Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a fene folyik itt? :S

Mi a fene folyik itt? :S

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtek elég furcsa dolgok történni velem! Úgy kezdődött az egész hogy gyerekkoromban(14-16) azt álmodtam hogy valami gonosz "lélek" rám fog "szállni", és mielőtt felébredtem megjelent előttem a 23-as szám. (Előtte mindig gúnyt űztem azokból akik hittek benne.) Ez az emlék megmaradt bennem. Tegnap előtt töltöttem be a 23-at és hogy is mondjam mintha megálmodtam volna előre. Éjszaka kezdődött (tegnap előtt), úgy történt hogy fürödtem és már feküdtem volna le mikor lecsukódott a villany, nem nagyon érdekelt a dolog felkapcsoltam újra mintha mi sem történt volna. Utána 10-15 perccel később bementem a szobába és össze-vissza volt az ágyneműm, de csak az enyém a páromé nem. Lefeküdtem és ugyanazt álmodtam amit kiskoromban! Reggel arra ébredtem hogy újra szét van dobálva az ágynemű ugyancsak az enyém. Reggelihez készülődtem és beragadt a konyhafiók akárhogy erőlködtem nem bírtam kihúzni, halottam egy kattanást mintha be lett volna zárva (nem zárható!) és felengedett itt már nagyon megijedtem mert alig volt benne evőeszköz ezt a párom is tapasztalta és biztos hogy nem ő tette el elkezdtem keresni és a HÁLÓSZOBÁBAN! volt az összes az ugyancsak szétdobált ágyneműbe tekerve!!!:S vettem egy kamerát hogy lássam mi folyik itt felszereltem majd estére bekapcsolom. Miközben ezt írom 2-szer ment el az áram


Már most mondom hogy nem kamu!(sajnos:( ) aki nem képes normális választ adni az ne írjon mert haszontalan!


2011. márc. 8. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%

mondtam hogy kamu!!!!

de ezen te jól szórakozol?????

2011. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
ha a google-ben megnézitek ezt a szétvert számíptógépet, akkor itt lesz hogy a feltöltés ideje 2009-07-08. :))
2011. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

Azt mar nem is kell hozzatennem, hogy a szellemek nem fogoval dolgoznak, hogy szep egyenesre vagjak el a kabeleket... Es a kepröl is kitünnek körülmenyek, amiböl tul sok van együtt ahhoz, hogy valodi szitu legyen. (Ilyen polcon taroljuk a regi gepet, de nem ott hasznaljuk, aramforras nem latszik a közelben, a gep resze sem..stb.)

Ejnye-bejnye! Remelem, azert felkeszitettelek ra, ha meglatogatna a közeljövöben valoban ilyesmi!

17.41.

2011. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim válasza:
ááh ez nagy :D tökjó volt végigolvasni, ahogy lebuktatjátok x"D (Y)
2011. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:

22:11 Vagyok


Kár, hogy lebuktatók a sztori végére kíváncsi lettem volna. :D

2011. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:

Legalabb annyit irhatnal, hogy itt a vege, fuss el vele... :))

17.41

2011. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
hehe, jó kis történet. írtatok egy kisregényt. kár h kamu, mert am izgi lett vna :DD
2011. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim válasza:

Sziasztok,én tényleg nem hiszek a szellemekben stb.Persze tudom te a kérdező nem mondtál ilyesmit de nekem rengeteg ilyesmi történik.Pl:Teljesen bevan csukva minden ajtó ablak igy nincs huzat,én egyedül vagyok otthon!Egyszer csak kinyillik egy szekrényajtó,aztán egy másik,késöbb kikapcsolodik a hüttö és kiolvadni kezdd.Persze elmegy az áram stb,persze nem nagyon hiszem hogy paranormális események de azért nem esküszöm meg,hogy lehetetlen!

Nekem is volt olyan álmom mint neked de nem számmal hanem találkoztam álmomban a halott nagyszüleimmel de ök vissza küldtek nem akarták,hogy maradjak ott mintha féltettek volna!Ezután csak rémálmaim vannak!Hol gonosz lények akarnak megszálni,hol meg akarnak ölni,hol ... Már fél éve csak ilyeneket álmodok!!!

2011. ápr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:

Daviodavio, örülünk a felbukkanasodnak, pont ennel a kerdesnel, biztos mindjart komolyan is veszünk ezek utan. Mindjart neked is elmagyarazzuk... szerintem addig is csemegezz az eddigiekböl. :)

17.41

2011. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim válasza:
:D Ne aggodj,ertem :D
2011. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!