Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a fene folyik itt? :S

Mi a fene folyik itt? :S

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtek elég furcsa dolgok történni velem! Úgy kezdődött az egész hogy gyerekkoromban(14-16) azt álmodtam hogy valami gonosz "lélek" rám fog "szállni", és mielőtt felébredtem megjelent előttem a 23-as szám. (Előtte mindig gúnyt űztem azokból akik hittek benne.) Ez az emlék megmaradt bennem. Tegnap előtt töltöttem be a 23-at és hogy is mondjam mintha megálmodtam volna előre. Éjszaka kezdődött (tegnap előtt), úgy történt hogy fürödtem és már feküdtem volna le mikor lecsukódott a villany, nem nagyon érdekelt a dolog felkapcsoltam újra mintha mi sem történt volna. Utána 10-15 perccel később bementem a szobába és össze-vissza volt az ágyneműm, de csak az enyém a páromé nem. Lefeküdtem és ugyanazt álmodtam amit kiskoromban! Reggel arra ébredtem hogy újra szét van dobálva az ágynemű ugyancsak az enyém. Reggelihez készülődtem és beragadt a konyhafiók akárhogy erőlködtem nem bírtam kihúzni, halottam egy kattanást mintha be lett volna zárva (nem zárható!) és felengedett itt már nagyon megijedtem mert alig volt benne evőeszköz ezt a párom is tapasztalta és biztos hogy nem ő tette el elkezdtem keresni és a HÁLÓSZOBÁBAN! volt az összes az ugyancsak szétdobált ágyneműbe tekerve!!!:S vettem egy kamerát hogy lássam mi folyik itt felszereltem majd estére bekapcsolom. Miközben ezt írom 2-szer ment el az áram


Már most mondom hogy nem kamu!(sajnos:( ) aki nem képes normális választ adni az ne írjon mert haszontalan!


2011. márc. 8. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

Csak azért írok, mert kíváncsi vagyok, hogy ez vicc vagy sem.

Vágj ki a videóból pár részt és linkeld.

M@x te nem 13 éves vagy?(valahol mintha azt írtad volna?!)

2011. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 M@x ***** válasza:
12
2011. márc. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:

"Az a baj h ezek nem lakáshoz hanem személyhez kötődnek!"

Tudomasom szerint abban az ertelemben igaz ez, hogy eleinte nem kötödnek se lakashoz, se szemelyhez, egyszerüen csak ott vannak. Ha az egyen felni kezd, egyre jobban elhatalmasodik rajta a felelem, mar varja, honnan bukkan elö a szellem, mit fog ma produkalni...stb - akkor kezd kötödni a szemelyhez, mert a szemely viselkedesevel LEHETÖVE TESZI, elösegiti ezt!!

Igenis elküldhetö, mert megtapasztaltam! Es mindegy, hogy a kerdezö, egy ördögüzö, egy pap, egy bioenergetikus küldi-e el, a lenyeg, hogy akkora energiaval törtenjen, ami nagyobb, mint az entitase (=szelleme, polstergeiste, elementale...stb). Tehat: ha valakinek nem nagy az energiaja, az törekedjen ra, hogy nagyobb legyen (meditacioval, de pl. rendszeres sport is növeli...stb), hogy el tudjon küldeni ilyeneket. Ha a kerdezö azt veszi eszre, nem tudta elküldeni, akkor javaslom, hivjon hozzaertöt, az ezzel foglalkozoknak ugyanis nagyobb.


Az is mindegy, hogy milyen tipusu szellem, arto vag nem arto...stb. Fizikai sikon sehogy sem tud artani, "lelkileg" is csak annyiban, hogy ijeszteget ilyenekkel, de megis javasolt elküldeni, mert leszivja az energiat. Azaltal, hogy elöre felsz, es hogy megijedsz, amikor ezek a furcsa dolgok törtennek, azaltal nyer töled energiat, azaz ezzel neked kevesebb, neki több lesz.

