Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO szkeptikusok, ha kiderülne...

UFO szkeptikusok, ha kiderülne, hogy földönkívüliek látogatnak minket több ezer éve, hogyan kezelnétek azt?

Figyelt kérdés

Fel tudnátok dolgozni?

Esetleg beleőrülnétek?

Hogy tudnátok elfogadni, hogy nem az ember a legintelligensebb faj az Univerzumban?


2021. jún. 10. 13:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/120 A kérdező kommentje:

51


Egyébként te is egy kétszínű barom vagy, a tudományokban hisztizel ha valaki nem tudományos eléggé, itt meg te vagy a legnagyobb támogatója a rovat puszításának, a téma nevetségessé tételének. Miféle ember az ilyen? Ha nem veszed komolyan a dolgot miért nem húzol innen a búsba?

2021. jún. 11. 09:30
 52/120 anonim ***** válasza:
63%

Á, szerintem Wadmalac csak olyankor viccel, ha mást már nem lehet tenni a kérdezővel.


Itt az ezotérián nyugodtan meg lehetne beszélni a témát, írt is jókat - de te csak hisztizel, nem érdekel semmi.

Akkor sem lesz csak úgy földönkívüli lény egy UFO-ból, ha fejre állsz, és egész nap vered a hisztit.

Ehhez azért komolyabb bizonyítékok kellenének, az meg ugye nincs.

2021. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/120 Wadmalac ***** válasza:
84%

tudomány rovatban indítottad aljas módon a rögeszmédet, szóval mit sírsz, ha ott xartál az asztalra, aki meg ott ezt látta, utánad jön a gumiszobáig kiröhögni?


Amúgy gondolom nem tűnt fel, hogy a kulturált kommentelőkkel itt is kulturáltan tudtam kommunikálni, csak te vagy ehhez túl sötét és ezért azt kapod, amit adsz.

Itt sem mindenki akkora agyhalott, mint te, több hozzászóló is bizonyította, hogy annak ellenére, hogy hisz az UFO-jelenségek létében és valószínűsíti az idegen eredetet, tud tárgyilagosan mérlegelni. Nekik maximális tiszteletem.

Neked ez nem jár ki, azt már a tudomány rovatban eljátszottad.

2021. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/120 A kérdező kommentje:

53


A felszopás a leglenézettebb emberi cselekedet.


Nem írt jókat mert nincs még napirenden sem és nem akarja ezt beismerni, inkább eljátssza az okosabbat, a felsőbbrendűt, a pökhendit.


Engem vádol azzal, hogy nem tudok különbséget tenni egy célzó kamerája és radar között. Holott ha utánanézett volna rájött volna, hogy a kettő két különböző hír, különböző keltezéssel. Magyarán, a kamera felvételét igazolták a radarfelvételek is.

2021. jún. 11. 09:52
 55/120 anonim ***** válasza:
83%

A te undorító viselkedésed pedig elég ronda - bár el kell ismernem, hogy már sokkal rosszabbal is találkoztam itt.


Tudod, senki se tagadja, hogy ezeken a felvételeken van valami ismeretlen dolog. Mutattam is módszert, amivel utána lehetne menni.

De te minden áron azt akarod elsütni, hogy ezek földönkívüli lények, és ezt megírta a Pentagon is.

Ez meg így nem igaz.

Azon kívül, hogy folyton valami bulvárból idéztél az eredeti helyett: azért, hogy az ő légből kapott ötletük is ott legyen, mintha az eredetiben is ott lenne.

De nincs ott.

2021. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/120 Wadmalac ***** válasza:
84%

Miért vagy idióta?

A háromszögön pattogtál, hogy az radar, közben fenét.

Még most is hazudsz, hogy védd a baromságod.

Még ennek a rovatnak is szégyene vagy.

2021. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/120 A kérdező kommentje:

56


Elástad magad végérvényesen emberileg.

2021. jún. 11. 10:57
 58/120 anonim ***** válasza:
63%
:-(
2021. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/120 anonim ***** válasza:
A radar az csak egy pöty, nehéz lenne összekeverbi
2021. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/120 Wadmalac ***** válasza:
84%

Neki sikerült.

Sajnos korlátozott képességű.

Mindegy, mélyebbre már nehéz, tojok rá.

2021. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!