Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 Tyler913 ***** válasza:

Nem szoktam az ezoteria topikban hasitani,de ez most merer egy hozzaszolast.Hihetetlen,amiket emberek itt osszehordani kepesek,es ilyenkor kivancsi vagyok ra,hogy maguk is elhiszik,vagy csak trollkodnak es magukban rohognek otthon a gep elott,hogy masok elhiszik a suletlensegeiket.


Diator,en nem tudom ki vagy,de az,hogy egyaltalan el se olvasod a mesedet pontrol pontra megcafolo,esetenkent a temahoz erto emberek hozzaszolasait,hanem tovabb szajkozod a hulyesegeidet,az mindent elmond rolad.

Mindegy,azert jol szorakoztam.

2011. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/123 anonim ***** válasza:

Nincs mért vissza olvasnom... Hiszen én leírom azt amit tudok, ha pontatlan akkor lehet hogy rosszul emlékeztem rá vissza... ennyi...


Mondtam nem kell elhinni, ezeket rátok bízom, ezeket nem én találom ki, én csak elmondtam, Remélem nem fog megtörténni.

2011. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/123 anonim ***** válasza:

Én nem piszkállak diator, de ez a dolog nem stimmel, a sorsot nem lehet előre megtervezni.

Az ember azt hiszi mindent uralhat, de a sorsot nem lehet előre megtervezni.

még ha a sajátodat irányíthatod is, az egész világét nem lehet!

és a kínai vírusos dolog visszaütne, ha meg is öli a kínaiakat, akkor mutálódik és megtámadja a többi embert is, vírus ellen pedig nehéz védekezni.

nem hiszem hogy ez bekövetkezik, ugyan olyan ez a dolog mint a világ végés meg ciklusváltásos hülyeség, semmi alapja.

2011. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/123 anonim ***** válasza:
diator, a hangok amiket hallasz, mit mondanak akkor, ha 10 perc mulva lemond mubarak? valtozik valami vagy kitartasz a hangok mellett?
2011. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 anonim ***** válasza:
Miféle hangokról beszélsz , én elmondtam hogy ezeket hol hallottam, hol olvastam..
2011. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/123 anonim ***** válasza:
Na mit szolsz kedves, hogy Mubarak lemondott?
2011. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/123 anonim ***** válasza:
semmit, majd kitalál valami másik hülyeséget ezt meg hipp hopp elfelejti mintha le se írta volna.
2011. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/123 anonim ***** válasza:
azt fogja mondani, hogy ez része a tervnek
2011. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/123 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hogy része a tervnek nem tudom...


JAJ mért kell mindig magyarázkodnom, nem szeretek...


Na szóval, ahogyan elmondtam itt már előttem is, hogy ezek a dolgok meg vannak tervezve, és ha benne van az, hogy mubarak lemondjon akkor lefog mondni, mert ez is benne van...


És hát igen lemondott véleményem szerint, pucs történt és a katonai hatalmak átvették a hatalmat az ország felett, a tüntetések még most is tartanak, a közel keleten egyre jobban rosszabbodnak a helyzetek,


Ahogyan hallottam a hírekben iránban is kezd kialakulni egy helyzet ami elég rossz, a pakisztáni izraeli esetekről bbc, folyamatos híreket ad...


Meg kell értenetek ezek a dolgokat irányítja valaki, valakik.


Mi emberek elvagyunk butítva, természetesen megy minden nap a tvében erőszak rossz hír, mert ez a protokoljuk...


Ezek a dolgok egyre jobban kezdenek átmenni, egy nagyon rossz helyzetre,,,


Kína megelőzte gazdaságban japánt, és ez csak a kezdet hamarabb fognak történni a dolgok mint azt az ember gondolná...


2 fajta lehetőséget látok az embereknek , az első hogy a 3 vh hamarosan kifog törni, és az emberek elfogják egymást pusztítani.


A másik hogy az olaj készleteket lezárják, és a kereskedelemben nem fogják használni, és az emberek éhen fognak halni...



Az emberiség véleményem szerint akkor írta alá a halálos ítéletét amikor infrakstukturálisan az olajra építkezett,


Már ezeket is elmondtam olvassátok vissza...

2011. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/123 anonim ***** válasza:

"Mi emberek elvagyunk butítva"


Te egészen biztosan!


"Kína megelőzte gazdaságban japánt"


Kína már igen régen megelőzte japánt, mint gazdasági nagyhatalom. Fejlettségben viszont még mindig a béka segge alatt vannak.


"2 fajta lehetőséget látok az embereknek , az első hogy a 3 vh hamarosan kifog törni, és az emberek elfogják egymást pusztítani.


A másik hogy az olaj készleteket lezárják, és a kereskedelemben nem fogják használni, és az emberek éhen fognak halni..."


Te olajat eszel?

2011. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!