Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 anonim ***** válasza:

Nem kell átrakni fölösleges, hiszen amit nem mondtam, minden dolog a földünkön egybefügg, az idegenek, a politika, minden...


Az is benne van ebben az egészben, hogy az 51 körzetben leeset csészealjban, idő utazók voltak.


Nem tudom kifejteni jobban sajnos... Minden nagyszabású, titkos dolog, egybe függenek, ennyi.

2011. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/123 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mindenki könyvjelzőzze, hogy vissza tudjunk rá térni.:D
2011. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 anonim ***** válasza:
93%

"Na szóval, a vírust elengedik, de nem öli meg az egész emberiséget, nem kell félre értelmezni amiit írok, na szóval, a vírust Kínában engedik el, és ott azt fogják hinni a nagy harcok közepette, amik az arab világban folytatódnak, hogy megtámadták őket, hiszen több millió vagy százmillió ember hall majd meg..."

Nagyon valószínű, hogy tömeges elhalálozás esetén az ember arra gondol, hogy megtámadták őket. Tényleg nagyon életszerű. Ezeket bizottságok, szakértők szokták kivizsgálni.


"Mondom ezek még nem biztosak, lehet hogy a terveket megváltoztatták, egy másik statisztika felé, de mi is tanúi lehetünk a következő dolgoknak, mivel elvileg már nincs idejük és nem ér rá nekik 20-30 évre ezeket megcsinálni..."

Aha, szóval, ha valami nem úgy történik, ahogy te -mint bennfentes, aka. mindentudó, a színfalak mögé látó - állaítja, akkor egyszerűen csak azt mondod, hogy: "most változtattak a terven!"


"Gondoljatok csak bele , a magbankokra?? Minek csináltak magbankokat??? a föld alatt 130 méterre? Minek? Talán azért mert elpusztul a föld?"

Te idióta! Azokat azért hozták létre, hogy nehogy kipusztuljanak egyes növények. Mert ugyebár eddig nem is pusztult el semmi?! Naponta fajok tömkelege hal ki. Ha egy biológus hallaná a meséid, a földön fuldokolva nevetne rajtad.


"Egy jó példa:: MI lesz akkor ha a földön elfogy az olaj??? Na mi lesz akkor barátaim?"

Nem fog elfogyni. Ugyanis amikor már annyira drága lesz, akkor a kitermelést abbahagyják.


"Mi lesz akkor ha egy autó , egy kamion, egy hajó sem, egyetlen egy repülőgép sem fog árut szállítani?"

Hát előtte még átállunk másra, ugyanis nem egyik napról a másikra fog elfogyni!


"Mért nem azzal foglalkozik a világ hogy a járműveinknek egy olyan energia biztosítást állítanak elő ami logikusan nagyon-de nagyon olcsó, és ami nem fogy ki, az az megújuló energia forrás..."

Szakikám! Ha nem vetted volna észre, nagyon sok helyen, nagyon komoly kutatásokat végeznek ez irányban! Tudatlan!


"Szerintetek még elég lesz az olaj 20 évig??? Ez butaság, kevesebb mint 5 évre tippelek,"

Nem, hogy 20, de még 50 évig is! Brazília közelében most fedeztek fel egy hatalmas mezőt, Venezuela a létező legnagyobb készletekkel rendelkezik (a szaúdi ghawar a 2. legnagyobb), ott a kanadai és usa olajhomok, ott van az északi mezők, ott a metán, ott van oroszország, stb...

Te vagy nagyon tudatlan! Én inkább attól tartok, hogy sz.arrá füstöljük a bolygót, mintsem elfogy. Ezt csak a nagyon tudatlanok állítják, mint TE.


"Szaddam logikusan nem mond le... Meg van rá az oka hogy mért nem. ő egy vallást követ a dzihad vallást, neki ez egyfajta szent dolog... Jó hogy fel hoztad a példát..."

Figyelj! Te nagyon keversz dolgokat, úgyhogy inkább maradj csöndben. A dzsihád nem egy vallás, hanem annak egyik része. És különben sem mindegyik muszlim terrorista! Amúgy meg Szaddam épp, hogy nem volt vallási fanatikus! Úgy üldözte a szélsőségeseket, mint az állat. Ezért élvezte egy ideig a nyugat támogatását.


