Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO szkeptikusok, ha kiderülne...

UFO szkeptikusok, ha kiderülne, hogy földönkívüliek látogatnak minket több ezer éve, hogyan kezelnétek azt?

Figyelt kérdés

Fel tudnátok dolgozni?

Esetleg beleőrülnétek?

Hogy tudnátok elfogadni, hogy nem az ember a legintelligensebb faj az Univerzumban?


2021. jún. 10. 13:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 A kérdező kommentje:

18


Igen, láthatjuk mekkora az értelem a tudomány rovatban is. Rosszabbak mint a középkori papok, csak most a tudományt “képviselik” és nem a vallást.


Elképesztően sötét agyúak. És még csodálkoznak, hogy ha idáig eljutnának is a földönkívüliek, miért nem szándékoznak kapcsolatba lépni velünk. Mert tele van a bolygó ilyen idiótákkal akik még a hivatalos felvételeket sem tudják megkülönböztetni az amatőrtől!


GYIK-os tudomány rovat! A szemembe lejártatok, de durván!

2021. jún. 10. 14:14
 22/120 anonim ***** válasza:
36%

“ minden ember olyan telefonnal mászkál amivel 40 m-ről egy katicabogarat 4K-ban lefotoznak egy levélen de az összes ilyen ufo videó és kép olyan mintha egy krumplival filemzték volna.”


Bírom, hogy amikor a NASA a Földről, Holdról és a Marsról ilyen felvételeket közöl, az egyből bizonyító erejű mindenre. :)


Persze tudom, a kutatásra mindig szűkösek a források. Ők még szmenálval fotóznak.

2021. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 A kérdező kommentje:

19


De miért adjak mindent a kezedbe? Azóta már a radarfelvételeket is közzétették!


Most komolyan, kis ujjatokat sem mozdítjátok, hogy informáltak legyetek UFO ügyben, kb 60-as évekbeli tudással rendelkeztek e téren és itt osztjátok az észt, magyarázzátok mit jelent az UFO meg szkeptikus szó.

2021. jún. 10. 14:18
 24/120 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"GYIK-os tudomány rovat! A szemembe lejártatok, de durván!"


Mindenki UFO, csak te vagy helikopter?

2021. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 Wadmalac ***** válasza:
82%

Amint az "érveidre" kapott ellenérvekre nem vagy képes reagálni, ocsmány szapulásba kezdesz, mindenkit hülyézve.

Kérdező, erre nincs jobb szó, te nem simán buta vagy, hanem gerinctelen féreg is.

2021. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 Z003 ***** válasza:

@21


Kicsit félreértettél, nem volt szándékomban a tudományos rovatba írok tudását megkérdőjelezni, csak pusztán a közlés módját. Én is ugyan úgy elküldök valakit az ezóba ha valaki a szerelmi kötéseket és a bevonzást akarja nekem megmagyarázni nekem. De ez esetben kicsit más a helyzet a felvétel hivatalos forrás és alapból sem jelenthetjük ki hogy biztos nem léteznek. Ezért szerintem akár maradhatott volna az eredeti kategóriájában a kérdés.


Viszont az olyan kijelentés mint: "GYIK-os tudomány rovat! A szemembe lejártatok, de durván!" nálam ugyan abba a kategóriába esik. Komolyabb utána nézés nélkül személyes indíttatású, beszűkült nézőpontú, indulat vezérelt kijelentés. Pont mint azok akik utána nézés vagy a nyitottság nélkül elküldték ezt a kérdést ebbe a kategóriába.


"Igen, láthatjuk mekkora az értelem a tudomány rovatban is. Rosszabbak mint a középkori papok, csak most a tudományt “képviselik” és nem a vallást."


Ez meg csak simán sértő és megalapozatlan a tudomány alapja a bizonyíthatóság és a megismételhetőség.


A tudomány halála lenne ha mindenki csak elfogadna egy éppen elfogadott igazságot, akkor is ha épp akkor bizonyítottnak tűnik, de képtelen lenne felülbírálni a véleményét az esetleges új kutatások alapján.

2021. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/120 A kérdező kommentje:

25


De az nem érv! Az egyszerűen informálatlanság. És nem az én felelősségem felvilágosítani a népet a legújabb fejleményekről. Ha már az UFO témába okoskodik bele valaki, hadd legyen meg a minimális tudása és legyen napirenden a fejleményekkel. Óriási tiszteletlenség itt okoskodni a kellő tudás nélkül.

Szapulásban te sem vagy kutya, kispályás vagyok melletted :)

2021. jún. 10. 14:42
 28/120 Wadmalac ***** válasza:
100%

#26: Pontosan. A bejelentés tény, megkérdőjelezhetetlen, hogy megtörtént.

A bejelentés. Arról, hogy láttak, levideóztak valamit, amiről nem tudják, hogy mi az.


Ennyit leeht elhinni.

Már azt sem, hogy a Pentagon igazat mond.

Mert olyat nem mond, amire nem bólintott rá előtte a CIA, az NSA.

Még az sem kizárt, hogy a videó is, a bejelentés szándékos, tervezett KAMU, megelőlegezendő esetleges közeljövőbeli katonai fejlesztések esetleges észleléseit, amiről még azt gondolná valaki, hogy nem UFO és esetleg Kína meg Putyin felkapja a fejét.


A dezinformáció örök katonai stratégia, lásd akár csak a normandiai partraszállás előkészítését, felfújható gumitankokkal stb.


Szóval mit lehet biztosan tudni?

SEMMIT.


Az ég adta világon semmi nem változott, csak annyi, hogy a bulvársajtónak van mit csomagolva kiadnia, amit a hívők bezabálhatnak.


Mindenesetre érdekes, hogy az UFO-hívők eddig semmit nem hittek el a katonaságnak, ezt meg csípőből.


Na EZ az elfogultság.

2021. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 Wadmalac ***** válasza:
74%

"Óriási tiszteletlenség itt okoskodni a kellő tudás nélkül."

Fantasztikus tudást bizonyítottál egy éjjeli kamerafelvételt radarképnek nézve, gratula.

Előre félek, mit értesz "kellő tudás" alatt. Gondolom valamelyik Daniken könyvet fejből szavalni, az döfi.

Nagyon buta vagy, már bocs.

2021. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 anonim ***** válasza:

Azt nézem én is, hogy ez vagy nagyon régi felvétel lehet, mert olyan rossz minőségű... vagy ha friss, akkor egyértelmű kamu.

Ma már nem létezik olyan kamera, ami ennyire pocsék képet vesz fel.

Főleg egy újabb vadászgépen.

2021. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!