Sokan sokfelet irnak, nem egyszerü kivalasztani, ebböl most melyik igaz. Mar az 1930-as evekben vizsgaltak ezeket a dolgokat, kutatasokat vegeztek, amiket megsem neveztek tudomanyosnak, de regi könyvekben is nyoma van ezeknek. Manapsag a scifi-elemek, kitalalt dolgok, rossz raerzesek...stb, tehat maradjunk a realitasok talajan, es emellett ott az igazsag is. Sokat tajekozodtam energia temakban (elsösorban nem ilyen dolgok miatt), hozzaertökkel rendszeres kapcsolatban vagyok, miutan kialakult ez a velemenyem. Azt javaslom, hogy gyözödj meg rola szemelyesen, es egy belsö ut, a belülröl jövö megerzes is segit az igazsag megtalalasaban. Folyamatosan fejlödünk, elöbbre jutunk mindenben, es ebben a temaban is egyszer megtalalod, amit igaznak tartassz (szerintem en megtalaltam, mar több eve elküldözgetem öket es müködik, de ehhez tenyleg kell nagyobb energia). Javaslom, ne higyjetek el mindent, hanem mindenröl magatok gyözödjetek meg!

Mellesleg nem tudom, hogy valoban igaz-e, amit a kerdezö irt, mert honnan is tudnam? De azt tudom, hogy ilyen jelensegek vannak. Ha igaz, remelem, segitettem.

17.41

2011. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat! Adrienn vagyok, de van egy rossz hírem az elmúlt 2 napban a gépünk tönkrement mindenestől és láthatóan fizikailag. Mintha valaki bemegy és szétveri, egy presszóból vagyok most is. "Infector" nem tud írni mert az a valami nem engedi. Amikor elkezdte írni a választ elsötétült a kép és addig nem jött vissza amíg ki nem szált a székből. A felvétel is a gépen volt a videókamera eltűnt fogalmam sincs hogy hol van. Nem halt meg rokona az elmúlt időszakban és a házban sem volt haláleset, a démonűző 13:00 órakor jön. Próbálunk gondolkozni hogy mitől lehet de semmi.
2011. márc. 13. 10:43
 45/65 anonim ***** válasza:
ezt a kamut:DDD ti meg, hogy benyaltátok.:D:D ez a d' cam még vmi filmben is volt lámák.:D
2011. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

nem nézel te túl sok filmet?????

vagy csak jó a fantáziád???? :DDDD

2011. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:

"Amikor elkezdte írni a választ elsötétült a kép és addig nem jött vissza amíg ki nem szált a székből."

Megint csak vissza a racionalitasokhoz: Megjegyeznem, hogy inkabb csak a filmekben van ilyen, az eletben a szellemek/elemantalok/vagy akarmik nem egyidejüleg azzal mennek el, ill. nem ugy szallnak ra a gepre, hogy valaki le-es felall a szekröl! Nem ugy törtenik, hogy tavolodsz-közeledsz valamihez, a szellem meg eltünik-elöillan...stb!

Nekem mindegy, hogy kamu vagy nem (es irtam is, hogy ebben nem foglalok allast), remelem, hogy a hozzaszolasaimmal segitettem a kerdezönek (vagy akar barkinek, aki olvassa), mert ha eddig nem is volt ilyen esemeny az illetö eleteben, meg lehet, ugyanis azt biztosan tudom, hogy ilyenek vannak.

17.41

2011. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:

22:11 vagyok.


Na ez már kamu. :D Milyen érdekes, hogy eltűnt a kamera és a videó felvétel, ami az egyetlen bizonyíték lenne. De ha mégis igaz fotózzátok le a szétvert gépet és tegyétek fel, hogy elhiggyük.

2011. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:

Rendben itt a fotó, szerencse hogy épp akkor lett lefotózva.


[link]

2011. márc. 17. 15:51
 50/65 anonim válasza:
ezt a google-ban találtad XD írjátok be: szétvert számítógép. ki fogja adni egy kicsivel lentébb ugyan ezt a képet! lebuktál fiam..
2011. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!