Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki idézet már szellemet?...

Valaki idézet már szellemet? És történt valami?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 19:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon vigyázni a szellemidézéssel,csakis "vezetővel"szabad,mert történhetnek 'rossz' dolgok. Ez nem játék!Deni-papi
2011. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%

1992-ben történt velem valami.Pár év okkult tevékenység (jóslás ingával)után mivel nagyon érdekelt akkoriban a téma egyre többet akartam tudni róla,és egyre többet foglalkoztam a dologgal.Egyik este amikor már férjem és 2 gyermekem aludtak,ágyamon fekve elmélkedtem és gondolkodtam hogy kéne még egy kicsit ingázni,(én kérdezek,inga mutatja a választ)

Már sorakoztak bennem a kérdések amikor egy megmagyarázhatatlan sötét erő szállt rám,az ágyhoz szegezett,a mellkasomra ólomsúlyként nehezedve,annyira hogy sem levegőt nem kaptam se megszólalni nem tudtam.Mintha a gyomromba szúrtak volna egy hegyes dárdát,megy odaszegezett az ágyhoz.És a félelem...Annyira féltem,olyan halálfélelem volt bennem hogy majd eszemet vesztettem.Mintha már nem is léteztem volna csak a tömény fájdalom és rettegés.Kiáltottam volna,kapaszkodtam volna a mellettem alvó férjembe,de sem kiáltani sem mozdulni nem sikerült bárhogy igyekeztem. Sötét volt előtte is de mint egy sötét valami fölöttem,fenyegetőn.Azt gondoltam kész, végem van,meghalok,vagy már meg is haltam.Nem tudom mennyi idő telhetett el,tér és idő megszűnt létezni számomra.

Ekkor eszembe jutott amit a húgom mondott nekem aki megtért az Istenhez:Hívd segítségül Jézust,Ő jön,segít,megment,csak neki van hatalma a sötétség erői fölött.Villámként hasított belém a felismerés hogy ez az egyetlen esélyem,senki más nem menthet meg.Próbáltam kimondani a segítő nevét de mintha még nagyobb erővel nyomtak volna az ágyamhoz.Összeszedtem minden erőmet,és sikerült megszólalnom.JÉZUS!!! nyögtem először,s a szorítás lazult kissé.JÉZUS!!!! mondtam hangosabban felbátorodva belekapaszkodva a névbe.A sötét erő leszállt rólam,az elviselhetetlen fájdalom megszűnt végre.A tüdőm már majd szétpattant,ettem egy nagy levegőt és hangosan szinte kiabáltam:JÉZUS!!!

Eltűnt a sötétség a szobából teljesen.Minden a régi volt.Mintha semmi sem történt volna, nyoma sem volt az előző rémálomszerű történetnek.

De belül tudtam,nagyon is tudtam hogy mi történt.

Soha többé nem hívtam segítségül a gonosz szellemek közül egyet sem.Sem ingázáshoz,jósláshoz,vagy bármi máshoz.Tudtam már biztosan amit előtte is sejtettem hogy ezek rossz dolgok és nagyon veszélyesek lehetnek.

Ezek visszaélnek azzal hogy az ember egyszer kíváncsiságában behívta őket.

Isten országa és a sátán országa ellentétes egymással.Míg a sátán arra esküdött hogy bármi áron elpusztítsa az embereket,addig Isten arra törekszik hogy megmentse az embereket ha kell egyenként.Istennek minden ember fontos,én is az voltam és vagyok és hogy már ezt tudom,igyekszem azokat a dolgokat kerülni amiket Isten bűnnek mond.Ezért boldog és kiegyensúlyozott vagyok,eltűnt a félelem belőlem,hiszen Jézus van velem amióta megtértem.

Egyébként azok a szellemek amiket megidéznek emberek nem emberek szellemei,nem is lehetnek azok,hiszen ha egy ember meghal akkor a szelleme azonnal az őt megillető helyre kerül amit Isten megmondott:Isten parancsolatai szerint igazságosan,az addigi cselekedetei szerint,és személyválogatás nélkül.

A szellemidézőket a sátánnak különböző szolgái,kivétel nélkül gonosz szellemek és démonok látogatják meg és többé nem is mennek el csak és kizárólag Jézus tudja ezektől megszabadítani.Sok ilyen ember elmondja hogy mióta először csinált ilyet azóta valami megváltozott az életében,mintha kísérné valaki,mintha mindig ott lenne egy jelenlét.

NE CSINÁLJÁTOK!

EZ ROSSZ ÉS VESZÉLYES BŰN IS.

Én megtapasztaltam a saját bőrömön,és nem kívánok az ellenségemnek se hasonló "élményt".

Én a jóslásokkal folyamatos kapcsolatban voltam egy vagy több ilyen segítőül hívott szellemmel.

Mióta megtértem napi kapcsolatban vagyok Jézussal és ez a kapcsolat sokkal jobb az előzőeknél.Nem a félelem és rossz érzések vannak hanem békesség és boldogság,és öröm.

Ezt kívánom szeretettel minden felhasználónak!

2011. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora baromságot !
2011. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
50%

=) Jézusom!

