Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki idézet már szellemet?...

Valaki idézet már szellemet? És történt valami?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 19:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
25%

Különben meg magázódva is lehet trágár módon, tiszteletlenül beszélni.


Ha egy szellemel beszélsz tegeződhetsz is vele, ami fontosabb: tiszteld, ne sértegesd, légy vele udvarias...

2011. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
25%

Egy dok. filmben láttam, hogy Hitler volt a 2. Antikrisztus. Tehát a Sátán és Hitler között nem sok különbség van. (Mert az első volt Napóleon.) Nostradamus szerint.


A tábla használata: [link]


Hiedelmek a tábláról: [link]

2011. okt. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
100%
Ezek talan mind igazak, de lenne nekem egy ujabb javaslatom. Hagyjunk mindenkit a helyen es ne bolygassuk oket. Nem jo a ket vilagot osszemosni. Minden ugy van rendjen a vilagon, ahogy van, nem kene az ember keze mindent osszekeverjen es felbolygasson. Elobb utobb ugyis mindenki odakerul. Ebbol, marmint a szellemvilagbol, nem sokan maradnak ki....Es amugy se szeretik a holtak, ha bolygatjak oket.
2011. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
14%
Nem akarlak elkeseríteni de szellemet legjobb esetben is a halálbekövetkezte után MAXIMUM 3 napig tudsz.. hogy miért? elmondom: mivel mi emberek a földre azért jöttünk mivel bűnt (bűnöket) követtünk el(nem itt a földön más bolygón, galaxisban) és le küldtek (kényszerítettek) minket, hogy tanuljunk és addig nem léphetünk tovább amíg nem tanuljuk meg azt amiért jöttünk, vagyis addig születünk újjá és újjá és újjá amíg nem tanultuk meg amiért itt vagyunk..stb. DE SAJNOS ANNYIRA ELRONTOTTÁK EZT A VILÁGOT ÉS ANNYIRA NAGY "HOMÁLYBA" (a mai világban van a legnagyobb rabszolgaság!!: régen etetni,szállásolni kellet őket ma már elég ha adóba vered őket (nem tudsz hitel nélkül meg élni)és már is neked dolgoznak INGYEN!!!és eltartják magukat;; néha kidobnak egy pár eszközt, hogy nesztek itt van élvezzétek és ezzel azt hiszik milyen Ó nekik... HÁT véletlenül sem) KERGETTÉK AZ EMBERISÉGET HOGY BÁRMI ILYEN DOLOG MINT PL A REINKARNÁCIÓ, MÁS INTELLIGENS LÉNYEK STB... MÁRA MÁR MESE SZERŰVÉ VÁLT DE EZ NEM ÍGY VAN...DE EBBE NE MENYÜNK BELE.... vissza térve az idézéshez gondold el meghaltam egy hete te megakarsz idézni NEM TUDSZ!! miért? mert már reinkarnálódtam és egy élő ember lelkét hogy idézed meg?
2011. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
17%

És ezeket ki állítja, hogy így van?

Nem kéne tényként kezelni azt, amiről senkinek semmi fogalma.

Léteznek egyáltalán szellemek? (én speciel hiszek bennük) Semmi nem utal arra, hogy igen.

7 nap után reinkarnálódik a lélek? Mert? Ezt ki állítja ilyen biztosan? Arra sincs bizonyíték, hogy a reinkarnáció létező dolog, és speciel ebben is hiszek, de szerintem ez egy jóval összetettebb és bonyolultabb folyamat, mint hogy meghalsz, 7napig repkedsz a szellemvilágban, aztán hirtelen megszületsz...ja és utána semmire nem emlékszel.

A bűneink miatt kerültünk ide, és leküldtek? Kik?

És rá kell ébrednünk, hogy miért is vagyunk itt...szóval ha én rájövök, akkor már születek újjá, hanem Isten leszek?


Ezek mind olyan dolgok, amiket MI élő, lélegző emberek (valószínűleg) soha nem fogunk tudni....

2011. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
41%

Ezt nem én találtam ki ez elég komoly 5 év kutató munka (és ezek nem egy helyről illetve időből valók) és annyira komplikált mint meg csinálni egy pirítóst, szóval.. nem is komplikált mintsem inkább hihetetlen..

IGEN a mi látásmódunkban "Isten" leszel azért mondom ezt mert ugye véges lények vagyunk és el se tudjuk képzelni olyan dolgokat mint végtelen például,, így felesleges tovább sorolni... nem kéne tényként kezelni? DE kéne mert rengeteg ember tudja ezt a dolgot és 1000+1 van aki le is írta ezeket csak, hogy becenzúrázták a könyveit..stb.:egy nagyon JÓ Pl.: Izsáky Géza László. akinek mai napig tiltottak könyvei (izsáky = nézz utána ki volt)


annyira egyértelmű a számomra mint az hogy a Föld nem alkalmas hosszú távú civilizáció kialakulására (és ugye itt jön most 2012, de ez a jövő zenéje) gondolj bele mi vagyunk az 5 civilizáció amiről tudunk de hova lett a többi? mind eltűnt nyom nélkül pl: Lemuriaiak; Atlantisziak; Mayák...stb ÉS mind tudta hogy a föld ciklikusan mindig "elpusztul" == bamm 2012 ismét.... Jön a NIBIRU nem hiszed? nézz utána, figyelj a oda.. mire? ==== csak egy pl.: kapcsold be a TV-t csak azzal van tele hogy pusztult;pusztul vagy fog elpusztulni a Föld; mi lenne ha ez meg az történne velünk emberekkel...stb. Szoktatják az embereket ahhoz a gondolathoz hogy nem soká történni fog valami... mint ahogy leírtam az a baj hogy annyira jól csinálták a dolgukat azok akik hatalmon vannak (és itt nem az elnökökre stb..re gondolok hanem akik adják az elnököknek stb. az utasításokat)hogy ez szinte LEHETETLEN/HIHETETLEN LETT NEKÜNK EMBEREKNEK.. ÉS EZZEL CSAK AZT ÉRIK EL (technikai fejlődés ami nem feltétlenül rossz) HOGY TELJESEN LETÉRÜNK AZ UTUNKRÓL ELFELEJTSÜK A VALÓDI CÉLUNKAT...

2011. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
40%
ja igen még valami egy nagyon nagyon jó példa arra hogy alátámasszam azt amit mondok -- meny el regressziós hipnózisra == vissza visznek előző életeidbe---- sokba kerül? áá nem csak ajándékot fogadnak el szóval viszel egy kis apróságot pl.: bon bon-t (nem coop-ost)és annyi
2011. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 kris.king ***** válasza:

17:17


Mivan? A Föld többször is elpusztult? Idegenek száműztek ide?

2011. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

"elpusztul" a rajta lévő élőlények 90% meghal, kihal, elpusztul...stb

ok==> Özönvíz, Földrengések (lsd. biblia, korán, tóra, egyiptomi történelem, maya..stb)

2011. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Az egy rossz dolog, ezért ne is csináld, és én se csináltam.
2011. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!