Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az összeesküvést-elméletet...

Az összeesküvést-elméletet kiáltó hitetlenek most mit szólnak, hogy kezd bebizonyosodni a földönkívüli élet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 23:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/210 anonim ***** válasza:
0%

49 és mi lenne az a tudományos pálya?

Ha a star treket hozod fel példának akkor biztos elmúltál 200 éves. A tudásod már elavult.

2019. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/210 anonim ***** válasza:
96%

Na ez komoly érv :D Az ST-n nőttem fel, mai napig sci-fi kedvelő vagyok 31 évesen. Nehogy már ez legyen a szempont. Egyébként a Borgok motiváltak 10 éve a tudományos pályára, mivel annyira megihlettek az kibernetikus implantátumaik :) Maga a transzhumanizmus és ez, olyan hatással volt rám, hogy végül ilyen területen dolgozok R&D. Viccen kívül, ha tudnátok amúgy miket lehet előállítani génmódosítással, biztosan 10x jobban rettegnétek a háttérhatalomtól. Manipulálható szuperkatonák, érzelmek befolyásolása, emlékek beültetése és törlése, teljes fajok kiírtása génmanipulációval... még sorolhatnám, mire képes a technika...és ez realitás.


...

#51, Hivatalosan mit jelentettek ki? Semmit. Azt hogy ez egy ismeretlen repülő tárgy volt.


Linkelj már egy hivatalos álláspontot arról, hogy elismerték a földönkívüli beszivárgást?

Azt meg teljesen normális folyamatnak tartom, hogy felmerült a lehetősége a hadseregnél. Mit csodálkoztok ezen? Ahogy egy aszterodia becsapódásra, erre is fel kell készülni, ha bekövetkezne.


A tudósok is évtizedek óta vizsgálják a földönkívüli élet lehetőségét... most akkor ez bizonyítaná, validálnál a létezésüket? Dehogy...

2019. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/210 anonim ***** válasza:
0%

Mégis itt írkálsz egy kis ezo forumban, névtelenül.

Nem válaszoltál a kérdésre, de mind1 is mert csak ugyanazt ismételgeted, meg közhelyeket írogatsz, közben mindenkit hülyének nézel.

2019. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/210 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés a tudományba lett feltéve, csak ezért olvasom. Arról nem tehetek, hogy moderálták.


Milyen kérdésre nem válaszoltam?

2019. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/210 A kérdező kommentje:

Mindent összevetve ez hatalmas fejelemény szerintem, mivel ez az első eset, hogy az amerikai kormány/hadsereg beismeri az UFOk létezését, tehát olyan objektumok létezését amiről fingjuk nincs mi lehet.


Ilyen nem fordult elő, hiszen általában minden ráfogták, hogy mosdótál/ léggömb stb.

2019. szept. 23. 11:59
 56/210 anonim ***** válasza:
100%

Volt már korábban is számtalan jelentés, amiről nem tudni mi volt. Mi a különbség?


Egyébként én első olvasatra úgy vettem ki, hogy ezt a videót kiszivárogtatták.


Most mit mondjon rá a hadsereg? Elmondták, hogy valódiak a felvételek, és nem tudják mi volt. Kínosabb lenne ha tagadnák...


Valahogy én nem tudom összekötni a fejemben, hogy ez mitől bizonyíték az idegenek eljövetelére.

2019. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/210 A kérdező kommentje:

57


Azért mert titkosak ezek a videók?!


50-100 évre titkosítják, biztosan nem azért mert mosdótálak repkednek rajtuk!


Erről a 3-ról is elmondta Pentagon, hogy lett volna szabad kiszivárogtatni őket a Blink 182 együttes volt frontemberének. Nem érzed a fontosságát, a jelentőségét a dolgoknak? Ha titkolva van valami annak talán oka is van?


Már az is nagyon gáz ha azt titkolják fogalmuk nincs mik repkednek az égben (ez a polgárok biztonságának szavazolását kérdőjelezi meg erősen) de az a legsúlyosabb ha tudják mik azok de nem tájékoztatják az emberek erről, ami súlyosan megszegi a Freedom of Information Actet.

2019. szept. 23. 13:06
 58/210 anonim ***** válasza:
96%

Milliónyi titkosított katonai anyag van az USA raktáraiban, amit aztán idővel feloldanak, mert már senkit sem érdekel.


Ez konkrétan 0%-ban bizonyít bármit is.


Már leírták előttem, de triviális... egyszerűen a hadsereg meg akarja tartani a helyzeti előnyét az ellenségeivel szemben egy ilyen észlelés során. Teljesen normális, bevett taktika a titkosítás.


Akár repülő csészealj, akár drón, akár poloska a szenzorban, egy katonai gépről származó anyagot teljesen természetes hogy letitkosítanak.

2019. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/210 A kérdező kommentje:

59


Teljesen természetes?


És mi van akkor ha katonai ürüggyel olyan dolgokat titkosítanak le amiről az átlagpolgároknak joguk van tudni?


Ez kínos kérdés. Az emberek rengeteg felvételt készítettek már ilyen jelenségekről, joguk van tudni mi az.


Gondolom a facebookos szervezkedés is adott egy lökést a dolognak, bepróbálkoznak, hogy hátha egy ennyi információ morzsával sikerül majd lecsillapítani a kedélyeket.


Az emberek egyszerűen tudni akarnak arról, mi zajlik a háttérben. Nem mindenki veszi ezt olyan természetesnek mint te.

2019. szept. 23. 13:35
 60/210 A kérdező kommentje:

60


Helyzeti előnyről...én és még sokan mások mérget vennének arra, hogy amiket a felvételeken látunk azok nem ember alkotta technikai vívmányok. Ha egy amerikai pilóta úgy ledöbben a latottakon azért az érdekes.


Mert ugye valakinek használnia is kell ezeket a technikai vívmányokat, így az ember elvárná, hogy minimum a hadseregnél szolgálók tudnak róla, másképp lepuffogtatnák saját honfitársaikat.

2019. szept. 23. 13:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!