Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
 81/123 potion ***** válasza:
56%

F*****MAT UTOLSÓ MEG MINDEGGYIK ILYEN KIS TROLL

Miért kell ilyen durvának lenni? Miért kell úgy viselkedni mint egy ősbunkó? én nem azt mondom hogy elkell hinni amit mond, de nem kéne úgy viselkedni mint egy parasztnak.

2011. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:

Sokáig tartott, míg idáig elolvastam...

Végül is amiket diator ír szerintem logikusak.

Nem értem az olyanokat, akik csak mert nem hiszik el ilyeneket írnak. Mondjuk bizonyíték nélkül én sem szoktam elhinni a dolgokat, csak 404-nek, mert úgy érzem ő nem hazudik, meg esetleg diatornak :D ha úgy látom hogy komolyan írja amit ír.

Bízok benne, hogy nem lesz igaza a háborúval kapcsolatosan :D

2011. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:

"Sokáig tartott, míg idáig elolvastam...

Végül is amiket diator ír szerintem logikusak.

Nem értem az olyanokat, akik csak mert nem hiszik el ilyeneket írnak. Mondjuk bizonyíték nélkül én sem szoktam elhinni a dolgokat, csak 404-nek, mert úgy érzem ő nem hazudik, meg esetleg diatornak :D ha úgy látom hogy komolyan írja amit ír. "


Kérlek, mondd, hogy csak irónia volt.

2011. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
89%
Bodor Tomi általános iskola 7-es, neki még megbocsájtható, ha ez a zagyvaság logikusnak tűnik és orvosi kezelésre szoruló kóros hazudozóknak hisz, ő még kinőheti, ellentétben diatorral akinek már van szavazati joga...
2011. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:27


Először is én nem találok ki dolgokat. Más részt nem fogok erre pénzt rakni, miért raknák fel.. Sok ember magából indul ki, te tennél rá pénzt???

Már elmondtam, ezek a dolgok lehet hogy nem ép így fog megtörténni, lehet hogy másképpen ....


PL: Mubarak még mindig nem mondott le , szerintem több mint 400 ember halt meg, miért nem mondott le, ennyi halálos áldozat után sem??? Miért csinálja ezt, arra a 3-4 hónapra amíg elnök lehet?? Meg éri ez neki hogy 400 ember meghalt, hogy ő még hatalmon legyen 3 hónapid???

2011. febr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:29


A trágár megjegyzéseket hagyd otthon kedves válaszoló, igen van rá bizonyítékom.... az első oldalon feltettem egy videót nézd meg, olvasd el amit leírtam, mid logikus és érhető tudod van google...

2011. febr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wm9dSsKMgn8


Ez itt a következő bizonyíték...


Meg kell értenetek, lehet hogy gyerekesnek tartjátok a dolgokat pedig nem az!. Ezek a dolgok már réges-rég megvannak tervezve... Lehet, hogy változtatnak rajta, lehet nem idén csak 1 év múlva lesz, vagy 2 év múlva, de már nem várnak sokat, nincs rá idejük...


Sok ember ír ezekről a dolgokról, százezrek írnak róla, ahogyan most én is nektek.

2011. febr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:
94%

"PL: Mubarak még mindig nem mondott le , szerintem több mint 400 ember halt meg, miért nem mondott le, ennyi halálos áldozat után sem??? Miért csinálja ezt, arra a 3-4 hónapra amíg elnök lehet?? Meg éri ez neki hogy 400 ember meghalt, hogy ő még hatalmon legyen 3 hónapid???

"


Az a baj veled diator, hogy te annyira GYEREK vagy még és annyira NINCS RÁLÁTÁSOD a saját kerteden túlnyúló dolgokra, hogy förtelem...


Tudod te mennyi pénzt ment éppen ki Mubarak Egyiptomból saját magának? És mennyit fog még őszig, amikor nem indul újra a választásokon?

Annak a pénznek az 1%-áért innen kb bárki saját kezével tekerné ki 400 ember nyakát. Meg úgy egyébként egy diktátortnál nem igazán mérvadó 400 ember, kit érdekel?

Hallottál már Sztálinról? Ő is remekül aludt és esze ágában sem volt lemondani, holott 20 MILLIÓ ember halálra száradt a lelkén a Gulagokban.


Egyrészről tanulnod kéne. TANKÖNYVBŐL. Nem keveset, rettentő sokat. Mert naív vagy és tudatlan.

Másrészről szörnyen gyorsan le kéne állni azzal, hogy noname elmeroggyantak összeesküvés-elméleteit olvasod, avval meg pláne, hogy elhiszed őket. Addig csinálod, amíg teljesen belezakkansz.


Esküszöm amíg az UFO-s baromságokat nyomtad 2012-ről meg pólusváltásról meg föld alatt élő idegen lényekről addig legalább azt mondta az ember, hogy aranyos gyerek, nem bírja a valóságot, elbújik egy mesevilágba.


De az azért már túlzás, hogy akkora baromságokat hordasz össze a nemzetközi világról, hogy már annak is fáj aki csak egy átlag ember. Nekem meg pláne, mert ez a szakmám...

2011. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 tetris ***** válasza:

Kedves Mindenki!

Arra kérlek benneteket, hogy a tiszteletet adjuk meg egymásnak még akkor is, ha a véleményünk különböző.


Diatort pedig senki ne bántsa!!!!

Hiszen csak annyi a "bűne", hogy van egy gondolata, amit igyekszik megvédeni. Ettől még nem kell a másikat a földbe taposni.


Köszönöm szépen!

2011. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:25



Az logikus, hogy a pénzt kimenti, de arra nem gondoltál, hogy a pénze a bankban van, egy svajci bankszámlán.


A Tunéziai elnök is lel lépet 1,5 tonna arannyal, és még is sikerült neki...


Végül is logikus amit mondtál a pénzesnél.. tovább még nem olvastam.

2011. febr. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!