Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO szkeptikusok, ha kiderülne...

UFO szkeptikusok, ha kiderülne, hogy földönkívüliek látogatnak minket több ezer éve, hogyan kezelnétek azt?

Figyelt kérdés

Fel tudnátok dolgozni?

Esetleg beleőrülnétek?

Hogy tudnátok elfogadni, hogy nem az ember a legintelligensebb faj az Univerzumban?


2021. jún. 10. 13:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/120 anonim ***** válasza:
0%

Mérnökként valószínűleg ezerszer jobban értem a fizikát "


A mérnökök a tudományos világ segédmunkásai.


Jobban érted, meg vannak olyanok, akik 100x jobban értik mint te. Ők meg azt mondják hogy nagyon is lehetséges, de MÉG nem tudják hogyan.


Ne okoskodj kisfiam. Nem te vagy Elon Musk, csak egy átlag szakmunkás vagy, semmi kiemelkedő...

2021. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/120 SZücsöm ***** válasza:
55%

95 pont ezt írtam hogy amúgy vannak infók egyes piramisok munkálatairól.

Konkrét papiruszokat találtak amik arról szóltak hogy feljegyezték melyik munkás van "betegszabadságon" az adott napon (tehát nem rabszolgák dolgoztak a piramison).


Az "ufos" elméletekkel pont az a baj hogy teljesen légből kapottak. Nincs semmiféle ráutaló adat/jel/bizonyíték hogy bármi közük is lenne a dologhoz.

Az egész dolog onnan indult ki hogy vannak SZKEPTIKUSOK akik nem hiszik el a mai tudomány álláspontját a témában és azt állítják hogy SZERINTÜK akkor és úgy az emberek nem lettek volna képesek megépíteni pl a piramisokat.


De mint írtam csípőből tudnék kb fél tucat elméletet írni az ufókon kívül amikre szintén nincs semmiféle bizonyíték és ahol szintén csak az az elmélet alapja hogy a SZKEPTIKUS hívők szerint akkor és úgy az emberek nem lettek volna képesek megépíteni az adott építményt stb.


De még ha az alap felvetés igaz is azaz nem úgy épült ahogy azt ma gondoljuk attól még mindig 0 bizonyíték van az ufo elméletre és még mindig marad jó pár más magyarázati lehetőség.


És ezért tartom nevetségesnek amikor valaki komolyan vesz egy ilyen témát. Mert az még megértem hogy valaki szeret beszélni/spekulálni az adott témáról mert szerintem is érdekes de kb 0 valós bizonyítékkal hinni is benne az szerintem már túlzás.


Továbbá mivel nem rabszolgák dolgoztak ezért nem egész napos volt a munka és mivel a kereket is feltalálták már 1 ideje és igen jó matematikusaik/"fizikusaik" is voltak + volt fájuk is ezért nem telt túl sokba emelést segítő szerkezeteket építeniük tehát/és nem egyedül emelgették az emberek a nagy/nehéz súlyokat.


94 Ellenkezőleg. Kimondottan gyengécskének tartom magam ezzel a 100 kilós deadlift-el (de szép lassan fejlődök). Kb 170-200 kg között kéne emelnem ahhoz hogy erősnek merjem titulálni magamat.


97. És mint kiderült a cikkből bele is tört a bicskájuk mert hagyták ott rohadni a kőfejtőben. Pont mint a húsvétszigeteken ahol pont a legnagyobb szobor kezdemények maradtak a kőfejtőben mert időközben rájöttek hogy túl nagyot próbáltak "harapni".

2021. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/120 anonim ***** válasza:
59%

#111


segédmunkás.. :DDD

Csak ne ezeket a szar big bang theory-s közhelyeket pufogtatnád a szakmunkás bizonyítványoddal(se) :DD


A tudósok sem mondják egyébként, hogy lehetséges.

Eleve paradoxon, hogy "tudom, hogy lehetséges, csak nem tudom, hogyan", ilyet nem mond egy tudós, csak a magadfajta kretének :DD


Mintha azt mondaná valaki, hogy lehetséges megjósolni a lottószámokat, csak nem tudja, hogyan :D


Te annyira buta vagy, töki, hogy az hihetetlen :D

2021. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/120 anonim ***** válasza:

Utolsó, egy magyar mérnök nem a tudomány csúcsa.

Eleve milyen mérnök.


"A tudósok sem mondják egyébként, hogy lehetséges."


Te rendkívül ostoba vagy. A fejlesztés lényege pont az, hogy megoldanak valamit.


Pl az usa kijelentette hogy az évtized végére lenszállnak a holdon.

Tudták hogy lehetséges a holdra utazni, aztán rájöttek hogyan.


