velem egyszer az történt, hogy éjszaka arra ébredtem, hogy valaki beszél hozzám. Felültem az ágyban, még mindig hallottam azt a különös hangot, ezért felkapcsoltam a villanyt. Azt hittem, csak halucinálok, de amikor megláttam, hogy a falon lévő óra szabályosan visszafelé jár, majd nemsokára leesik a falról, akkor nagyon megrémültem. Nem is tudtam ezután rendesen aludni hetekig.
2011. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
Lehet hogy alvajáró vagyok, de az nem magyarázza meg hogy hogy kerülnek az evőeszközök a hálószobába. Mikor felkeltem nem voltak ott, mert megigazítottam és észrevettem volna a párom már hamarabb kint volt a konyhában mint én és mikor én is kimentem mindvégig velem volt, tehát ő sem tehette oda. Ha valamit felvesz a kamera akkor, nem is tudom mit csinálok. Lehet hogy már megőrültem és csak "érzem" hogy ilyenek történnek.
2011. márc. 8. 17:30
 17/65 anonim ***** válasza:

Ha azert irtad a kerdest, hogy jot röhöghess a hozzam hasonlo valaszolokon, hat röhögj, jol összekombinaltad a kerdesedet. Nem akarlak megijeszteni, de szerintem is vannak olyan lenyek, amiket nem latunk. Ha komolyan felelmeid vannak, akkor neked es a 16.51-nek is: ezeket a lenyeket el kell küldeni es kesz. Nem rosszat kivanva, fenyegetözve vagy ilyesmi, csak egyszerüen elküldeni. Ha eleg belsö energiad van, elmennek es eszreveszed a valtozast. Ha nem, hivhatsz energiakkal foglalkozot, szellemidezöt vagy barkit, es akkor kiderül, valtozik-e. Ha nagyobb energia küldi el, mint ami odaküldte vagy ami miatt ott vannak, akkor mindenhogy elmennek.

A 23-as szam nem tudom, neked mit jelent, nekem a hazszamom, esküvöm napja, ferjemnek szülinapja, de attol meg minden rendben. A hiteddel is sokat ratehetsz. Angyali szamok szerint:

23: Felemelkedett mesterek segítenek hited megtartásában. Most is veled vannak, készen állnak a segítségedre, ha hozzájuk folyamodsz. (Viszont a jo erök nem felelemmel parosulnak szerintem.)

Numerologiaban is utananezhetsz, ott mit jelent. Azt hiszem az 5 (2+3) a sporolosok szama, akik a fogukhoz verik a garast.


Ha valoban segitsegre van szükseged, remelem, segitettem.

Meg azt aruld el, hogy csinaltad, hogy aramkimaradas utan 2 perccel mar itt gepelted, söt el is küldted a valaszt? Nekem ez hosszabb idö, pedig a gepem gyors. Csak amig bekapcsolom es beirom gyakori kerdesek, majd a kerdeseimre kattintok, ez mind több 2 percnel.

2011. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:

17.11 - alvasparalizisnek olvass utana, szerintem ez +almodtad.

Az agy sok mindent kepes összekombinalni, ezert almodhatta meg a kerdezö is ugyanazt megegyszer. Amitöl felünk, azt föleg beleviszi az alomba. Tehat nyugi. Amellett, hogy en tudom, hogy vannak ilyen lenyek, a racionalis oldalat se felejtsük el! Ahogy a padlo , szekrenyek is a meleg-hideg miatt, a hirtelen hüles miatt ropognak ejjel. Ezek a lenyek amugy is mas dimenzioban vannak, emiatt nyugi, egyikötökhöz sem fernek hozza. Max. eltünnek a kanalak, de emberben kart fizikai ertelemben nem tehetnek.

Aramkimaradas: ha nagyon felsz töle, sajnos vonzod, ezt en is megtapasztaltam regebben. A lopasgatlo keszülekre ugyanez: mivel 1-2-szer bejelzett, mar elöre feltem atmenni, hat mindig bejelzett. Majd elköltöztem külföldre, ahol kevesebb ilyen van, es elfelejtettem az egesz felelmemet, azota nem is volt ilyen.

17.41

2011. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

Nem nem azért írtam hogy kinevessek másokat. Segítettél megpróbálhatom.

Az áramszünetes dologhoz: A gyakorikérdések.hu az emlékeztetőben van. Így az csak 1 kattintás. Amit leírok szöveget azt előtte kimásolom hogy ne vesszen el (ezt is bemásolom). Így csinálom.



Utolsó: Az alvásparalízis nem indokolja meg ezeket sajnos. Nem csak én tapasztaltam és reggel is történt fura dolog (beleírtam a kérdésbe) és a párom is tapasztalta így mind2-en aludtunk? Nem hinném.


Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat!

2011. márc. 8. 18:04
 20/65 M@x ***** válasza:
100%

Majd amit felvesz a kamera, azt leírnád?

Voltak akkoriban negatív érzelmeid, esetleg elfojtottak, vagy olyanok amiket kiadtál magadból? Mert akkor lehet kopogószellem. Megpróbál az őrületbe kergetni.

Nem bánod ha egy dokumentumba kiírom amiket írsz ezzel kapcsolatban (persze kicsit átfogalmazva) mert akkor ezeket megosztanám egy ismerősömmel.

2011. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!