Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az aki látott már ufó-t?...

Ki az aki látott már ufó-t? Csak normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 23:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
kb 15 éve történt. Este, sötétedés után tesóm szólt, hogy menjek át a szobájába, mert lát valami furát. Az ablakából rálátni a kb 3km-re lévő gyárra, és a mellette lévő erdős részre, ami felett egy piros világító tárgy hol lebegett, hol mozgott, és mintha párszor le is szállt volna a fák közé. Olyan volt, mintha egy helikopter piros fénye lett volna, először azt hittük az is, amikor hirtelen álló helyzetből kilőtt felfelé, elhagyva a látóhatárt. Az egész olyan sebességgel történt, mint mikor egy hullócsillag belép a légkörbe, csak itt felfelé ment. Biztos hogy nem emberi kéz alkotta, mert semmi nem képes ekkorát gyorsulni.
2011. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Ez például mi a f@szom volt kína felett?

Rengeteg kamu videó,kép van youtube-on Ufókról,de ezt szinte minden nem magyar hírcsatornán elmondták hogy 2010 június 10-én valami valami fényes tárgy repült át az egyik kínai város felett.


http://www.youtube.com/watch?v=UWPGLvbFWzQ

2011. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Kedves 10:55-ös!

"Ha minden órád késett, akkor honnan tudtad mennyi az idő és, hogy késik? :D Picit érdekes a dolog... nemde? :D Meg amúgy is, mi köze lenne a földönkívülieknek az órakéséshez? Unalmukban biztos visszatekergetik."


1. Kicsit olvass utána, mi a közük az időhöz.

2. Miből gondoltad, hogy az a 2 db óra van a lakásban? A hálóban igen. De a konyhában, a nappaliban, a fürdőben és a szuterénban is van óra, ja és a rádióban "néha" bemondják a pontos időt.

:)))

Tényleg érdekes.

2011. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 404 ***** válasza:
100%

Még nem láttál UFO-t? Ha UFO-t akarsz látni, egész éjjel kémleld az eget, de csak ha szép tiszta csillagos az ég. Fogsz látni! Aki akar látni, az lát. Aki nem akar, az nem is néz fel ahhoz, hogy lásson valamit. Nézz fel és látni fogsz. Ha adhatok még egy tanácsot, NE IJEDJ MEG nagyon, nem Te leszel az első ember a Földön aki UFO-t lát.

Szóval csak annyit kell tenned, hogy egész éjjel kémleled az eget. Távcsövet készíts elő, és ha van akkor távcső álványt is mert ha remeg a kezed -márpedig az ijetségtől remegni fog-, nem látod tisztán majd. Nekem van egy űrteleszkópom én azzal szoktam nézni őket, de a távcső is megteszi.

Szóval ma éjjel nézd az eget és várj türelmesen. Türelem, UFO-t terem!

Arra vigyázz hogy miközben nézed, ne küldj feléjük kontaktus jeleket, mert egyes fajok megérzhetik, ha tudnak telepatikusan kommunikálni. A félelem nem kontaktus jel, félni szabad, de nem érdemes.

2011. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Ezek szerint elég ha valakire ránézek és megérzi hogy nézem ha használja a telepátiát?

akkor ha UFO-t látok inkább elfordulok pff

2011. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Én igen-még kicsi voltam, de biztos volt valami mert nővérem és keresztapám is látta, és mindannyian be szartunk :D
2011. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Olyan 6 éves lehettem és apuval meg a tesómmal éppen mentünk át a szomszédba, már sötétedett, és valamit látott, kérdezte tőlem ijedten -egy 6 évestől- hogy látom-e én is azt az alacsonyan szálló gépet? Láttam, akkor azt sem tudtam, hogy egyáltalán létezik a világűr, nemhogy ufo-k. Szóval apum néha még emlegeti, pedig már elég tapasztalt ember ahhoz, hogy különbséget tudjon tenni ember alkotta repülő és valami más repülő szerkezet között. Úgyhogy szerintem láttam ufo-t.
2011. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
De amúgy milyen kontaktusra gondolsz?
2011. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
kb. 2000 nyarán láttam/tunk valamit. Nem tudom máig se, hogy mi volt az. Egy darabig azt hittem csillag, és azért vettem észre, mert nagyon fényes, pirosas fénye volt. Aztán láttam, hogy lassan halad DK-i irányból D-re, majd egy hirtelen cikázó manőver után É-i irányba elhúzott felfelé, így egy pár másodperc után követhetetlenné vált.
2011. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy láttam. Úgy 10 éves körül lehettem. Akkor még nem jártak kukák a házakhoz, így mindenkinek saját magának kellett kivinni a szemetet a telepre. Az egyik alkalommal, amikor kivittük, kb dél örül lehetett, felnéztem az égre a kocsinkból, és ott egy szürke, kör alakú, lassan haladó objektumot láttam. Olyan magasságban volt, mint a repülők szoktak lenni, de teljesen meg vagyok róla győződve, hogy nem volt az. Aztán eltűnt a felhők között. Persze senki sem hitte nekem el...
2011. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!