Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki idézet már szellemet?...

Valaki idézet már szellemet? És történt valami?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 19:38
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
az ismerőseim idéztek és hangott hallotak ls az eggyikük annyira gegijedt hogy neki ment a hütőnek és betört a feje Pfff.
2012. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném megkérni azokat az illetőket, akik szellemidézést szeretnének végrehajtani,hogy inkább ne tegyék! Ugyanis lehet ezzel viccelni, komolytalankodni,de ez sajnos nem az. Én voltam olyan hölgynél, látónál, aki egyáltalán nem tanácsolja, ugyanis utána lehet, hogy nem megy el a szellem. Nem olyan vicces a "másik világgal" ujjat húzni! Én már egy ideje spirituális úton vagyok, láttam, tapasztaltam(és még most is tapasztalok)dolgokat. Tényleg nem szabad! Nem szabad őket zaklatni. Bár nekem most halt meg a nagymamám a nyáron. Az ő házában lakom. Én is érzem a jelenlétét és megmondom őszintén félek is! Én is szeretném őt megkérni, hogy menjen el. De tényleg csak szépen és szeretettel szabad. Üdv.
2012. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Egyik barátom szülei idéztek már szellemet.. egyszer rá is kérdeztem mi volt, csak azt mondták, hogy nem tudták kit idéztek meg, de nem ment el. Hosszú folyamat volt mire visszaküldték. Nem ajánlom senkinek, nagyon rossz dolgok tudnak történni...
2018. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!