Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/123 anonim ***** válasza:

"Szögezzünk le pár dolgot, nem 18 éves fejjel gondolkodok hanem 19, mivel ma van a szülinapom... :) "


Gratulálok, de semmit sem változtat a mondandómon...


A forrásaiddal az a baj, hogy SZAROK. Az UFO magazin, a hírekneked, a blikk és társaik NEM források. Legalábbis nem hitelesek.


"Ez mind szép és jó dolog, de abba bele gondoltál, hogy az elektromos autók nem bírnak el akkora súlyt mint a olajjal működő autók? "


Ezt a hülyeséget megint honnan veszed? Látod pont ez a gond. Ha ezt valahol olvastad akkor baromság, ha a hasadra csaptál akkor szintén az... Példa: Ültél már trolin BP-en? Tudtad, hogy az is elektromos? Szerinted gyenge lenne? (lévén elviszi 100 ember (8 tonna) rakományt és a busz magába is sok tonna. Vagy ültél már villamoson? Az 20-30 tonna "rakományt" is könnyedén elvisz + a tömege is sokkal több, mint a trolinak. És az is elektromos. Elárulom, hogy az elektromos motorok általánosságban jóval erősebbek, mint a robbanómotorok. A robbanómotor egy elavult és korlátolt technológia, ráadásul a hatásfoka és százszorta rosszabb, mint az elektromos motoroké. Az elektromos motorok térhódításának jelenleg egyetlen egy akadálya van: Az akkumulátorok drágák.


Látod, pl. az ilyen infókért érdemes néha értelmes dolgokat olvasni. Tudományosat. Nem összeesküvés-elméletet, meg UFO magazint meg mittudomén milyen butaságokat.


"Nem találom ki a dolgokat, logikára építem , hírekre, tudományra, gazdasági helyzetekre, "


- A logika nem veled született tulajdonság. TANULNI kell. SZABÁLYAI vannak. Majd ha tanultál logikát, akkor fogsz arra építkezni. Te csak AZT HISZED, hogy logikára építesz, tulajdonképpen csak fantazmagóriákat kreálsz.

- A hírnek olyan az értéke, mint a forrása. Ha hírekneked.hu-t, blikket vagy origot olvasol az olyan is. Ha megnézed pl. a NATO híreit egyiptomról ( [link] ) meglepődnél mennyivel "más", mint a hírekneked.hu hírei...


- A gazdasági helyzetet az tudja értelmezni, aki ért a gazdasághoz. Te nem értesz. Ez nem a te hibád, több évig kell(ene) tanulni, hogy érts hozzá legalább felületesen. De ne akard bebeszélni magadnak, hogy értesz hozzá mert nem.


"Annyit kérnék, hogy a oldalakat amiket így a vége felé linkeltem olvasgasd el."


Nem olvasom. Elmagyaráztam feljebb, hogy miért nincs értelme ilyen szarságokat olvasni. Olvass normális híreket.

2011. febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/123 anonim ***** válasza:
Ha haza jöttem bővebben válaszolók majd rá...
2011. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/123 anonim ***** válasza:

Elolvastam amit írtál, de nem szeretnék rá időt adni, hogy elmondom róla a véleményemet , remélem nem baj.


Én kedvelem azokat akiknek van véleménye.

2011. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!