Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO szkeptikusok, ha kiderülne...

UFO szkeptikusok, ha kiderülne, hogy földönkívüliek látogatnak minket több ezer éve, hogyan kezelnétek azt?

Figyelt kérdés

Fel tudnátok dolgozni?

Esetleg beleőrülnétek?

Hogy tudnátok elfogadni, hogy nem az ember a legintelligensebb faj az Univerzumban?


2021. jún. 10. 13:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/120 Wadmalac ***** válasza:

"Ma már nem létezik olyan kamera, ami ennyire pocsék képet vesz fel."

De, a célkamera pont ilyen fos abból a jó kilométeres távolságból, vagy még messzebbről, ahonnan veszi a látványt.

Ez bizony pont ilyen. Izmos digitális zoom egy kis felbontású BW kamerán.

Nem az a dolga, hogy jó képet lőjön, hanem hogy rögzítse a hadieseményt, mondjuk azt, hogy a kilőtt rakéta talált, esetleg célkövetéssel vezesse a célzást.


Éppen ezért xar sem látszik rajta.


Bármi volt az, nem tudtak közelebb menni hozzá. Vagy a pilóták privát telós videóit még aznap elkobozták, ahogy illik, csak sokkal később született döntés az infó kiadásáról.

Ha egyáltalán igaz, mint írtam is.

2021. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/120 anonim ***** válasza:
100%
na erre a hétre is megvan a kötelező szkeptikus borzoló kérdés. engem még mindig hidegen hagyna
2021. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/120 anonim ***** válasza:

Engem nem, mert a Csillagkapu a kedvencem :-)

De ezeken a filmeken még mindig semmi rendkívüli nincs.

Ha lennének idegen lények, akkor már a Gugli Térképen is fenn lennének, annyi kamera van mindenfelé.

2021. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/120 anonim ***** válasza:
A guglitérképeken online képek vannak?
2021. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/120 anonim ***** válasza:
Nem, de ha ilyen sokan szaladgálnak mindenhol...
2021. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/120 anonim ***** válasza:
21%

Az utóbbi években nagyon felgyorsult az az információáradat, ami segít nyilvánosságra hozni beszámolókat, dokumentumokat.Több ország pl anglia argentina az összes ilyen aktáját egy nyilvános internetes állami oldalon nyilvánosságra bocsátotta.


Van több ország is még de ezt a kettő átböngésztem én is.


Egyre több elnök, vezető tudós fogja majd nyilatkozni, hogy van földönkívüli élet, vagy ha jobban tetszik egyeseknek, vannak UFO-k, amiket nem tudnak beazonosítani földi technikával.


De ezeket is vezeti értelmes lényt, vagy értelmes lények által lettek tervezve.


Én arra gondolok hogy most kondicionálnak sok embert, egyre többször híradókban számolnak be ilyen esetekről, pl a Pentagonos többszöri UFO megfigyelés.


ha már elérték hogy az emberek ne érezzenek akkora pánikot egy ilyen bejelentés után, sokkal komolyabb dolgokat is befognak jelenteni ebben a témában.


Igazából ez az átmeneti időszak, mikor havonta vagy pár hetente kiáll egy vezető vagy tudós, és erről beszél, már ezt az időszakot vetíti előre.


Sok ember már évekkel ezelőtt felkészült erre hogy bejelentik nyilvánosan majd, hogy vagy látogatják a Földet más fajok, vagy már rég kapcsolatba lépett több kormány is földönkívüli fajokkal.

2021. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/120 SZücsöm ***** válasza:
29%

36 Csodálkoznék ha bármit is bejelentenének a vezetők.



Ha csak titkos emberi projektekről van szó akkor azért mert titkos projekteket nem szokás a nyilvánosság előtt feltárni(Legalábbis addig amíg van értelme titkolni).



Ha olyan űrlényekről akikkel nem állunk kapcsolatban akkor azért mert egy állam se engedheti meg magának hogy bevallja a polgárainak hogy tehetetlenek a légterükbe belépő ufok ellen. Ha pedig valóban lennének emberrablások is azt még cikibb lenne megvallani hogy magukat az állampolgárokat is képtelenek megvédeni.



Ha olyan űrlényekről lenne szó akikkel kapcsolatban vagyunk akkor meg jogosan fenn állna a kérdés hogy miért nem váltunk az energia termelő eszközeinken miért nincs a rákra gyógyszer stb.


Csak hogy ma a fogyasztói társadalom és a kapitalizmus eszméje az úr és a nagyhatalmak nem fognak olyan bejelentés/döntést hozni ami megrengethetné az ő pénzügyi státuszukat/monopóliumukat.

2021. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/120 anonim ***** válasza:
10%

Utolsó, kinek adnák el az áramot meg a benzint?

Csődbe menne mindenki.


A szkeptikuskák megint azt mondják hogy kamu videó, mert youtube, meg gyenge a minősége.


Pedig a hivatalos weblapon még ennél is rosszabb minőségű videók vannak fent...

2021. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/120 anonim ***** válasza:
2021. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/120 SZücsöm ***** válasza:
77%

38 Én is erre céloztam. :D


A "szkeptikuskák" pedig nem azt írják hogy kamu a videó csak azt hogy

1. Nem hivatalos.

2. Még a hivatalos videókról se derül ki hogy mit látunk.

2021. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!