Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az aki látott már ufó-t?...

Ki az aki látott már ufó-t? Csak normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 23:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Én is láttam már különböző fényeket, amikről lövésem se volt mi lehet. Ez UFO-nak számít? Azt hiszem igen. Ha viszont arra gondolsz, hogy földönkívülit láttam-e már, akkor azt kell mondjam még nem kopogtak be az ajtómon, és nem parkoltak az autóm helyére a csészealjukkal. :)
2011. jan. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
100%
Horvátországba mentünk.A hegyekben kocsikáztunk,nagyon tetszett a kilátás mivel a felhők alattunk voltak,nagy szemlélésem közepette egyszer csak mit látnak szemeim....?hát amit láttam az biztos,hogy nem ember építette...emlékeim már homályosak de kb úgy nézett ki mint egy mexikói kalap formára,barnás,inkább rozsdás volt,nappal volt ezért megtudtam figyelni,persze mire szóltam volna anyáméknak addigra eltűnt de addig ott egy helyben lebegett és forgott.
2011. jan. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Aki már látott ufót, az az ufólátó! Én még nem láttam
2011. jan. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam, csak ők engem. Azaz:

Kb. 13-14 éve volt, egyik reggel szokatlanul mély álomból ébredtem, és kellemes volt, mégis fáradt maradtam. Nem ez a lényeg. Az ébresztőórám 2 órát késett (nem állt meg). Még morogtam is, hogy ez a gagyi... akkor vettem észre, hogy az éjjeli szekrényen az ébresztő mellett lévő karórám is pontosan 2 órát késett. Röhögtem, majd elindultam dolgozni.

Néhány nap múlva egy természetgyógyász ismerősömmel teázgattunk a lakásán, és a betegségekről beszélgettünk. Megláttam a szekrényén több könyvet az UFO-król. Szóvá tettem, hogy nem tudtam, hogy érdekli a téma, és poénból elmeséltem neki, hogy hogyan ébredtem egyik reggel, és az órák állását is. Komoran nézett rám, én meg csak nevettem.

Akkor elmesélte, hogy ezek a lények vizsgálják az embereket, a nőknél általában a méhet. Három helyen lehet a testen háromszöget bezáró három piros pont. Ha jól emlékszem azt mondta, hogy a háton, a hason, a harmadikra nem emlékszem...

Kérte, hogy vetkőzzek le. Na, ne!!! Mondtam, barátok vagyunk, ez nem az a szituáció. Nyugtatott, megnézte a hátamat, semmi. Végül a köldököm alatt ott volt a három piros pont, egy háromszöget zárt be...

Nem tudtam, röhögjek-e vagy ijedjek halálra. Ő komolyan vette, én azt mondtam, figyelem magam pár napig, de nem volt semmi. Egyébként azt állította, hogy a termékenységgel függ össze. Elvehetnek gyereket, vagy termékennyé tehetnek. Nem tudom. Egy biztos.

Kb. 3 évvel később ketten is állították, hogy abban az évben terhes voltam, és elveszítettem a babámat...

2011. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
100%
Huhh.. hát, jó régen volt, azt hiszem, úgy 12 évvel ezelőtt talán ..? Az a lényeg, hogy munkából mentem hazafelé egy kis Dél-pest megyei faluban, egy nyári estén. Még csak szürkült, így szerintem talán fél nyolc körül lehetett. A déli égbolt alsó egyötödének határán lebeghetett a tárgy, sajnos elég messze volt. Felhőtlen volt az ég, a dolog gömb alakúnak látszott onnan, és nem mozdult. Vöröses árnyalatú színe volt, a távolságát nehéz így, de talán 3-5 km-re becsülném. Hát kicsit lemerevedtem ott, az biztos. Álltam, és néztem vagy jó 30 percen keresztül. Nem akartam hinni a szememnek. Túl magasan volt, hogy pl. egy lámpa, vagy ilyesmi legyen. Akkoriban nemigen szálldogáltak még semmiféle léghajó- meg léggömbreklámok, pláne arrafelé, a reptér leszállósávjában. Aztán nagy nehezen hazabandukoltam, de közben szinte alig vettem le a szemem a dologról. Otthon szóltam a szüleimnek is, amikor meglátták, ők sem tudták hova tenni. Aztán felhívtam az Uránia csillagvizsgálót, bejelentettem, hogy mit figyeltem meg és kb. merre, mire a faszi azt mondta, hogy már mások is jelentették aznap a dolgot. UFO volt, vagyis azonosítatlan repülő tárgy, definíció szerint. Természetesen ebben a kategóriában szinte bármi lehetett. Hogy mi is volt igazából, azt már szerintem soha nem fogjuk megtudni. Hajnalra eltűnt.
2011. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

"UFO=azonosítatlan repülő tárgy. Egyszer láttam egy madarat, amit nem tudtam azonosítani, hogy milyen fajta, ez számít?"


Köhömm Kedves ez már hülyeség mert tudtommal a madár nem tárgy...:D


És igen én láttam már UFO-t!!

[link]

2011. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer láttam, egyet, fehér volt, nagyon fehér, fényes nappal volt, és nagyon érdekes, és szép is,


Később jöttem rá hogy nem lehetett meteor mert nem húzott maga után semmit, 3 fordultam el, hogy kiabáljak a szüleimnek, hogy ott van valami az égen,


Mikor a negyedikre fordultam oda eltűnt.

2011. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
100%

A szüleimmel együtt láttunk egyet kb. 15 évvel ezelőtt a Balatonnál.


Éjjel volt és láttunk egy fényes "csillagot" az égen, amiről először azt gondoltuk hogy egy repülő v. helikopter.

De a probléma az volt, hogy össze vissza cikázott le, fel, oldalra, szóval repülő nem lehetett, és még a helikopterek manőverezési képességét is meghaladta.


Szóval nem tudjuk mi volt. Szerintünk UFO.

2011. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
én láttam, 12 évig a padtársam volt
2011. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:08 -nak


Ha minden órád késett, akkor honnan tudtad mennyi az idő és, hogy késik? :D Picit érdekes a dolog... nemde? :D Meg amúgy is, mi köze lenne a földönkívülieknek az órakéséshez? Unalmukban biztos visszatekergetik..

2011. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!