Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:

De minden nap :)


De tudják, hogy zeni vagyok :D a a "seg" szót kihadják, és csak úgy hogy hülye ... :DD ennyit, :D

2011. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:
87%

A zsenik általában tudnak írni. A másik, amit mondani szeretnék: Torrente del Bosque - Összeesküvés elméletek című könyvét valamennyire tudtam értékelni, mert a fickó legalább szubjektív módon közelítette meg a témát. Voltak egész érdekes felvetései, de végig hű maradt ahhoz a szabályhoz, hogy ez csak az ő egyéni véleménye.

Ellenben te, a kezdetektől fogva megingathatatlan tényként kezeled az agyszüleményeidet, amiket a Wikipédiára, meg hasonló kaliberű (cseppet sem hiteles forrásokra alapozol), és ha valaki ellent mer mondani neked, akkor annak a hozzászólását vagy figyelembe sem veszed, vagy folytatod a marhaságaidat, míg az értelmesebbik fel nem adja a felesleges szócséplést.

2011. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:
90%

Diator idióta és össze-vissza beszél. Ti még foglalkoztok vele?


Én már megfogadtam, hogy diator bármelyik hozzászólását csak az első hülyeségig olvasom. Így az esetek 90%-ában csak az első mondatot kell elolvasnom, így egy csomó időt spórolok!

2011. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 anonim ***** válasza:

Na en ma eldontottem, hogy nem irom meg a szakdogam, 5 honap s ugyse lesz ertelme:))

De ha nem lesz igazad, kedves Diator, hajlando vagy-e bugyiban setalni masfel orat a Deak teren?

2011. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:26


Én csak azért mondtam el nektek, mert erről beszélni kell, nem tudom mi a gondod a helyesírásommal.

Más részt ezeket nem én találtam ki, már mondtam, és utálom ismételni magam, : angol-száz misszió, kérlek járj utána,


Hát ennyi lenne :)

2011. febr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:31


Köszönöm kedves válaszoló :DDD

2011. febr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:41


Na szóval, ha ebből egy szakdolgozatot írsz, akkor feltételezés szerint írd meg, és úgy nem biztos, hogy megtörténik de meg van rá az esély.


Inkább a forradalom terjedéséről ( ha lehet egyáltalán forradalomnak nevezni.) Beszélhetsz Tunéziáról, utána Egyiptomról, és most pedig már Szerbiáról is....


Az én válaszaim akkor kezdenek majd az igazság felé indulni, amikor Izraelben vagy Iránban is kialakul egy forradalmi helyzet...

2011. febr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:
64%

A forradalom úgy néz ki, hogy ez egyfajta járvány, ami egyik országról megy a másikra... Érthető ugye....


Gondolom ez is benne van a tervükbe.

2011. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy nem tudod leírni azt, hogy angol-szász, de ezen nem akadok most fent. Oké, beírtam keresőbe, angol-szász misszió.


De most egy kérdés: Miért várod el, hogy higgyek olyan írásoknak, amiket olyan blogokon lehet olvasni, amiket ma már minden tizenéves össze tud dobni.

Az az egy gondom az egésszel, hogy hiteltelen oldalakról származik az információ, de olyan lapokon nem említik, amiknek akár egy csepp hitele lenne.

Innentől kezdve én nem tudom, miről beszélünk.


A másik: Végigolvastam egy-kettőt ezek közül az agymenések közül, és nekem az egész csak feltételezésnek tűnik. Ez az egész csak egy elképzelés. Sci-fi könyvekbe illő utópisztikus, vagy sokkal inkább disztopikus világkép, amire aztán tényleg nem lehet tényeket alapozni. Ez egyelőre csak kitaláció, amit bárki mondhat, de semmi bizonyíték nincs rá. Nem várhatod el, hogy higgyek benne.

2011. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:

A 4.oldaltól nem olvastam tovább, de amiket addig leírtál diator.....komolyan mondom feldobtad az egész napom!

adnék 1 tippet:ha ennyire unatkozol azzal az óriási fantáziáddal akkor miért nem írsz könyveket????

vagy humoristának is elmehetnél esetleg jóslónak ha ennyire tudod a világ jövőjét.....de az hogy itt összehordasz ennyi baromságot, az nem megoldás!

én nem ellened vagyok és nem is veled, én mindenkinek jót akarok, ezért arra kérlek hogy üljél fel a gépedtől és sétálj be a legközelebbi elmegyógyintézetbe, hidd el ott törődni fognak veled és segítenek kibontakoztatni a fantáziádat.

még egy valami:írtad hogy Gondolom ő is benne van ez az egész arra jó hogy felkuszálja a közel és kelet ázsiai arab világot...


kelet Ázsiában nincsenek arabok.....

sok sikert az intézetben!


Egy 13 éves jót akaród......

2011. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!