Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az aki látott már ufó-t?...

Ki az aki látott már ufó-t? Csak normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 23:00
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

00:31-es...xD

én azon röhögtem hogy most vagy 22 éves ráadásul fiú és 3 évvel ezelőtt a mamádat kérted meg hogy kísérjen ki a wc-re??...xD19 évesen nem mertél egyedül kimenni...xD

2011. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
nyáron lent voltam nagy szüleimnél vidéken, és olyan hajnali 3 fele kijött h kapcsoljam ki a gépet. erre meglátott vmi műsort a tv-ben elkezdte nézni.. kb hajnali 4 felé rá merett a nyitott ajtóra és nem tudtam h mit les annyira.. de amikor oda néztem akk rájöttem.. egy zöld lebegő valami volt és kb 2 percig ott lebegett.. aztán eltűnt a kulcs lyukon át.. mondtam mamámnak h te is láttad?! erre ő elkezdett ordítozni papámnak h jöjjön ide... és mint kiderül mind 3an láttuk.. papám szobájában is bent volt :S:S
2011. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

16.29-es

Igen,nem mertem kimenni,mert nagyanyám elég félelmetes helyen lakik.A falu szélén,a wc-meg az udvar végén van,disznóólak mellett,most hiába próbálom leírni úgysem tudod hogy milyen este az az udvar:D,szerintem g.eci félelmetes,és nem szégyenlem hogy igenis féltem,19éves létemre nem mertem kimenni sz@rni:D,de utólag kiderült,lehet nem hiába féltem.Röhögni meg lehet rajta,én is azt tenném ha más írta volna ezt,átélni nem volt olyan kellemes.:S

2011. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

404 ezt írtad " Arra vigyázz hogy miközben nézed, ne küldj feléjük kontaktus jeleket, mert egyes fajok megérzhetik, ha tudnak telepatikusan kommunikálni. A félelem nem kontaktus jel, félni szabad, de nem érdemes. "


Ami őszintén nagyon meglepett. Én láttam már csészealj alakú Ufo-t. Tavaly volt ez, október körül.

Narancssárga fénye volt, pár percig lebegett egy helyen majd hirtelen jobbra eltűnt, de nagyon gyorsan, egy pontban.

És ami a FONTOS, azzal kapcsolatban amit írtál 404, hogy aznap valamiért nagyon erősen koncentráltam arra, hogy este megjelenjenek nekem. Mikor lefeküdtem aludni, valamiért nem tudtam elaludni. Fél órán keresztül csak feküdtem az ágyamban, és egyszercsak egy olyan érzésem támadt, hogy kikell néznem az ablakomon. Kinéztem és előszőr ugyan nem láttam, de olyan 10-20 mp után megjelent egy csészealj.(ami amúgy közel volt, szóval kilehetett belőle venni az alakját, hangot nem adott ki).

Azt még mai napig is furcsállom, hogy megéreztem Őket.

2011. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!