"Terveik vannak, és a legnagyobb terv egyike a sok közül: a népesség szabályozás, mi erre a legjobb megoldás? = hámorú..."

Miért is? Már a Föld népessége beállt csökkenő pályára! Miért is kellene valamilyen módon szabályozni?! Az arabok is már átlagban 2 alatt van a szaporodási rátájuk. Egyszerűen nonszensz, amiket irogatsz!


"Ahogyan a terveikben szerepel, először a közel-keleten fognak zajlani a dolgok, amik majd átterjed Izrael ( tudni kell hogy Izrael az egyik legnagyobb fegyvergyártó ország) utána miután történik valami Izraelben, Pakisztán kihasználva az alkalmat megtámadja Izraelt, Irán vs Izrael,"

Te hülye vagy? A külpolitika a hobbim, de ha egy szakértő hallaná amiket makogsz, akkor szétröhögné az agyát! Pakisztán miért is támadná meg Izraelt? USA szövetséges Pakisztán, hahó, ébresztő!!! Ráadásul elég baja van a szomszédos Indiával.


"Az egyiptomi forradalom hamarosan átterjed az egész arab világra, miután ez meglesz, háborúk lesznek,"

Miért is? Szaúd-Arábia, Kuwait, Quatar, Egyesült Arab Emírségek jól megvannak az olajbevételeikkel. Semmi esetre sem lesz ott lázadás. Az emberek Egyiptomban az ételárak és a munkanélküliség miatt lázonganak! Te egyre abszúrdabbakat állítasz.


"Innentől lerövidíteném: Nukleáris háborúk fognak kezdődni a közel-keleten, és közép keleti arab világban is. Ezután fegyver szünet lesz... Utána Európában statáriumot rendelnek el ( Európában egy ember kapja meg a hatalmat, úgy mond egyeduralom tej hatalom = teljes hatalom) Európa felet, ( gondolkodjunk egy kicsit, miért van ez a unió= véleményem szerint, ez is benne volt a tervükben na pedig, ha egy ország háborúba keveredik akkor az összes háborúba keveredik. )"

És ki vetné be elsőnek az atomot? Egyiptom akinek nincs? Vagy Tunézia akinek szintén nincs? Európa hogy jön a képbe?


Én a helyedben szégyellném magam, hogy 18 éves fejjel ennyi hülyeséget összehordok. Inkább tanuljál, művelődjél, akkor nem állítanál ennyi hülyeséget! És amiket irogatsz azok nem lehetséges dolgok. Ha tudnád a mai geopolitikai dolgokat, akkor látnád mennyire nevetséges dolgokat állítasz.

2011. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/123 anonim ***** válasza:
92%

"tej hatalom"


Az :D XD

2011. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 tetris ***** válasza:
90%

Diator! Ha ilyen pontosan értesültél a jövőt illetően, akkor légyszives ismertesd, hogy ránk, magyarokra mi vár?

Mi lesz velünk?

2011. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/123 anonim ***** válasza:
47%

Fogalmam sincs hogy mivelünk mi lesz, tudjátok ha kitör a harmadik vh, akkor egyfajta statárium lép életben, úgy mond a pénz elértéktelenedik, az olajat gondolom a katonai járművek, esetleg kereskedői járművek részére szabályozzák mondjuk: Jegyek által, és minden ilyen dolgot mint kenyér, vagy ilyesmi dolgokat jegyekkel lehet majd megvenni.


Mint magyarokra hogyan fog hatni, fogalmam sincs, ha kitör,akkor majd tanúi leszünk az eseményeknek.


Azt a hosszút nem fogom elolvasni sajnálom.

2011. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/123 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:55


Na szóval addig olvastam hogy mindent tudó vagyok, ez egyáltalán nincs így. Már előttem leírtam, én sem tudok mindent, csak elmondom nektek hogy én hogyan tudom a dolgokat. Ennyi.

2011. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 anonim ***** válasza:

Az atombombákat, Izrael= a világ legnagyobb fegyvergyártó országa, és Irán= aki titokban Kínától nukleáris fegyvereket kap.


Sajnálom hogy néhány dolgot nem fejtettem ki, én sem emlékezhetek mindenre...

2011. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/123 anonim ***** válasza:
Statarium= [link]
2011. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/123 anonim ***** válasza:
91%
diator te egy segghülye ember vagy, a barátaid nem mondták még ? :S
2011. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!