Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO szkeptikusok, ha kiderülne...

UFO szkeptikusok, ha kiderülne, hogy földönkívüliek látogatnak minket több ezer éve, hogyan kezelnétek azt?

Figyelt kérdés

Fel tudnátok dolgozni?

Esetleg beleőrülnétek?

Hogy tudnátok elfogadni, hogy nem az ember a legintelligensebb faj az Univerzumban?


2021. jún. 10. 13:15
 81/120 A kérdező kommentje:

80


Nem akarok kötekedő lenni, de nekem is az a benyomásom, hogy a szkeptikusok is addig hisznek csak a hivatalos narratívában amíg az alátámasztja az ő elképzelésüket a dolgok állásáról. Eddig simán hivatkoztatok a hadsereg, haditengerészet, kormány, NASA stb állításaira, hogy ők nem láttak semmit akkor bizony nincs is mert milyen hülyeség lenne eltitkolni az idegenek létét stb. Most meg amikor kezdenek mást is mondani mint azt, hogy ezek csupán meteorológiai léggömbök, akkor hirtelen bekövetkezik egy magatartás váltás és máris elkezdtek spekulálni, hogy bizony ezért meg azért mondták, dezinformáció stb. Akkor most mi is kezdjük el a ti játszmátokat játszani és mondjuk azt, hogy ti összeesküvéseket gyártotok és olyasmiket állítotok amikre nincs semmiféle bizonyíték.

2021. jún. 13. 09:15
 82/120 A kérdező kommentje:

“Most derült ki hogy valamelyik ország amerikai nagykövetségén rengetegen kaptak agyrákot azért mert valaki egy "sugár" fegyverrel (bármilyen hülyén is hangzik (bár lehet hogy én is rosszul fogalmazom meg)) lövöldözte az oda belépő dolgozókat“


Talán ha alufóliát viseltek volna, megússzák sérülés nélkül :)

2021. jún. 13. 09:38
 83/120 SZücsöm ***** válasza:
61%

81 Nem is veszem kötekedésnek de a gondolatmenetedben fogalmi zavar van.


A fogalmazásodban nem egy szkeptikust írtál le hanem egy témában elfogult embert.


Továbbá amely válaszokat én itt olvastam kb mind 1 dologról szólt. Nem arról hogy hinni kell a kormány/pentagon állításainak hanem arról hogy nincs olyan bizonyító erejű videó/információ a publikum előtt ami arra sarkalna minden nem hívőt hogy ezen állapota megváltozzon azaz higgyen abban hogy idegenek cikáznak a föld körül.


Én alapból jobban csodálkoznék azon ha a múlt összes észlelése,tömeges észlelése,politikusok katonák általi állítások,személyes tapasztalások, mind vagy hazugság vagy bolond emberek hallucinációja lenne.


De attól még hogy ezen jobban csodálkoznék még nem állítom azt hogy erre nagyobb az esély azt meg pláne nem hogy tuti hogy így van. Mert ez nem lenne igaz.


Majd ha átélek egy 3.típusú találkozást akkor fogok biztosra állítani bármit is. Ha pedig egy olyan személytől fogok hallani hasonló esetet akinek a mentális egészségében és becsületességében is megbízok akkor fogom azt állítani hogy igazán hiszek a dologban.

2021. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/120 A kérdező kommentje:

83


De nyilván nem is kell hinned, hiszen ha hit kérdése az már régen rossz. Inkább elhinned kéne, hogy nagyon is valószínű a dolog. Én is így állok ezzel. Biztos akkor lennék ha én is találkoznék egy idegennel, vagy nyilvánosan bejelentenék vagy megmutatnák magukat egy zsúfolt téren stb.


De addig is az ember használhatja az agyacskáját és a rendelkezésre álló információból kimatekozhatja mit tart valószínűbbnek. Ehhez nem kell találkozás.

2021. jún. 13. 15:02
 85/120 anonim ***** válasza:
24%

Azért az is érdekes hogy őslakos népek arról beszélnek hogy az istenek építettek egy várost.


Aztán amikor megvizsgálják, kiderül hogy még a mai technológiával is nagyon nehéz lenne megépíteni.

Több ezer éve mégis megcsinálták.


Vagyis nem 1 gyanús, érthetetlen dolog van.


De az idegen jelenlét 1csapásra mindent megmagyarázna. De ugye nincs rá bizonyíték.


Így marad a "megmagyarázhatatlan" , vagy nem is létezik. Vagy a hátukon vitték fel a több szás tonnás köveket, a hegyre, több ezer méter magasra meg hasonlók...


Összehasonlítás képpen, 1 mázsát se nagyon mozgatnak kézzel, 2-3 mázsához már 3-4 nagyon erős izomember kell.


És akkor ezeknek a többszöröséről beszélünk.


Nem beszélve a precíz megmunkálásról...

2021. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/120 A kérdező kommentje:

85


Amíg nincs bizonyíték idegenekre addig ilyen nyakatekert, lehetetlen magyarázatokat fogunk hallani :(

2021. jún. 13. 18:29
 87/120 anonim ***** válasza:

De azért ez érdekes, hogy a tudomány mániás szkeptikusok ilyenkor nem kételkednek.

Pedig valódi tudósok mondják, hogy több olyan épület is létezik, amit még a mai technológiával se lehet meg építeni.

De a hivatalos magyarázat az, hogy az őslakosok csinálták. A kis primitív fa, fém eszközeikkel. Kifaragták...


De hogy szállították el? Mivel emelték fel?


És nem kavicsokról beszélünk hanem 300 tonnás kövekről.

2021. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/120 SZücsöm ***** válasza:
55%

87 De ezekre is létezik több teória nem csak földönkívüliek és a tudomány mai álláspontja. Csípőből vagy négyet feltudnék sorolni.


Továbbá a "jelen" korba is fordult már olyan elő hogy gépek használata nélkül egy falu 50 tonnás köveket emelt mert valamit építettek.

2021. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/120 anonim ***** válasza:
40%

50 tonna az semmi.



Ezt onnan tudom hogy csak 1 mázsára ment rá kb 6 ember...


Meg se bírták mozdítani.


Biztos hogy tudós vagy?

2021. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/120 A kérdező kommentje:

89


Meg amúgy is minek akarna valaki 100-200 tonnás tömbökből építkezni ha nincs meg hozzá a technológiája és nagyon nehéz vállalkozás. És tudtunkkal nem voltak olyan technológiáik amelyek ésszerűvé tették volna az ekkora kövekből való építkezést.

2021. jún. 13. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!