[link]



"ami szerint mégis lehetséges a fénysebesség meghaladása, ha a tárgy mögött kitágítjuk, előtte pedig összezsugorítjuk a téridőt."


Tudják hogy lehetséges, meg hogy mit kéne csinálni, csak nem tudják hogyan.


Ez is azt bizonyítja hogy csak okoskodó szakmunkás vagy. Vagy ők is kreténen?

Nyilván mindenki buta, te meg egy zseni vagy, ugye? Dehogyis, csak az átlag beképzelt hülye, aki azt hiszi hogy mindig mindent jobban tud.

Pedig épp most írtad le a világ legnagyobb butaságát.

2021. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/120 anonim ***** válasza:

"ami szerint mégis lehetséges a fénysebesség meghaladása"

De csak akkor, ha ez a módszer működik.

Amúgy ígéretes lenne - csak éppen nem lehet garantálni.

A tudós csak annyit tud mondani, hogy egyelőre nem tűnik lehetetlennek.

Viszont szólok, hogy egy ilyen meghajtás olyan, mintha úthengerrel mennénk végig a naprendszeren! A bolygók nem igazán maradnak a helyükön utána!

2021. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/120 anonim ***** válasza:

[link]


Tudják hogy lehetséges, de nem tudják megcsinálni.


De lehet hogy valaki rájött, és repked az űrben.


"A bolygók nem igazán maradnak a helyükön utána!" Az nem baj, nincs szükség bolygókra, úgyis csak lebegnek.

2021. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/120 anonim ***** válasza:
55%

#116


B-zmeg, te tényleg ennyire hülye vagy? :DD


A féregjárat az egy elméleti konstrukció csupán.

Az einstein-egyenletek egy megoldása szerint létezhetnek.


De nyilván halvány fingod nincs a relativitás-elméletről, mert ha lenne, tudnád, hogy az nem egy általános, mindenre választ adó modell, hanem csupán a fizikai kérdések egy bizonyos körére ad válaszokat.

De nincsen összhangba hozva más elméletekkel.

Többek között a hőtannal vagy a kvantumfizikával sem.


Szóval nem "tudják, hogy lehetséges".

Azt tudják, hogy az einstein-egyenleteknek van egy olyan megoldása, ami szerint lehetséges.

De hogy a hőtani, kvantumfizikai törvényeknek ez mennyire mond ellent, az már más kérdés.


Mondjuk feleslegesen írkálok, az értékeléseid alapján már be lettél árazva egy igazi idiótának, akit senki se vesz komolyan.. :D

De azért kicsit igazán művelődhetnél, mielőtt ekkora hülyeségeket írsz :D

2021. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/120 anonim ***** válasza:

Szóval te komolyan azt hiszed, hogy Einstein-nél is okosabb vagy?

Hiszen most egy csapásra meg cáfoltad elméletét, akkora zseni vagy.

Én nem tudok hivatalos cáfolatról, szerintem ezért nobel díjat érdemelsz.


Amikor az elmélet még új volt, akkor azt mondták hogy elvileg lehetséges, de szinte lehetetlen megcsinálni.



"Eleve paradoxon, hogy "tudom, hogy lehetséges, csak nem tudom, hogyan", ilyet nem mond egy tudós, csak a magadfajta kretének :DD"


Ezzel a mondattal végleg lejárattad magad. Te csak valami tescos szakmunkás mérnök vagy, nem tudós.


De akkor írok neked másik példát.



"1980: Paul Benioff fizikus azt javasolja, hogy a kvantummechanikát számításokra lehetne használni."



"2019: A Google kutatói azt állítják: elérték a kvantumfölényt (ennek jelentősége pillanatnyilag inkább elméleti). Az áttörésről szóló tanulmány a Nature tudományos folyóiratban jelent meg."


Vagyis kitalálták hogy lehetséges, aztán 40 év múlva sikerült is megcsinálni.


De még mindig nem tudják hogyan lehetne olyan gépet csinálni ami hatékony, olcsó, gyorsabb stb.

2021. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/120 anonim ***** válasza:
100%

Mi az az ufo szkeptikus?

Én szkeptikus vagyok, de én is azt valószínűsítem, hogy járnak hozzánk. Nagy az élet az univerzumban, biztos van itt dolga néhány együgyünek. Még hogy az ember a legintelligensebb? Ennél fogyatékosabb harmadik dimenzióbeli fajt mint ez...

2021. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/120 anonim ***** válasza:

Az UFO-k létezésében eddig is hittem.

A földönkívüliek látogatásnak minket....hát benne van a pakliban de nem tartom valószínűnek. Max a II. Vh óta lesegethetnek, ha lesegetnek.

2021. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!