Ezt a mellkasra ülős sztorit sok helyen, sok embertől olvastam már, sőt van ismerős is, aki személyesen átélte. Hááát nem t'om, én nem hiszek az egészben, még akkor sem ha Ő maga mesélte s az egész családja szemtanúja volt az eseménynek. Mondtam is neki, hogy menjen orvoshoz, lehet kisebb szívroham volt. Szóval olyan ez kicsit mint az UFO jelenségek, mindenki ugyanazt a sztorit adja elő vagy a stigmák, mindenkin hasonló sebek, mégis mikor a tudomány megállapította, hogy fizikai képtelenség, hogy Jézus tenyerébe volt ütve a szeg, mert akkor a saját súlya, még ha feltételezhetően nem is volt túltáplált, akkor is ki kellett volna, hogy szakítsa önmagát. Szóval mióta megállapították, hogy a csuklóba volt ütve a szög, azóta mindenkinek ott van stigmája, aki stigmata, előtte mindenkinek a tenyerében volt, érdekes...

Amúgy ha csakis Jézus segíthet efféle bajban, akkor a zsidók nagy sz@rban vannak, majd haverra is rászólok, h Ő neki pláne nem szabad, mert nincs kitől segítséget kérni.

2011. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
A szellemekhez amúgy akármilyen nyelven lehet beszélni, de nem biztos, hogy megértik.
2011. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
33%

mellkasra ülő szellem = alvási paralízis


nekem is volt régebben párszor, teljesen valóságosnak hat:

[link]


[link]

2011. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, engem a testvérem vitt bele. Voltak sikeres idézéseink, de utána én is hetekig szorongtam, féltem a sötétben, sokszor felébredtem arra, hogy mintha állnának az ágyam körül. Akkor 25 éves voltam (F) és egy igazi nagypofájú vagány csávó, aki amolyan "hiszem ha látom" hozzáállással viseltetett a dolog iránt. És hosszú időre egy kis félénk nyuszi lettem, magam is meglepődtem rajta. És még mielőtt bárki jönne, hogy hülye vagyok, meg nincsenek szellemek, azoknak leírnám az állásfoglalásomat:

Nem tudom, hogy létezik-e szellemvilág, nem tudom, hogy valóban idéztem-e szellemet, de egy biztos: az élményeket átéltem. Ha hallucináltam, akkor úgy, ha tényleg megtörtént, akkor úgy. De nagyon összezavart hetekre. Azóta sem tettem ilyet és nem is akarok.

2011. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Gábor bátyó ***** válasza:
53%

Megszokhattuk már,hogy az emberek gyaláznak mindent,amit nem ismernek.

Mikor Galilei azt hirdette,hogy a Föld forog a Nap körül

kortársai elmebetegnek tartották,az egyház kiátkozta,

tudjuk,hogy csak azért nem égették meg,mert tanait visszavonta.

Amikor a párizsi tudományos akadémián az első telefont

bemutatták,akkor az egyik prof hasbeszélőt keresett a készülék körül állók között.

Most attól forog a Föld,mert tanítják az iskolában,vagy attól működik a telefon,mert már szinte mindenkinek van.

Kényelmesebb dolgokról azt hinni,hogy nincsenek,mert akkor

nem kell vele "dolgozni".Arra várhatunk,amíg az iskolában tanítani fognak a transzcendens világról.

Addig pedig hallgassunk azokra,akik óva intenek attól, hogy olyan ajtókat nyitogassunk,ahol szembejöhet velünk,az amiben nem is hittünk,aztán még esetleg az ajtót sem tudjuk visszazárni.

Egy orvos és egy pap könyvét szeretném T.Hozzászólók figyelmébe ajánlani:

George G.Ritchie:"Visszatérés a holnapból"(Ecclesia,Bp.)

Johannes Greber:"Kapcsolat a szellemvilággal"(Greber kör,

1991. Pécs)

2011. okt. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Mike_88-nak...


Nem szívroham volt,az biztos,sem előtte és azóta sem volt baj a szívemmel,pedig eltelt már pár év azóta.Nem fizikai hanem szellemi megtapasztalás volt,már tudom sőt sokak meglepődnének hogy mennyit megtudtam a szellemvilágról, jó és a gonosz angyalokról,szellemekről.Továbbra is érdekel a szellemi valóság de én a jó oldalon állok.Isten és sátán is a szemünk számára láthatatlan szellemvilágban található.DE a rá vonatkozó törvényeket Isten alkotta meg,és aki ezeket nem tartja be az tényleg bajba kerülhet.

Jézus így magyarázza:Én vagyok a házon az ajtó(legális bejárat).Aki tolvajként az ablakon surran be(illegális)az bűnt követ el és tolvajnak betolakodónak nevezhető.

A ház=szellemvilág.

Tehát ne menjetek be a házba tolvajként az ablakon!

Válasszátok a bejáratot!A bejárati ajtóra rá van írva:JÉZUS AZ ÚT AZ IGAZSÁG ÉS AZ ÉLET

2011. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Djarum válasza:
17%

A barátaimmal tavaly "BloodyMary"-t idéztük meg.

10-en bementünk a tükör elé és mondtuk a magunkét.

Egyszer azt hittem valaki szappant nyomott a szemembe mert csípett nagyon.

Kirohantunk a helységből és MINDENKINEK TELESEN VÖRÖS volt a szeme.

Mind a 10-ünknek... Kivétel nélkül...

Youtube: Bloody Mary, megtalálod ezeket...

2011. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!