Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a fene folyik itt? :S

Mi a fene folyik itt? :S

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtek elég furcsa dolgok történni velem! Úgy kezdődött az egész hogy gyerekkoromban(14-16) azt álmodtam hogy valami gonosz "lélek" rám fog "szállni", és mielőtt felébredtem megjelent előttem a 23-as szám. (Előtte mindig gúnyt űztem azokból akik hittek benne.) Ez az emlék megmaradt bennem. Tegnap előtt töltöttem be a 23-at és hogy is mondjam mintha megálmodtam volna előre. Éjszaka kezdődött (tegnap előtt), úgy történt hogy fürödtem és már feküdtem volna le mikor lecsukódott a villany, nem nagyon érdekelt a dolog felkapcsoltam újra mintha mi sem történt volna. Utána 10-15 perccel később bementem a szobába és össze-vissza volt az ágyneműm, de csak az enyém a páromé nem. Lefeküdtem és ugyanazt álmodtam amit kiskoromban! Reggel arra ébredtem hogy újra szét van dobálva az ágynemű ugyancsak az enyém. Reggelihez készülődtem és beragadt a konyhafiók akárhogy erőlködtem nem bírtam kihúzni, halottam egy kattanást mintha be lett volna zárva (nem zárható!) és felengedett itt már nagyon megijedtem mert alig volt benne evőeszköz ezt a párom is tapasztalta és biztos hogy nem ő tette el elkezdtem keresni és a HÁLÓSZOBÁBAN! volt az összes az ugyancsak szétdobált ágyneműbe tekerve!!!:S vettem egy kamerát hogy lássam mi folyik itt felszereltem majd estére bekapcsolom. Miközben ezt írom 2-szer ment el az áram


Már most mondom hogy nem kamu!(sajnos:( ) aki nem képes normális választ adni az ne írjon mert haszontalan!


2011. márc. 8. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:

próbálj meg imádkozni :)

aztán menj el egy boszorkányhoz, aki leveszi rólad a rontást

2011. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
Csak figyelj türelmesen. Légy tudatos, és figyeld meg, hogy mi történik még. Nem godnolnám, hogy rosszindulat lenne a dologban.
2011. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:

feltudnád majd tenni youtubera a videókat és ide belinkelni kommentben? érdekelne.


érdekes amit leírtál.. esetleg a házatokban nem halt meg régen valaki? lehet hogy nem tud elszakadni az "otthonától" vagy el van veszve és nem akar rosszat nektek, csak segítséget kér..

viszont ha kiderül hogy rossz szándékú, próbálj nyugodt maradni, úgy tudom hogy az ilyenek a félelemből táplálkoznak.. vagymi:)

és ha félsz akkor csak neki okozol örömet, de ha próbálsz nem foglalkozni vele, vagy mondjuk egy hétvégére menjetek el a pároddal, szórakozzatok, és mintha mi sem történt volna..

az ilyenek nem maradnak állandók, egyszer ők is megunják és elmennek.

2011. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:

YouTube-ra nem tudom feltölteni mert túl hosszú:(


Megnéztem és ez látszik a kamerán:


23:12 -kor villan egyet a kép ( nem is tudom megfogalmazni talán így a legjobb)


A legfélelmetesebb:

23:16-kor elhomályosodik a kamera lencséje (mintha rá lehelnék) és 23:17-kor kitisztul és össze van csikargatva a kamera. Valami ilyesmi van belevésve: D' Cam, persze nem biztos hogy ez de ehhez hasonló. Nagyon félek nem tudom mit tehetnék. Nagyon össez vagyok zavarodva.

2011. márc. 9. 15:15
 25/65 Willisz ***** válasza:
kopogó szellem érdekes halottam róluk de sztem nincs értelme ennek hogy ijen szellem olyna szellem mind egyik ugyan az csak egyik nem akar rosszat másik meg igen... ám ase bisztos hogy szellem lehe tdémon is és igen vala melyik kérdező írta hogy a félelemből táplálkoznak vagy ilyesmit írt ez igaz de sztem jobb ha ugy mondjuk hogy a negatív energiából (sztem jobban hangzik ) ja és ám ha van kedve dküldenél egy privit?
2011. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 M@x ***** válasza:

Én írtam kopogószellemet meg negatív energiát. Kérdező, válaszolnál, kérlek arra, hogy volt -e mostanában elfojtott negatív érzelem? :)

Mert akkor kicsit könnyebb lenne, kikövetkeztetni. Így lehet hogy "csak" egy elhunyt ismerősöd próbálja a tudtodra adni, hogy figyel téged.

2011. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:

Köszönöm valaszodat az aramkimaradas utani gyorsasagra.

Meg egy: amivel foglalkozol, annak adsz energiat, ezert szerintem ne foglalkozz vele annyit, ez mind "taplalja".

Szerintem küld el es kesz, vissza oda, ahonnan szarmazik. (Semlegesen, nem rosszat kivanva.) Minden nap, ahanyszor csak erzekeled. Egyszer mad csak elmegy. A masik fontos dolog, hogy ne felj, ezt közben irtak, miert, erre irtam, hogy nyugi, mas dimenziobol semmit sem tud artani, ez biztos!

Majd esetleg ird meg, ha elment! Ha nem megy el, vagy gyorsabban akarod, hivhatsz "szaksegitseget", akik szoktak ilyeneket elküldeni.

tegnap 17.41

2011. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 M@x ***** válasza:
Nem feltétlenül van az úgy hogy nem tud ártani. Hallottam egy angol házaspár esetét akiket össze-vissza karmolt egy kopogószellem. Reptette a tárgyakat amik sebeket okoztak és azt hiszem a végén felgyújtotta a házat, és a házaspár éppen hogy ki tudott menekülni.
2011. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:

ha tovább folytatja az áramszüneteket meg az ágyneműs dolgot és esetleg mást is, és ha ez téged zavar, szerintem keress a neten egy szakembert vagy valami szelleműzőt.

nem fog ez örökké tartani..

kitartás! :)

2011. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 M@x ***** válasza:

Nem lehet egyébként, hogy fordítva kell értelmezni, tehát nem D' Cam hanem Cam 'D?

Nem ismerős ez valahonnan az életedből?

2011. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!