Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
 71/123 anonim ***** válasza:
*álljál fel
2011. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 tetris ***** válasza:
Diator! Ha Mubarak Egyiptomban a következő napokban mégis lemond, és átadja a hatalmat, akkor az összeesküvés elmélet nem fog összeomlani?
2011. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:

Nem, akkor:


a., Elfelejti az egészet és kitalál valami más hülyeséget

b., Megmagyarázza, hogy igazából a franctudja melyik titkos szervezet összeeskövői és a szürkék állnak mögötte és kényszerítették titokban lemondásra, de valójában nem is mondott le, csak a klónját helyezte hatalomra akit agykontrollal irányít!

2011. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
Diator kedves, irj egy ket konyvet, tuti sikered lesz:D
2011. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem hogy mire akartok kilyukadni, hiszen már elmondtam, ezek a dolgok meg vannak tervezve, ha az is benne van hogy Mubarak lemondjon akkor lefog mondani, ha nincs benne akkor nem mond le,


Ezek a dolgok nagyon összetettek, és lépésről lépésre haladnak, szépen lassan. De szerintem ezt már elmondtam.

2011. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
Én dedikáltat kérek!!! :DD
2011. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:

Jó írok egy könyvet, de a helyesírással nagy gondjaim vannak :DD...


Lehet hogy , akkor egy össze visszaság könyvet írok majd :DDD

2011. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 tetris ***** válasza:

A jövőre vonatkozó előrejelzések minél hosszabb távra szólnak, annál több benne a bizonytalansági tényező, vagyis a tévedés lehetősége annál nagyobb.

Ez alapján lehet, hogy mégse lesz világháború. Van még remény!!!

2011. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
88%

diator: oszt hajlando lennel e erre feltenni valamennyi penzt? vagy e ebben a maszlagban amit itt osszehordasz annyira biztos, hogy ilyen semmilyen foldi targy mint penz raraksz az allitasaidra?


vagy csak addig fussa, hogy kitalalsz dolgokat, behanyod egy forumba? mert eddig barki eljut. Onnantol szamit egy velemeny, hogy mered a neved, vagy penzed adni hozza, hogy ha esetleg kiderulne, hogy egy hiteltelen kis pcs vagy( amit nem felteteleznek veletlenul sem)akkor valamit bukj mar. Vagy a neved legyen osszekotve a baromsaggal, vagy bukj egy kis penzt.

Termeszetesen ha neagyisten bejonne amit irsz (khmmm.) akkor meg jarjon vele a dicsoseg.


Igy konnyu megjatszani a megnemertett mindenttudot, hogy semmit nem lehet hozzadkotni, majd csinalsz egy uj nicket mondjuk 405 es osztod az eszt minthogy 1374 even belul lesz vilaghaboru.

2011. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:

diator ha van valami bizonyítékod erre akkor legyél szíves megosztani velünk.....

HA MEG NEM AKKOR TAKARODJ INNEN A BÜDÖS P*****A!!!!!!

2011. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!