Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit akarnak tőlem az idegen...

Mit akarnak tőlem az idegen lények? Azt hiszem rajtam rendszeresen vizsgálatot folytatnak.

Figyelt kérdés

Sziasztok Győző vagyok Kazincbarcikáról. Egy oldalon találtam egy filmet amiben azt mondták van itt egy illető aki ufológiával foglalkozik és ért az idegen lényekhez, ha jól tudom 404-nek hívják és ő szívesen segít az ilyen embereken. Ezért regisztráltam ide mert az utóbbi napokban érdekes jelenségek történnek velem. Remélem jó helyen járok.


Légyszíves, ne nevessetek ki mert ezt nem kitaláltam! Kb. 2 hete kezdődött az egész. 4-5 naponta reggel úgy kelek fel hogy iszonyatosan fáj a fejem és vérzik az orrom. Amikor fújom ki az orrom, vér jön ki belőle és nem az aminek kéne. Ilyenkor mindig megijedek hogy valami betegségem van biztos. De nincs betegségem, voltam orvosnál és nem találtak semmit. Van még valami a fejfájás és az orrvérzés mellet is de azt nem akarom elmondani mert nagyon szégyellem. Eddig kételkedem abban hogy ide jönnének az idegen lények és kutatásokat folytatnának rajtunk embereken és állatokon. Kinevettem én is az ilyen embereket akiknek ilyen hasonló beszámolóik voltak. De ha nem betegség akkor mondjátok el mi okozza ezeket a tüneteket, mert az orvosok szerint egészséges vagyok.


2012. jan. 16. 14:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
Hát neked is van neved hogy győző neki meg az lesz hogy 404. Majd úgy ismered fel ha ír neked. De ő éjszaka ír vagy hajnalba ;)
2012. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
Ilyen már nekem is volt de már hála Istennek leszálltak rólam. Részvétem a kérdezőnek!
2012. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti nem nevetlek ki én hiszek neked. Sok emberrel történik ilyesmi nem vagy egyedül. Apa majd éjszaka jön most alszik. :)
2012. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
0%
Ez kísértetiesen hasonlít Karesz kérdésére. A megfogalmazása, és a tartalma is.
2012. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Te 404 fia vagy? Köszi hogy szóltál feltétlenül feljövök éjszaka úgy is fent szoktam lenni sokáig.
2012. jan. 16. 15:50
 16/63 A kérdező kommentje:
Buszke! Ki az a Karesz? Biztosíthatlak hogy nem vagyok Karesz mert életembe most járok itt először! Neki is vérzett az orra és fájt a feje reggelente vagy mi? Mert akkor ez csak a véletlen műve.
2012. jan. 16. 16:00
 17/63 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak most az van sztm h. az apám sok helyen megjelenik már és mindenfelől érdeklődnek utána.
2012. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
Akkor mond meg apukádnak hogy válaszoljon nekem este ha ráér mert nekem már nagyon gyanús hogy engem rendszeresen elvisznek idegen lények. Más magyarázatot nem találok a tüneteimre.
2012. jan. 16. 16:14
 19/63 anonim ***** válasza:
Darth Vader nem 404 fia! Csak kamuzik!
2012. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
69%
Pont most kelt fel apa! át is adtam neki az üzeneted azt kérdezi kiütések vannak rajtad?
2012. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!